היי לכולם יש לי המלצה חמה על השיר

E1982

New member
היי לכולם יש לי המלצה חמה על השיר

On my own מעלובי החיים. אני יודע שכל מי שקורא את זה עכשיו כבר מכיר את השיר הענק הזה. אל תדאגו, גם אני מכיר אותו ממזמן, ואפילו יש לי את הדיסק המשולש של עלובי החיים. אבל ההמלצה היא לשמוע אותו שרק התזמורת מנגנת אותו !! אמרתי לעצמי שאני אחפש ב- Kazaa עוד ביצועים לשיר ופתאום מצאתי את זה והורדתי. וזה ע-נ-ק ! אם אתם מחפשים המבצעים הם Mantovani Orchstra. -ערן-

E1982

New member
תיקון קטן...

המבצעים הם Mantovani Orchestra ולא כמו מקודם ששכחתי e ב- Orchestra

LiRi 1

New member
מצטער לחלוק

לאחר שקראתי את הודעתך, מיהרתי לי והורדתי את השיר בביצוע אליו התייחסת. את השיר אני מכיר טוב מאד, בראש ובראשונה מכיוון שהשתתפתי בגרסה הישראלית ל"עלובי החיים" במשכן לאומניות הבמה לפני שלוש שנים ומכיוון ששמעתי הרבה מאד ביצועים לשיר היפה... אך כאשר שמעתי את הביצוע הנ"ל לא יכולתי שלא לצחוק, זה אחד העיבודים היותר שגרתיים שנעשו. העיבוד קיטשי להפליא ונורא לא מעניין לטעמי. צר לי לאכזב.....

האמת,אני די מסכים עם לירן,עיבוד נור

נורא שיגרתי,נורא משעמם,נורא,נורא. אבל שמע יש עוד גרסאת אינסטרומנטל ממש מדהימה אני אמצא את השם ואת לכם

E1982

New member
טוב... הבנתי מה אתם אומרים

בסך-הכל רציתי לשתף אתכם במשהו שלפי דעתי יפה. לא שמעתי יותר מידי ביצועים לשיר הזה, ופעם ראשונה ששמעתי את התזמורת מנגנת די התלהבתי.. -ערן- נ.ב אני מקווה שלהבא יותא תתלהבו מההודעות שלי :)

LiRi 1

New member
ליאור!

תיקון קל, נעים מאד קוראים לי ליאור, כבר הצגתי את עצמי לפני כמה חודשים... (שיט,יצא לי ציני וממש לא התכוונתי) וזהו....זה הכל תודה מראש

LiRi 1

New member
ולדניאל...

היינו שלושה באותו תפקיד... מאיפה אתה מכיר את גיל?

YARONֹR

New member
שאלה טובה. מגיעה לך תשובה טובה....

את גיל אני לא מכיר באופן אישי עד כדי כך. פעם, בתקופה שבה הוא ואתה ו...דניאל שיחקתם בתפקיד גברוש הגעתי למשכן כדי לראיין אותו לעיתון שבו אני כותב. ראיתי את ההצגה כשהוא שיחק את גברוש והחלטתי שראיון איתו תהייה דרך מעניינת לסקר את ההצגה. ונשאלת השאלה מדוע בחרתי לראיין דווקא אותו.... לא משהו אישי, פשוט בגלל "הלב" שפירסם אותו מאוד. יש לציין שהוא נורא התעניין למה לא קראתי גם לליאור ולדניאל ואני דיי התחמקתי מהתשובה. אבל בכל מקרה, יפה מצידו, לא? אז עשיתי את הראיון (ונורא קינאתי בו אגב), אח"כ זכיתי לסיור מודרך מאחורי הקלעים במשכן וגם טיילנו קצת על הבמה. סיפרתי לו שגם אני חולם להיות שחקן (ואני מתאר לעצמי שכשהוא הוביל אותי ליד חדרי ההלבשה הוא יכל לשמוע את הריר שלי נוזל מרוב שרציתי להיות שייך). מאז מר גיל סגל המקסים תופס מקום נכבד ברשימת המרואיינים שלי יחד עם צביקה הדר, חני נחמיאס, אלי ומריאנו, שלום אסייג, טוביה צפיר, חנוך רוזן, נאור ציון, פנינה רוזנבלום וכו וכו וכו´.....

LiRi 1

New member
מגניב...

אבל אני לא אסלח לך לעולם שלא ריאיינת אותי... איזה עיתון בכלל?

suzzie q

New member
אל חשש אני איתך-

אני באמת חושבת שזה ביצוע מקסים, התאים לאוירה העצובה שאני שרוייה בה כרגע ובכלל זה פשוט קטלני בשבילי לשמוע את השיר לאחרונה (סתיו בטח מבינה למה)אבל אני תמיד אוהב ותמיד אשמע אותו ושימות העולם
ואגב-אתה חדש נדמה לי אז ברוך בואך

Hippie Jeannie

New member
../images/Emo13.gif

זה מסוג השירים שכשאני שומעת אותם בהיותי חסרת חבר, זה עושה קצת יותר טוב, ובהיותי בעלת חבר, זה עושה מין הרגשה של "אוף, איזה באסה שאני לא לבד..." מוזר, אני יודעת, אבל קשה לשמוע את השיר הזה כאשר יש לי מישהו, ולהתרגש ממנו באותה הצורה שאני מתרגשת כשאני בודדה... פעם אפילו אמרתי לחברה שלי שאם יש סיבה אחת שבגללה לא ארצה שיהיה לי מישהו שיאהב אותי, זה רק בגלל השיר הזה. פשוט קשה ליהנות ממנו כשאתה חלק מזוג. לפחות אצלי זה ככה...
טוב תהרגו אותי למה לעזאזל אמרתי את זה, אני בספק אפילו אם מישהו הבין בכלל מה אמרתי, אבל לא משנה...
אני ומור הבנו אחת את השנייה.
ומור - תתקשרי אליי כשאת יכולה. ותשלחי לי באייסיקיו את הגרסה הנ"ל...

Gabi38

New member
גרסאות תזמורתיות לעלובי החיים

ישנם שני דיסקים נפלאים שבהם גרסאות תזמורתיות לשירים מתוך עלובי החיים ומיס סייגון , הראשון שבהם הוא דיסק רשמי של בובליל ושונברג ובו סויטה תזמורתית של עלובי החיים ורפסודיה נהדרת לפסנתר של מיס סייגון: Symphonic Pieces Les Miserables/Miss saigon Bournemouth Symphony Orchestra Anthony Inglis הדיסק השני הוא: Suits from Les Miserables/Miss saigon The Royal Philharmonic Orchstra Tony Britten וישנה סויטה יפה של עלובי החיים , אם כי קצרה , בדיסק של אריק קונצל , שנקרא ON BROADWAY גבי

eponine

New member
קודם כל זה שיר נפלא

כשראיתי בפעם הראשונה את המחזמר בלונדון חשבתי שהוא בסדר אבל לא כל כך נפלא. אבל כל זה היה לפני ההפסקה. כשהתחילה המערכה השניה ואפונין שרה את השיר אני פשוט התחלתי לבכות ומייד אח"כ רצתי וקניתי את הדיסק ואת ההופעה. מומלץ הביצוע של לאה סלונגה מהופעת העשור.

למעלה