היי יש לי שאלה קטנה :) ממש אשמח לעזרה!!!

such an angle

New member
היי יש לי שאלה קטנה :) ממש אשמח לעזרה!!!

היי :)
מקווה שזה איכשהו קשור לפורום פשווט לא מצאתי מקום אחר לשאול את השאלה ואפילו הרב גוגל לא עזר לי...

אז ככה - התחלתי לקחת גלולות אחריי יחסית הרבה זמן שלא לקחתי.. משהו כמו שנתיים. ואני כרגע עם גלולולת של 28 ימים בשם סרזט אם מישהי/מישהו שמעו על השם הזה..
אני מתכננת לטוס עם חבר שלי ב26 לחודש והחפיסה בדיוק צריכה להסתיים בתאריך הזה.. אז קודם כל, יש אפשרות בכלל "לדלג" על המחזור בגלולות 28 ? חשוב לי לציין שבגלולות שלי כולם באותו צבע, ז"א שאני לא יודעת מי מהן ה"סרק" ... פשוט לקחתי כשהתחיל לי מחזור..
הסיבה העיקרת ללמה התחלתי בכלל את הגלולות כי המחזור שלי היה לא סדיר בעליל.. מאחר בשבוע מקדים בשבוע.. משהו נוראי.

בקיצור , יש בכלל אופציה לדלג על מחזור בגלולות 28? או .. יש אפשרות לדעת מתי יגיע המחזור..??
תודה לעונים!!!

גלולות

שלום
מדוע את לוקחת דווקא גלולות סרזט? אלו גלולות המכילות פרוגסטרון בלבד בניגוד לגלולות ה"מקובלות" יותר המכילות גם אסטרוגן וגם פרוגסטרון.
אין גלולות סרק בסרזט ועל מנת להמנע מדימום אני מציע לך להמשיך את הגלולות ברצף. לציין שבגלולות סרזט קיים סיכוי לדימום קל בשל השפעת הפרוגסטרון הממושכת על רירית הרחם.
התייעצי עם הרופא שלך אם כדאי וניתן לעבור לגלולות המשולבות ה"רגילות".
בהצלחה!

such an angle

New member
היי

תודה על התשובה
זה כרגע הגלולות שהרופאה שלי שהביאה לי עד להתייעצות עם ניורולג כי היא רוצה לאמת איתו אם מדובר במיגרנה
לפי מה שהיא אמרה, הרופאת נשים, גלולות סרזט אלו הגלולות היחידות שיכולים לתת למי שיש חשד/ סובל ממגרונות..
נקווה שהאבחנה של הניורולג תיצא בסדר והיא תוכל להחליף לי את הסוג הזה :)

למעלה