היי לכולם מיכתב (שיר) מקורי שכתבתי

היי לכולם מיכתב (שיר) מקורי שכתבתי ../images/Emo22.gif

ככה לפתע הרגשתי !!!! יושבת לי בחדרי לבדי , בלי אף אחד מביטה סביבי ואין אף אחד - הכל שומם . יושבת מול המסך נימצאת שעות באינטרנט אך מיסתכל על המסך יושבת ומתקתקת על הקלידים ושוב מיסתכלת על המסך ומדברת עם אנשים, אך לא יודעת עם מי ומה (למרות שחלקם הגדול יש לי קשר אישי) ותארו לעצמכם שאני יושבת למול המסך ומדמיינת שיש מאחורי המסך אולם גדול ענק, ענק ובו יש המון המון חדרים וכל חדר הוא למטרה שונה וכולם שנימצאים אי שם מאחורי המסך הם לא רואים את האולם ולא את החדרים ולא את האנשים אך באמת הרגשתי שזה הוא עולם דימיוני עולם שאינו קיים עולם שאתה לא יודע מי יש מאחוריו אך שאני יושבת ואומרת לעצמי כמה אני מכורה לאינטרנט אני באה ואומרת לכולנו תארו לעצמכם שיש גם עולם מאחורי המסךךך

pini-pee

New member
מהמם :)))

לא יודע עד כמה זה היה שיר אבל בהחלט היה נחמד :))))

AmOrPhiS

New member
כן ואז...

מישהו בא ודופק לך פטיש בראש ואומר לך לחזור למציאות (זו לא הייתה אומרה להיות ביקורת) פשוט אנשים תמיד חייבים להזכיר לך שדברים הם אל מה שאת מדמיינת אחלה שיר אגב ואני שונאת שמנפצים לי אשליות

pini-pee

New member
למה אשליות?

במחשב שלך באמת יש מלא חדרים קטנים, למה נראה לך קוראים לאינטרנט "פתח לעולם החיצון" חוץ מזה אם תסתכלי טוב באחד מהחדרים אני יושב אז שאף אחד לא יגיד לך שזו סתם אשלייה!

כן אכן מחשבה כואבת אני מסכימה איתך

זאת באמת מחשבה כואבת אני באמת מכורה ואז אמרתי לעצמי יענו וואלה ואז זה מה שעבר לי בראש וכתבתי שלך רעות

AMORPHIS אכן כן מחשבה כואבת מסכימה

היי תיראי נכון זאת מחשבה כואב אני די מכורה לאינטרנט ואז אמרתי לעצמי וואלה ואז עברה לי המחשבה הזאת במוחי וכתבתי את המחשבה הזאת כי זהו המקום ליכתוב זאת שלך תמיד רעות

למעלה