היי כולם...

נויוש 14

New member
היי כולם...../images/Emo140.gif

אני חדשה פה.. ובאתי בנושא אחד.. התמנתי בתור נציגת כיתה ללכת לסמינר סמים .. בסמינר נלך לפגוש כל מיני אנשים שעברו את החוייה... או שבמחשבה שניה.. אם מישהוא היה בדבר כזה
אז שיספר לי
.. ואם אף אחד לא..
- אז אולי תתנו לי עצות וטיפים לדבר שם.. וסיפורים מעניינים.. מאמרים..?! בקיצור תודה בכל מקרה, אני מחכה לתשובות נוי..

קטריס

New member
תראי את הסרט Half Backed

או את סידרת הסרטים של צ'יץ וצ'ונג. סיפורי סמים אמיתיים, מאוד כבדים קשים ומרגשים, שיביאו לך את כל מה שאת צריכה..

נויוש 14

New member
לא מצאתי..

אולי תתני לי קישור או משהו.. לא מצאתי באימיול את הסרט.. איי דונט נוו...
בכל מקרה.. על מה מדובר?!

ק ה ל ת

New member
של מי הסמינר ?

אני מניח שמדובר בסמינר של הרשות (למלחמה בסמים), במקרה כזה העצה שלי לך היא להתחלף עם מישהו ולא ללכת. את עוד צעירה מדי, חכי כמה שנים טובות, אז תוכלי לגבש עמדה בנושא. באופן כללי מה שאני, ואני מניח שגם רוב חברי הפורום, טוענים זה שהרשות משקרת בפה מלא. כשהיתי בגילך הביאו אותי לשמוע אנשים שלא ידעו מהחיים שלהם, שכל דרק שעבר ברחוב עבר גם בוורידים שלהם, כשהם משננים את המנטרה של הרשות : הכל בגלל הג'וינט. אין לך את היכולת להתמודד עם השקרים שלהם, דבר ראשון משום שאת נעדרת ידע בנושא (בבורות נלחמים בידע, לא במקלות), דבר שני בגלל שנאמר "חכם אינו מדבר בפני מי שגדול ממנו בחכמה ובמניין", הדגש פה הוא על מניין, הם יהיו רבים, את תהי אחת מעדר גדול ושתקן. בכל מקרה על מנת לגבש דעה, אני ממליץ לקרא את מה שכותבים כל הצדדים. לאל-סם ולרשות יש אתרים ברשת. רוב האתרים מהצד השני הם או באנגלית או מעל גיל 18, ככה שאני לא יכול לספר או להמליץ.

נויוש 14

New member
אז ככה..

אני ממש לא רוצה להתחלף, ההפך זה היה די כבוד להיבחר מכל הכיתה.. זה רק ללמוד שם ולהעביר את החומר לכיתה, לא הבנתי למה שקרים?! ממש שנהיה מהם?!? אני צריכה מאמרים או משהו כזה.. ונראה לי שזה מהמלחמה לסמים.. כי זה גם ממשרד החינוך..: \ וזה אולי נכון שאני ישתוק שם, כי אין לי ידע בקטע.. אז ביקשתי ממכם.. שתספרו לי.. שיהיה לי שם נושאים לדיבור.. הבנתם?! ובקשר לגיל: אין דבר העומד בפני הרצון
וזהו.. כאילו..

אלכס אוהב בנות מהסוג שלך...

באמת.... אמממ בואי נעשה את זה יותר נח תשלחי לי הודעה פרטית עם מס' האייסיקיו שלך....

TvMaD

New member
תקשיבי מותק

אין שום כבוד בלהיבחר להרצות נגד סמים קלים... מילא אם זה היה נגד סמים קשים אז בכיף, אבל כל האגודות האלה שמות זין על סמים קשים ומתמקדות באיך כל מי שמעשן גראס (סמים קלים יענתו...) מדרדר לקוקאין ומשם להרואין וכ'ו וכ'ו ואז נשאר ברחוב בלי שיניים ומקבץ כסף ממכוניות ברמזורים. רוצה לשמוע סיפורים? לכי לכלא ודברי עם אנשים שיושבים על "סחר בסמים" כי היה להם 20 גרם בבית. הם יספרו לך טוב טוב איך המשטרה הרסה להם את החיים.

נויוש 14

New member
אז ככה..

נראה לי יותר שזה סמים קשים.. כי זה כל הקטע.. של אנשים שהתדרדרו כנראה... אבל אני לא יודעת .. כי אולי [לפי מה שנראה לי ] יהיו שם אנשים שיצאו מזה.. אין לי מושג בזה.. אני הולכת לשם רק כדי להעשיר את הידע
וגם כדי להעביר אותו לכיתה

חחחח אני זוכר את הסמינר הזה ...

בכיתה ח' הלכנו כמה חברה לשם, איזה שטויות זה אלוהים.. נו באמת סמינר של סמים מטעם ביצפר איך זה כבר יכול להראות

TvMaD

New member
אני נזכר בשטויות האלה...

שהיו באים כל מיני נרקומנים לבצפר וספרים איך הכל התחיל בגלל גראס ואיך זה הרס להם את החיים... בטח בכסף שהם קיבלו מההרצאות הלכו וקנו קצת הרואין
ואוטובוס הסמים... וואה וואה איזה מקום מגניב... הייתי מת לעשן בתוכו, מזה פסיכודלי שם

חחח (לשעבר deanet)

דווקא כשאני הייתי בביתספר , חוץ מהנרקומנים הרגילים ,הביאו לנו אנטרופולוג , חוקר תרבויות משהוא, שהלך לחקור את המסיבות יער , וכל היום דיבר נגד שפיצים והופמנים , ואז ששאלנו אותו מה הבעיה בגאג'ה הוא אמר "ג'וינט אחד ,הוא מפתח לעולם של כל הסמים " אז אמרתי לו , וואלה יש לי צרור !!

למעלה