היי כולם!!

lilo the sexit

New member
ואני יודעת שאני שמנה פשוט

אצלנו בעיר במסיבות כל הבנות הבנות11 יכולות לשקול לך 60+ וללכת לך בחשוף!

n0fit

New member
כמה דברים

1.את לא שמנה 2.אז מה אם כולם הולכים זה לא אומר שגם את צריכה ללכת ככה ואני לא אהבתי זה נירא כמו חליפה..

לדעתי.....

בשביל ילדה בת 11 זה ממש מוגזם ומבוגר מדיי... אם הייתי רואה את הגוף שלך מבלי לדעת שאת בת 11 לא הייתי נותנת לך פחות מ14..

מה היא אשמה שיש לה כזה גוף?

היא צריכה להיתלבש כמו איזה חרדית?היא צריכה להיתבייש בזה שיש לה גוף של בחורה ולהסתיר הכל בשביל הצניעות?אם ככה היא רוצה אז שתלבש את זה לי אישית יש גוף של בת 16 לפחות(אני בת 13 וחצי) ואומנם אני לא לובשת חצאיות מיני ומחשופים גדולים אבל אני אוהבת גופיות וסטרפלסים ובגלל שיש לי חזה יפה ונחמד מאוד לגילי(
) אז מה שאני לא ילבש הכל יראה חושפני מידי וכו'...למרות שאף פעם למזלי לא העירו לי (ושמישהו ינסה להעיר..) נ.ב.-לא הייתי נותנת לה יותר מ14...יש לה גוף של ילדה ממוצעת בישראל בגיל 11-12

hagar010

New member
ספורטיבי מידיי

אפילו פרחי במקצת ואם כבר מיני אז לא אותו צבע החולצה וחצאית תשברי קצת

החצאית יפה...

לא אהבתי ת'חולצה.. תחליפי לגופייה שחורה או לבנה.. אהה ואת לא שמנה בכלל!

INVINSIBLE

New member
אחלה דבר ואת לא שמנה!!

את נראת סבבה לגמרי ! מזה השטויות האלה שאת שמנה???

lilo the sexit

New member
טוב חבר'ה אני מבולבלת!!!

תחליפי חולצה תחליפי חצאית מה מה מה? כל הבגדים שיש לי בארון ילדים מהכיתה שלי ראו אותם לקחתי מאחות שלי ת'בגדים האלו(בת 15)

lilo the sexit

New member
יש בעיה....

1.אני לא בטוחה שזה יפה סטרפלס עם ג'ינס. 2.אם זה כן יפה,אז עם ג'ינס יש שומנים כי ג'ינסים הם לוחצים קצת על הבטן ואז עולה כזה מלא שומנים למעלה...! ואני ממש לא אוהבת שיורדים עליי במסיבות כי בדרך כלל הבנים מסתכלים עליי רוקדת כי אני מרקידה כמה בנות מהכיתה שלי וזה לא מסיבה של רק של הכיתה שלנו זה באים מכל הבתי ספר מכיתה ד'-ו' בערך אנחנו מעל 100 ומעלה אני יודעת שזה קצת בשביל מסיבה...אבל ככה זה...

victoria777

New member
סטרפלס עם ג'ינס זה יכול להיות יפה

את גם יכולה להשאר עם החצאית ולהחליף לחולצה אחרת.את הסטרפלס הזה לא אהבתי.

הכי טוב לקחת או את החלק העליון

או את החצאית ולשלב עם משהו אחר כי שהם באים ביחד זה נראה כמו "חליפה" כמו שכבר אמרו פה וזה נותן מראה קצת יומיומי כזה למרות שאולי בגיל 11 כן מתלבשים תואם וכל זה אני לא יו7דעת אני קצת זקנה כבר
חח בכל מקרה הכי טוב לשים משהו שהוא לא לגמרי תואם כדי לשבור קצת את כל המראה נגיד.. הסטרפלס עם ג'ינס, או החצאית עם גופיה שחורה

victoria777

New member
את בכלל לא שמנה

וזה מראה פשוט מידי למסיבה,לא? מתאים יותר לחוף..

lilo the sexit

New member
אולי את החולצה הזאת?

אל תתיחסו בבקשה לחצאית!!! אבל ניראה לי שיהיה לי ממש חם עם החולצה הזאתי! היא דקה וזה... ויש לה עור עדין אבל....

למעלה