היי, לחנות בארלוזורוב זה מסוכן?

mb74ever

New member
היי, לחנות בארלוזורוב זה מסוכן?

שלום לכל חברי הפורום, מחר בערב אני צריך לנסוע לב"ש וחשבתי לנסוע לארלוזורב עם הקטנוע, להשאיר אותו שם לנעול ולנסוע באוטובוס לב"ש ויום למחורת לחזור ולקחת אותו. בד"כ אני משאיר את הקטנוע בבית ונוסע באוטובוס לארלוזורוב, אבל מחר אני צריך לנסוע בדחיפות אחרי העבודה ולחזור על הבוקר, ראייתי שיש שם איזה חניון עם ריכוז גבוה של קטנועים, השאלה שלי עד כמה מסוכן להשאיר שם את הקטנוע ללילה? והאם אתם הייתם ממליצים להמנע מלהשאיר שם את הקטנוע? המיגונים שיש לי זה סה"כ מנעול דיסק קטן ושרשרת די עבה של מגנום. תודה לעוזרים.

אהוד א1

New member
לא להשאיר בארלוזרוב בלילה.

אם אין לך ברירה אחרת תקשור אותו באחד מהבניינים בסביבה.חניון תחנת הרכבת משמש "פיצוציה" של חלפים לגנבים.

אלרוזוב זה רכבת מרכז?

אני זוכר בסדיר שלי שהייתי נוסע לקורסים בצריפין הייתי עובר בארלוזורוב החנייה שם היתה מלאה-קונדומים על הכביש... נראה לי האיזור הזה שוקק חיים בלילה חבל"ז לא נראה לי שהייתי משאיר את הקטנוע שלי גם באור יום שם.

ה דרומי

New member
ראיתי שליד תחנת השלום חונים הרבה קטנועים

שם ובלי קשר למה לא ברכבת לבאר-7?

השארתי שם את הקטנוע כמה פעמים

ולא קרה לו כלום. אבל אני לא זוכר אם הוא בילה שם לילה או רק יום.

cvrbv

New member
אני גם השארתי

בשלום יום שלם או לילה שלם כשנסעתי דרומה. הכל נשאר תקין :)

wdsrk

New member
זה רק כי לא רוצים להתעסק עם מישהו שחוטף

קאסמים כל היום, הוא עלול להיות עצבני מאוד כשהוא(היא) חוזר(ת)...
מה נשמע מותק?
|U4|

אני השארתי ברכבת אוניברסיטה..

מיום שישי בצהריים עד יום ראשון והעניין עבר בשלום.. למרות שלא הייתי ממליץ. בכל אופן בארלוזרוב החנייה של הדו"ג היא לא מוארת ומוסתרת.. אולי בעזריאלי עדיף כי שם יותר סואן..

duduzaar02

New member
חבר שלי החנה בארלוזורוב

ובגלל שהקטנוע היה קשור היטב הסתפקו בלפרק לו את הראש מנוע

micmuk

New member
מהניסיון (העשיר) שלי

אפשר להשאיר שם את הקטנוע ללילה. שנים שאני נוסעת סופ"שים להורים שלי בצפון ומשאירה שם את הקטנוע. (בוא נגיד משהו כמו 6-7 שנים) מה שכן, הוא תמיד נעול ואף פעם אני לא משאירה את הקסדה, לא בכסא ולא קשור עם המנעול. לרוב הוא היה נשאר יותר מלילה אחד (כי הייתי חוזרת בראשון בבוקר) אבל זה היה עם הטייפון שלי עכשיו שיש לי ניו-דינק חדש ואני לחוצה עליו תחת, אני לא משאירה אותו שם, אלא אצל אחותי בבית נעול ומכוסה, אבל זאת לא ממש דוגמא טובה כי אני לא משאירה אותו בשום מקום (לחוצה תחת כבר אמרתי
) מיקמוק

xguy

New member
תחנה באחד הרחובות ליד

ליד כניסה לבנין או משהו כזה. אני עושה את זה כבר הרבה זמן (וגם נוסע לב"ש לסוף שבוע) ובנתיים לא נתקלתי בבעיות.

למעלה