היי כולם- אני צריכה את עזרתכם..

shiraz2

New member
היי כולם- אני צריכה את עזרתכם..

יש לי שאלה- יש לי הפרעות אכילה ובזמן האחרון הצטרפתי לחוג התעמלות אומנותית שזה חוג עם מלא ספורט וריקוד. כמו כן גם חזרתי לאכול והתפריט שלי נראה ככה- בבוקר סלט וקוטג, בבית ספר תפוח, בצהריים עוף ואורז בערב דגנים וסלט ואז בערב כל מיני פירות. הקטע הוא שעליתי איזה 4-5 קילו !! ואני לא מבינה למה- אני עושה המון ספורט ואני אוכלת בריא אז למה אני עולה?? אני אמורה להישאר במשקל שלי או אפילו לרדת לא??? אני מחכה לתגובות מהירות כי זה ממש דחוף אני על סף דיכאון.... אוהבת שירז

אז ככה,

יכול להיות שהתפריט שלך אולי יותר מדי בעל קלוריות? תבדקי אם הוא לא יוצא יותר מ1000 קלוריות ליום. דבר שני- אולי קורה לך מה שקרה לי- שהשריר אצלך גדל, ומאחר והוא שוקל יותר נראה לך שאת שוקלת יותר, אבל בעצם את מורידה בהקפים. ניתן לראות את זה רק אחרי חודשיים לפחות. אם תמשיכי בדיאטה כזו של 1000 קל´, ברור לי שתרדי, רק צריך לחכות קצת. אל יאוש, אנחנו איתך!

scarlet moon

New member
לא מספיק

דיאטה של 1000 קלוריות זה ממש לא טוב.... 1200 קלוריות מינימום (במיוחד בגיל ההתבגרות, אבל אני לא יודעת בת כמה את..), אם את רוצה הרזייה שהיא גם בריאה וגם תוצאות שישארו.

חחח...

הצחקתן אותי! גם 1200 קלוריות ליום זה כלווום! במיוחד כשהיא עושה ספורט!!! ככה, מגיעים במהרה לבית חולים ולאישפוזים...

shiraz2

New member
אממממ....

אני לא חושבת שהתפריט הזה יותר מ-1000 קלוריות גם כי אין בו דברים משמינים וגם כי התזונאית שלי הרכיבה לי אותו...(אלא אם כן היא רוצה שאני ישמין- בהוראת אמא שלי....) אבל אני יבדוק..
בכל אופן היום בדקתי והעליתי רק 2.5 קילו אז קצת נרגעתי אבל בכל זאת.. אני מקווה שזה בגלל השריר ואם לא.. אז אני פשוט יפחית את האוכל בלי שהתזונאית שלי תדע....
תודה על התמיכה, אוהבת שירז

gal-or

New member
צריכה תמיכה,

תקשיבי לי: 800 קל´ ליום זה מעט מידי!!!!! יש לך כבר חוסרים תזונתיים. דווקא את יכולה להגיע לבתי חולים, אשפוזים וכו´. אני אוכלת יותר ממך (אני בקבוצת תמיכה), יורדת יופי ונמנעת עד כמה שאפשר מחוסרים תזונתיים. אם את לא רוצה קבוצת תמיכה, לכי לדיאטנית!!!!! עדי

LLLLL

New member
לדעתי ../images/Emo132.gif,

אסור לך להתייאש אלא לחשוב על זה כמשהו לטווח ארוך. אמנם את עדיין לא מרזה (כמה זמן את כבר עושה את הדיאטה הזו?) אבל אני במקומך עדיין לא הייתי חורגת מהתפריט שהתזונאית נתנה, אלא אם כן את כבר חודש וחצי חודשיים אוכלת לפיו ולא מרזה. בינתיים אל תתייאשי. טוב? אבל כולנו איתך!
|
ביי,
ירון

למעלה