היי לכולם...אני חדשה פה..

mousey

New member
היי לכולם...אני חדשה פה..

קוראים לי שירי..נעים מאד
אז מה רציתי להגיד... זה הקעקוע שאני נעולה עליו כבר המון, המון, המון זמן ורוצה לעשות.. הבעיה היחידה וההתלבטות זה מיקום הקעקוע.. יש לי 3 מקומות שאני רוצה..אבל לא נעולה עליהם. קודם כל אני רוצה שהקעקוע יהיה רק בפלג גוף עליון..היו לי 3 מקומות: 1. איזור עצם האגן..בבטן התחתונה- הבעיה היא שהאיזור נתון לשינויים בעתיד..כמו הריון וכאלה...אני ממש רוצה שם..אבל חושבת שלא כדאי..כי בעתיד הוא יהרס. 2. האיזור הקדמי של הכתף - הבעיה שלי שנראה לי שזהו הקעקוע שלא מתאים למיקום שם. 3. ומיקום אחרון- פרק כף היד..אבל שוב, זה נראה לי לא מתאים למיקום שם.. מה נראה לכם?...יש רעיונות למיקומים נוספים לפלג גוף עליון?..

TuLi GiRL

New member
שלום וברוכה הבאה (=

אממ אז ככה... לדעתי הקעקוע דווקא מתאים לאיזור הקדמי של הכתף (בדוגרי אני לא כ"כ מבינה בקעקועים, אני יותר בקטע של פירסינגים אבל זה נשמע טוב
..) אפשר גם טיפה מעל החזה שזה ממש יפה לדעתי... או בצוואר, בצד.

UvAkATzaa

New member
היי

בקשר למיקום אני חושב שזה מקום נחמד הכתף הקדמית בגלל שכך הזנב יוכל להגיע לכתף\חזה או שאת יכולה לעשות אותו על הגב התחתון עם ראש למעלה ככה שהוא עולה מהמכנסיים (חצי כזה בתוך המכנסיים)

C H I M E R A

New member
בייב

פרק כף היד הוא פשוט המיקום הכי מושלם לקעקוע ארוך שכזה. ואת יודעת מה.. ראיתי כבר הרבה (!) שיש להם קעקוע של לטאה על פרק כף היד..זה לא במיוחד מקורי אבל יפה לדעתי
אם תעשי אותו טרייבל זה יהיה אפילו יותר יפה

mousey

New member
אוקיי אז ככה :)

בקשר לטרייבל...חשבתי על זה.. אבל אם יש לך דוגמא להראות לי..תוכלי לשים? זה קעקוע שהחבר שלי צייר לי (והגיע אליי אחרי חצי שנה...שכל פעם אני או הוא שכחנו אותו במקום אחר..חח).. אז גם יש לו ערך עבורי.. חוץ מזה שלטאות זו חיה מקסימה! :) הקעקוע לדעתי..יעבור טיפה הקטנה..גם המקעקע המליץ לי להקטין אותו. ובקשר לגב התחתון בצד...זה מתאים אבל אני ממש לא נעולה על המיקום. המיקומים שאני מתלבטת ביניהם זה האיזור הקדמי של הכתף, וכמו שכבר נאמר פה הזנב יתחבר טיפה לאיזור העליון של החזה ..שזה יפה. ואו פרק כף היד..שזה מקום משגע.. אבל אני לא סגורה לגביו. חח אני לא החלטית..

Broken Papillon

New member
פרק כף היד...

מקום מדהים. אם לא אמא שלי מזמן היה נח לי שם איזה טרייבל של נחש. כמו שכבר C H I M E R A אמרה המיקום הזה פשוט דורש טרייבל, את יכולה לבקש מידיד שלך לעשות לך או כל מקעקע מיקצועי אחר יכול לעשות לך בדוגמא הקיימת את החיתוכים והכל לפי איך שתבקשי.

mousey

New member
אני לא ממש יודעת להסביר...

ואני גם לא ממש בטוחה ם אני מסבירה נכון או בעצמי יודעת... אבל מה שאני יודעת זה שטרייבל הוא בעצם ציור שבנוי מחלקים...חתכים שכאלה.. חח שוב..אין לי מושג איך להסביר

ELA17

New member
אה אוקי הבינותי.=]

יכול להיות נחמד! בכולופן זה אחלה רעיון לעשות את הקעקוע בפרק כף היד.

mousey

New member
....

אני אבקש מחברה שלי שתצייר לי על פרק כף היד ועל האיזור הקדמי של הכתף.. נראה לי שייקח שנה עד שאני אהיה סגורה על מיקום..אני כבר חייבת להינעל על זה. פרק כף היד מקום מדהים..חח אבל כך גם מתאים לי באיזור הקדמי של הכתף! (יופי לי..) ואני בהחלט אנסה לראות את זה כטרייבל...

ברוכה הבאה...

אהבתי את הרעיון שהיא יוצאת מהמיכנסיים אבל זה קצת נדוש, פרק כף היד בהחלט זה יראה גם עדין...

mousey

New member
תודה לכולכם :)

למרות שאני לא החלטית עם עצמי עדיין.. עזרתם לי לקבל כיוון... :) אני מחר אבקש מחברה לצייר לי על פרק כף היד... אני אצלם ואשים פה...תראו איך ייצא

טובסדר

גם אני מביעה דעה. יוצאת מהמכנסיים בגב התחתון- רק בצד. באמצע זה לא משהו. יוצאת מהמכנסיים בבטן התחתונה, בצד. נשמע יותר יפה מבגב לטעמי. פרק כף היד? וואו. (הקעקוע הבא שלי שם לה לה) עורף? וואו וואו (הקעקוע הראשון שלי שם) (נו אני משוחדת) ברגל? יפה אבל בנאלי בהצלחה

mousey

New member
אז ככה...כמו שאמרתי...

בגב התחתון בצד..יפה..אבל לא נראה לי בשבילי. בטן תחתונה בצד..באיזור עצמות האגןץץרציתי מהתחלה..אבל זה נתון לשינויים בעתיד..כמו הריון וכאלה. אם ברגל...אז באיזור הירך בצד החיצוני....אממ פתאום בא לי... חח...נהדר! להוסיף לעצמי עוד התלבטויות. דווקא שאיזור הירך החיצוני מצלצל לי טוב עכשיו. פרק כף היד! מדהים..כמעט נעולה על זה..אבל הוספתי לי התלבטות חדשה.. אני לא אצא מזה =/

C H I M E R A

New member
אני חלמתי על עכביש מטרייבל

על פרק כף היד.. יש מצב שמתי שהוא זה יצא לפועל

ELA17

New member
גם אני ממליצה על פרק כף היד

אני פשוט אוהבת קעקועים שם! שם, ובאיזור העורף או מאחורי האוזן. זה פשוט מהמם! החלק הקדמי של הכתף גם יפה אבל הרבה הרבה פחות לדעתי. למרות שסה"כ זה עניין של טעם ומה שאת תאהבי הכי חשוב.=] בהצלחה!

Moosh Tg

New member
שלום שירים..

אני הייתי דווקא מקעקע את זה על הקרסול כזה.. אם הייתי בחורה.. כי זה נשי בעיני..
בהצלחה בייב.

mousey

New member
שלומלום שלומלום......על הקרסול?

מעניין....למרות שזה איזור ממש רגיש אצלי ואני לא מסוגלת שנוגעים לי בו. אבל עדיין מעניין...יש לך תמונה של קעקוע על הקרסול?... כי אני אישית..מרב כל התמונות שראיתי (של קעקועים בודדים על הגוף)..לא ראיתי על הקרסול.

למעלה