היי כולם

דניאלה1311

Active member
מנהל
היי כולם אנני יכולה לגשת (זמנית) לתיבת המסרים. יש תקלה.
מבקשת סליחה מאלו שכתבו לי אבל אנני יכולה לקרוא או לענות.
מקוה שבשבוע הבא זה יסתדר.

חם מאד בארופה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
גם נכון

בקולמר יהיה 36 מרגיש כמו 40.
הבעל אמר ״ אני לא נוסע לשם״.
כאילו שבדרום גרמניה קר, אלא אם 32 מעלות
קר יחסית ל-36. הצילו!!!!!

כן, עכשיו יש גל חום בעיקר בצפון, בעיקר בערים שיושבות על הפו
שהן מלכודות חום גם כך (עם ערפילים במשך ימים בסתיו ושלג בחורף). עכשיו יש סביב 40 מעלות גם בבולצנו.
על שפת אגם לפחות האופק פתוח. אם אפשר להתרחץ, מה טוב. אני רואה שבאתר חיזוי מזג אוויר הם קוראים לגל הנוכחי שם מחייב, לוצ'יפרו. קודם קראו לו קארונטה (שזה השומר של השאול נדמה לי, שמונע מאורפיאו לרדת אליו להביא חזרה את אורידיצ'ה).

אבל זה ישתפר בשבוע הבא, ירד לסביבות 28-30.

הריביירה היא אזור לנסוע אליו עכשיו כי היא ממוזגת וקרירה הרבה יותר מאשר אזורים אחרים, גם צפוניים לה. והים הים...חלום.

עוקבת בaccuweather ומזה כמה ימים הייתה אזהרה לגבי גל החום
הזה. בינתיים גם תחילת השבוע הבא לא מבטיחה שינוי משמעותי (אנחנו טסים בשישי הקרוב). מתנחמים בכך שבחו"ל בחום אולי קצת יותר נסבל מבחינה פסיכולוגית ושתמיד אפשר לאכול גלידה

ולנסות לא להיות בחוץ בשעות החום. סייסטה זו המצאה מעולה
ואת רואה אותה בכל מקום שם, אולי חוץ מבערים גדולות.
ilmeteo.it
מראה תחזית טובה יותר לשבוע הבא אבל אולי אני לא מסתכלת על אותם יישובים.

סייסטה זו המצאה מעולה לתושבים המקומיים. פחות לתיירים
שכבר נסעו חצי שעה עד שעה ממקום הלינה ליעד כלשהו

אבדוק גם את האתר הזה, תודה רבה!

אין מה לעשות אלא להתאים את עצמך למזג האוויר
ולנסות שלא לטייל באתרים חמים בדיוק בשעות החמות ביותר, לכן זו המצאה טובה, היא גם מכריחה להאט ואני אוהבת את זה, הדגש הוא על איכות ופחות על כמות. וגם נוכחתי לדעת שפחות נעים לי להסתובב במקומות מיושבים בשעות הצהריים שוממות שבהם ממילא כניסה לאתרים שגם הם עושים הפסקה באמצע היום, אינה אפשרית.

נכון שיותר קשה להתכוונן כך כשמטיילים כמשפחה.

לפחות הניסיון כן משחק תפקיד, ואני בטוחה שנדע להתגמש
ולהתאים את עצמנו לסיטואציה. ובינתיים ממשיכה לשמור על אופטימיות בכל הקשור למזג האוויר

Faria

New member
גם פראג "לא קרירה"
חזרנו הבוקר, הרבה פעמים ברחנו לבר ממוזג להתקרר קצת עם בירה, חם מאד.

מ א1

New member
לא נוסעת בלי לבדוק ב accuweather u ו bbc weather
בקיץ בודקת את מזג האויר ביעד לתאריכים רצויים ומזמינה כרטיסים רק אחרי שוידאתי שלא ניתקע בגל חום אירופי
. פה בבית אני נמצאת רוב היום במזגן לאן אני אברח באירופה?. לפני כמה שנים יצאו קרובי משפחתי לטיול מאורגן שכלל את רומא ליום אחד, באוגוסט! עד היום הם חוזרים ומספרים באימה על הסיוט מהחום הנורא ועל זה שהם בעצם לא ראו ולא זוכרים כלום מרומא (חוץ מהבית קפה הממוזג שהצליחו לברוח אליו...). ועוד משהו: אני תמיד מזמינה מלון עם מיזוג אויר, בחורף ובקיץ. עולה לי קצת יותר לפעמים אבל שווה לי לא לסבול.

למעלה