היי לכולם. יש לי שאלה שאלתית:

היי לכולם. יש לי שאלה שאלתית:

היום אני מתכונן לצאת לדייג ליילי, תנו לי בבקשה עצה עם איזה פתיון עליי לדוג סרגוס בגדלים מכובדים ובאיזה ריג לההשתמש. תאמינו לי מרוב שחרשתי את המאמרים אני מבולבל כולי. אני יכול להשיג עוד היום את כל סוגי הפתיונות כמעט אז אנא מחכה להמלצות. תודה מראש.

KarahaNa1

New member
ההמלצה לסרגוסים גדולים:

1. ים רועש (לא חובה אבל עדיף) 2. שניצל! 3. קרסים 5 או 6 (עדיף אחת 5 ואחת 6). 4. למרות שמדובר ברולר לא להתפתות ולהניח את המקל על הסטנד אלא לתפוס את המקל ביד כדי לתת הוקסט. 5.לתת את ההוקסט 2 שניות לאחר הביסים הקטנים ואם זה ביס גדול אז חצי שנייה אחריו. 6.אזור סלעי בעדיפות למרות שכשהים גבוה הם יוצאים גם לחולות. זה הכל, ובהצלחה

רעיון:

אולי אפשר להעלות טבלה כאן באתר שמפרטת בדיוק על כל סוגי הדגים, ודרך הדייג שלהם. לדעתי זהו פתרון שיכול ללמד כאן המון בצורה הכי פשוטה וברורה. הנה דוגמא קטנה:

בצק לסרגוסים?!

כל האנשים שדיברתי איתם עד עכשיו המליצו על פתיונות בשריים...שניצל,גמברי וכו'...

בצק עם בוס לסרגוסים במיוחד בקיץ

ולא בחורף בחורף יותר עם פילוטה כמובן חוץ מכל הפתיונות הבשריים שמתאימים לאורך כל השנה ובמיוחד בלילה ולא ביום

מה ההבדל בין הפתיון שהסרגוסים

אוכלים בלילה לבין היום? ועדיף בצק או שניצל לשעות הצהריים עד שמחשיך...? ואיך מכינים פילוטה? : \ איפה הייתם ממליצים לדוג עם בוס?

gaichuk

New member
עוד המלצה לגבי פיתיון לסבא-רגוסים

קלאמרי,תולעים ו...פילט של סרגוס אחר. תנסו ותראו!

לדעתי פילוטה זה הפתיון לסרגוסים

עובד יפה בעיקר בחורף כמובן לשימוש עם בוס ולא עם רולר

KarahaNa1

New member
תגיד מאמון

אני יודע שלא קשור עכשיו, אבל מה עם יוסף הטייפון לא שמענו ממנו כבר הרבה זמן.. הכל בסדר איתו?

הוא בסדר גמור ותודה גבר ../images/Emo45.gif

כרגע יחזור לפעילות בחוף אחרי המון יציאות בסירה הוא מרותק מהמחשב אבל תמיד מוסר ד"ש לכולם תודה אודי

למעלה