היי לכולם- חדשה

היי לכולם- חדשה

שלום לכולם... מזה לפחות שנתיים שאני כל הזמן מדברת על להפסיק לעשן... אני באמת באמת רוצה להפסיק לעשן!!!! אבל, אתם יודעים איך זה? תמיד שאת מגיעה להחלטה שזהו לא מעשנים יותר קורה משהו... משהוא חלילה מת, מתח ועצבים בחיים... כל מני דברים... בעלי כל הזמן אומר לי שלבד ובבת אחת אני לא אצליח... אני מסכימה איתו בעניין של לבד... אבל, אני יודעת שהדרך בשבילי להפסיק לעשן היא רק בבת אחת!!! אז, איך עושים את זה??? איך מתחילים??? איך יוצאים מההרגלים האלו של סגריה אחרי האוכל או בחברה או אחרי הסקס?????? אני מקווה שאמצא לי פה תמיכה מספקת כדי שבאמת אוכל להגשים את חלומי ולהפסיק לעשן... אז... אם אתם מוכנים לקבל אותי????אשמח לבקר פה באופן תמידי לקבל ולתת עיצות לאחרים...

g a v i

New member
ברוכה הבאה ובהצלחה! ../images/Emo24.gif

אני כולה כאן יומיים
אבל ממש נחמד כאן ומאד מאד תומכים... איך מפסיקים? פשוט ככה. אני כמוך - כל פעם שניסיתי להיות אחת מאלה שמסוגלים לעשן "פה ושם" זה לא הלך ומהר מאד סיימתי חפיסות. אני יודעת לעשן רק כבד ולפני 3 ימים החלטתי שדי. שיניתי קצת הרגלים (אוכלת במשרד, במקום לרדת למטה - איפה שהייתי מעשנת, הולכת בדרכים עקיפות כדי לא לעבור פינות עישון וכו') - היום היום ה-4 בלי סיגריה
אני חושבת שמתישהו פשוט מגיעים למצב שנמאס. אני לא יכולה להשתעל יותר, נמאס לי להיות תלויה בזה והלוואי והייתי מסוגלת לעשן קצת מדי פעם - אבל אני לא. אז קצת קשה (אתמול בלילה היה לי משבר קטן ונורא רציתי לעשן) אבל בגדול, אחלה
יש אויר נקי שם בחוץ! יש ריחות, וטעמים שלא הכרתי!! ממליצה בחום... ואגב, מה זה לבד? אני כן עושה את זה לבד - הרבה חברים מעשנים - אני פשוט לא מתקרבת עד שאהיה חזקה מספיק. ביום-יום, בפועל, בכל דקה שנאבקים בקושי של הגמילה, את לבד. אבל יש כאן פורום מקסים
... בהצלחה! ואם יש משהו שאוכל לעשות לעזור, בכייף

goldy

New member
תוסיפי את זה לחתימתך../images/Emo91.gif

"אחלה
יש אויר נקי שם בחוץ! יש ריחות, וטעמים שלא הכרתי!! ממליצה בחום..."

g a v i

New member
../images/Emo6.gif וואלה! האמת היא שחשבתי באמת להחליף

כבר את החתימה הצינית וחצופה שלי
וניסיתי לחשוב מה "מתאים" למצב רוח כרגע - וגם משהו שמתקשר לגמילה... באנגלית היו אומרים: I'm a poet and I didn't even know it

הי. יש לי רעיון גאוני

אני גם רוצה חושבת על זה המון המון זמן אך מפחדת מאותן סיבות שציינת. פוחדת שברגע של אטרף בעבודה, על הילדים או משהו מהסוג הזה לא יהיה לי לאן לברוח. רעיון שלי - בואי נקבע תאריך יעד רחוק כמובן כן. לא מיד. ונתחיל לעשות גמילה ביחד יחד עם כל החיזוקים של חברי הפורום. קונה?

goldy6

New member
גם אני רוצה להפסיק!!!

היי! אני לגמרי חדשה כאן. חברה שהפסיקה לעשן המליצה לי על הפורום הזה בטענה ש: "אולי זה יעזור לך". בן זוגי היקר מעשן כבד ופחדן לא קטן. הוא אפילו לא מוכן לדבר על גמילה. אני מעשנת יותר מעשור כקופסה ביום ולאחרונה ממש נמאס לי מזה. התחלתי לקרוא את הספר של קאר "הדרך הקלה להפסיק לעשן", אבל לא מעולם לא סיימתי לקרוא אותו וזה אולי בגלל הפחד שבסוף אני באמת אפסיק ויהיה לי נורא נורא קשה עם מעשן כבד בבית (למרות שהוא הבטיח שאם אפסיק, הוא יפסיק מיד אחריי. בקיצור, אני חייבת מישהי שתקבע איתי תאריך לגמילה. אז אולי אפשר להצטרף אליכן? :)

goldy

New member
הינה משהו שיעזור לבן זוגך להישתכנע

יותר עישון פחות זיון.

למעלה