היי כולם עשיתי מבחן מהחוברת מבחנים

היי כולם עשיתי מבחן מהחוברת מבחנים

עכשיו היו לי 2 טעיות שלא ידעתי מאיפה להבין אותם כלומר איך הייתי יכולה לפתור אותם כי לא כתוב על זה בספר. 1. למה נועדה מערכת בלימה ABS 2. בעיקר שאני עושה רישיון על פרטי אז גם אם היה כתוב על זה לא בדיוק שמתי לב "ניקוז מים ממיכלי אוויר של רכב נשא שמשקלו מעל 4000 ק"ג יעשה.. אני יודעת שמותר 4 טעיות במבחן אבל אחרי שנכשלתי בגלל טעות 1 פעם שעברה אני מנסה להקפיד להבין וללמוד מכל טעות אשמח לתגובות

EcstaZ

New member
בקשר ל1

לא בטוח שזה מדויק, אבל בעיקרון המערכת נועדה לבלימה פתאומית במקרה סכנה. במכוניות בלי ABS במקרה של בלימה פתאומית הגלגלים יכולים להנעל ואז זה הופך לעוד יותר מסוכן. שוב, לא בטוח שזה מדויק אבל נראה לי שזה זה.

תודות אבל מממ מאיפה אתה יודע?

או במילים אחרות מאיפה אני הייתי יודעת.??

abs

Aantilock Breaking system או בעברית - מערכת למניעת הנעילה של הבלמים. אם את בולמת בחוזקה הגלגלים ינעלו לך והאוטו פשוט ימשיך בכיוון הנסיעה [כלומר לכיוון המפגע] כשהמערכת הזו נמצאת את יכול להסיט את הגלגלים ולמנוע התנגשות

אז ככה

דבר ראשון, מאיפה האנשים יודעים דברים? מאנשים שומעים, ספרים, אינטרנט, טלויזיה.. איך את יודעת כל מיני דברים שאחרים לא, קראת ספר כלשהו, ראית באינטרנט איפהשהו וכו'.. ככה היית יודעת, לא כולם יודעים מה זה ABS אז ככה, דני דני שובבני צודק במה שהוא אומר, זה מה שה-ABS עושה במכונית בלי ABS כשלוחצים חזק על הבלמים הגלגלים ינעלו ועד שלא תעזבי את הברקס הגלגלים לא ישתחררו והאוטו פשוט יטוס לעבר המטרה [פחות חיכוך..] במכונית עם ABS המערכת לא תתן לגלגלים להינעל, וכתוצאה מכך למכונית יש שליטה והיא יכולה לחמוק מן ה"מטרה".. זה כל מה שה-ABS עושה..

טיפה יותר הרחבה.

במכונית ללא מערכת ABS- כשאם במקרה עוצרים בלימת חירום הגלגלים ננעלים ולכן גם אם תסובבי את ההגה- הגלגלים לא ינועו ויישארו במקומם וימשיכו להחליק לאותו כיוון. מה שמערכת הABS עושה- היא פשוט משחררת את הנעילה כל כמה עשיריות השנייה ושוב ננעלים הגלגלים- ושוב היא פותחת את הנעילה וחוזר חלילה (בגלל זה כשמערכת הABS מופעלת מרגישים מן רטט כזה ברגל..) ככה שאת יכולה לסובב את הגלגלים.

תודה רבה לכל העונים

שאלתי מאיפה את היודע בגלל שרציתי לראות אם זה ידע אישי ואז סבבה לך או שזה משהו שרשום למשל ופסיפסיתי. כי אם למשל זה היה המבחן האמיתי אז איך הייתי אמורה לדעת? בכל מקרה החכמתי ותודה רבה לכל העונים

חחחחחחחחחחחח

אני מנסה להיות.. סתם כי כמושאמרתי פעם שעברה נכשלתי בתאוריה בגלל טעות אחת מעל המיותר אז כל טעות חשובה לי עכשיו.. בכל מקרה תודה רבה

למעלה