היי לכולם
חדשה פה!

P i x i e s

New member
היי לכולם
חדשה פה!

יובל, 21. קוראת פה הרבה אז החלטתי להצטרף ולהראות כמה מ"יצירותיי"

אני מתה על מתנות, יצירה ורעיונות מקוריים. הנה שתיים שעשיתי ממש עכשיו. מקווה שתאהבו!

P i x i e s

New member
1- לוח שעם לכבוד מעבר דירה של חברה

הנה התמונה הכללית - אלמנטים מאד פשוטים... פיתחתי תמונה שלי איתי ותמונות עם חברים (הפדיחה היא ששכחתי לפתח תמונה של חבר שלה, להגנתי יאמר שאין לי תמונה שלהם יחד!!!)
ברכות וכו', אבל יש כאן השקעה בפרטים הקטנים וזה מה שהופך את זה לפחות בנאלי לדעתי...

P i x i e s

New member
שלט

הכנתי את השלט בעצמי מלוח עץ שקניתי ושייפתי מהצדדים (קצת עיגלתי את הפינות), קניתי אותיות זהב אך בטיפשותי קניתי רק סט אחד, כשיש כמה אותיות שחוזרות על עצמן...
הפתרון היה לגזור אחרות ולעשות קאסטם מייד

P i x i e s

New member
סיכות

את התמונות הצמדתי עם פרפרי לבד כאלה שבאים בכל מיני צבעים, ומוצמדים להן קליפסים. הדבקתי עם דבק הכי פשוט..

P i x i e s

New member
רשימת טו-דו

קניתי פנקס שהדפים בו נתלשים, הורדתי את הכריכה והדבקתי את הצד האחורי, כדי שהיא תוכל לרשום לעצמה דברים שצריך לזכור, פתקים ולתלוש...

P i x i e s

New member
2- באר משאלות

ראיתי את זה בחנות צעצועים ואמרתי לעצמי שאני חייבת להכין את זה למישהו!
אז הכנתי את זה לחברה ליומולדת :)
יכול להיות שזה ייראה לא בוגר כי היא כבר בת 21 בעצמה, אבל לדעתי זה רעיון חמוד ותמים

P i x i e s

New member
בפנוכו

שמתי כל מיני משאלות מקופלות, כמו למשל "להשתחרר", "לטוס ללונדון", "קורס צוערים" וכו', והצפתי את ה"באר" (הרכבה וצביעה עצמית אגב) במלא מלא נצנצים!

P i x i e s

New member
הקופסה המקורית אם זה מעניין

חוצמזה הדבקתי על אחד הצדדים משהו חמוד שהיה כתוב על הקופסה, שבאר המשאלות זו אמונה עתיקה בלה בלה בלה

m o s h 1 0

New member
מקסים ביותר!

אהבתי מאוד את הביצועים!
את משקיענית ויצירתית ומקומך איתנו... ברוכה הבאה

למעלה