היי..יש לי שאלה ואני רוצה לדעת מה א

hiawf

New member
היי..יש לי שאלה ואני רוצה לדעת מה א

תם חושבים על הבעיה הזו..שהיא לא ממש בעיה...כמו שאמרתי וזה סיור ארוך השכטר שהייתה לי חזרה למרום מכיוון שהיא הייתה בעייתית מדי..מייד לאחר מכ מצאתי מה שחיפשתי מההתחלה ..אפיפון לס פול ...כמו שרציתי מה שיותר קרוב לגיבסון..ולהתרגל לאחיזה..באחלה מחיר..1300 שח..ממש שמורה כחדשה..חרשתי את האינטרנט ובמשך זמן ארול הייתה את האופציה הזו או אדם אחר שיש לו בעיות שהוא לא יודע מה ן...אמנם קמצת יור זול אבל החלטתי ללכת על האדם השני..אדם אמין מאוד אגב...בחור ממש טוב..כשקניי אותה הוא אמר לי שהייתה פגיעה בצוור הורידו לו מחיר על סוג ב' כאילו.. אבל הגיטרה תקינה ללוטין עכשיו ועברה בדיקה וצביעה חוזרת...בצוואר..כשהגעתי להרצל..הוא אמר לי שהיא הייתה סדוקה בצוואר..הוא לא יודע מהחומרת המצב ..אבל הוא אמר שאם זה החזיק מעמ שלוש שנים...אז הוא מאמין שזה בסדרושזהבעיה תוקנה ובשביל המחיר ששילמתי למצב של הגיטרה..זה בסדר גמור...בכל זאת התקשרתי לבחור... והוא מייד הסכים לתתלי חזרה מאה חמישים שח מכיוון שצריך להחליף נאט והוא משתתף איתי בסט אפ...עכשיו מעניין אותי לדעת..האם זו בעיה רצינית סדק בצווא ..די לעלה זה כזה מן שני פסים דקים שוראים בצדדם...משמע זה יכול יום אחד להישבר לי ממכה קטנה... או שזה לא נורא ומה שתוקן תוקן.כי לפי מה שאני חושב לפחות סדק או פגע בצוואר זה די רציני..זה לא כמו בגוף..אפילו שזה תוקן..אגב האיש הציע ל פדל דיסטורשן של איבנז במקום הכסף... בקיצור מה נראה לכם כל הסיפור ואיך אתם הייתם פועלים?

Hendrixon

New member
אני לא הייתי נוגע בגיטרה שנשבר לה

הצוואר, גם אם הוא תוקן ע"י לס פול עצמו. הייתי שוקל רכישה של גיטרה כזאת רק אם מדובר במשהו נדיר, וגם אז רק במחיר מגוכח.

hiawf

New member
אחי... הצוואר לא נשבר..אם זה הי קור

הייתי רואה לא קונה..אבל הגיטרה מצלצלת אחלה..המחיר זול..אין לי אופציות אחרות...אני ציך גיטרה דחוף..אתה יודע מה ..עזוב הכל..בקיצור..היה שם סדק...לא נשבר איח..כי אם נשבר הבן אדם היהזוק אותה לפח..הרצל אמר סדק שתוקן.. עכשיו תגיב גבר... ויש שם בהמשך עוד שאלות אם תאה יכול תודה..אגב זו גיטרה זמנית עד שיהיה לי כסף לפי אר אס ככה שרצתי משהו שיצלצל יפה ויהיה נוח אתה יוד לא הינדסתי..בכל מקרה..תגובה בבקשה

hiawf

New member
עוד פרט חשוב*

אל תשכח שהגיטרה כבר בסט אפ..עכשיו יש לי אופציה לכסף או לפדאל שאמרתי..אז מה שאני צעם שואל זה האם נדפקתי או יחסית למחיר ולמצב ששוב הרצל אומר שזה בסדר וזה תוקן ... או שבכל זאת לא היה כדאי?? פשוט לא ראתי את זה שקניתי..למדתי לקח לפעם הבאה לפחות..חח

hiawf

New member
אחי שלים שלי.. הגעתי למסקנה מכריעה

שאין לי מזל בקנייה של דברים..תקנו אותי אם אני טועה.....או שאני סתם מקפיץץ...

wiz

New member
לא, אתה סתם קרציה.

וחבל שאין מנהל ש"ירגיע" אותך קצת...

hiawf

New member
אותי??? נמאס לי מההעלבות האלה שלך..

תרגיע ומהר..אני שואל שדאלה בתור אדם שמרגיש שהוא הפסיד כסף ומבקש חוות דעת מאנשים הרבה יותר ממוחים ממני...אז תפסיק לזיין תשכל..... ותתחיל הירגע עם התגובות שלך בנאדם....

wiz

New member
../images/Emo6.gif

להרגיע ומהר
או ש...
מי שמזיין את השכל זה רק אתה, ותאמין לי שלכולם כבר נמאס מהסרט שאתה חי בו. אם היית באמת מנסה ללמוד משהו מהפורום הזה, ולא מחפש הצדקות לפעולות הטיפשיות שלך - אז לא היית מפסיד כסף, ואולי אפילו היית מרוצה ממה שיש לך. לי נמאס מההודעות שלך, החיים לא פיירים...

BlindnDeaf

New member
נאלץ להסכים עם ויז...

אתה מקפיץ בשביל לדעת אם יש לך מזל רע...? בעקרון אין לי בעיה אבל אתה עושה את זה ממש ממש הרבה...

Supra Man

New member
hiawf

אתה פשוט חייב לבדוק פעמיים את ההודעות שלך לפני שאתה שולח. כ-ל כ-ך קשה להבין מה אתה מנסה להגיד... חצי מהאותיות בהודעה חסרות...

Supra Man

New member
ועוד משהו...

לקנות גיטרה עם צוואר שבור (בידיעה שהוא סדוק\נשבר בעבר) זה לא עניין של מזל רע זה עניין של טיפשות לשמה...מצטער, אבל אני לא הייתי שם את הידיים שלי על גיטרה שעלול לעוף לה הצוואר. א. לראות דבר כזה קורה זה בטח טראומה לכל החיים. ב. זה בטח כואב נורא. ג. למה לעזאזל לסכן את הכסף שלך על דבר שכזה?? אני מבין שהמוכר שלה היה תחמן רציני (ישראלי לעניין)

hiawf

New member
שוב פעם בנאדם... כנס!!!!!!!

הצוואר לא היה שבור!!!! מה אתם לא מבינים נראה לך שבנאדם משאיר צוואר שבור על גיטרה ולא יראו את זה..אגב..הבנאדם הוא בעל מגבלת דיבור ..והוא בנאדם כל כך אמין.שאפילו לא היה לי נעים להתקשר אליו להגיד לו שאני מבקש פיצוי מסויים..אבךל תבין הוא אמר לי שהיתה פגיעה בעץ... הוא קנה אותה ככה מכלי זמר..היה שם סדק קטן..הם יקנו את זה והרצל אמר שזה בסדר ושאם זה החזיק מעמד שלוש שנים כנראה שזה היה סדק קטן ולא כל כך רציני... ושהשתלם יחסית למחיר....שוב פעם אני אכתוב..לא שבור..סדק קטן..פגיעה בעץ..לא יודעה החומרה שהייתה אבל הבעיה ת-ו-ק-נ-ה!!!! תכניסו לראש!!!! אוףףףףףף.... מה לא מובן.ברור שלא יידועה מה הייתה חומרת הבעיה אבל זה נקנה ככה הבנאדם לא היה קונה אותה דפוק ה לגמרי...סידרו לו אותה... היא באה ככה חדשה..ואני אגיד לך משהו...אם הייתי רואה את זה..אוןי הייתי שוקל אם לקנות..פשוט היה לילה..אבל שאני חושב על זה עכשיו..פאק היא שמורה לאללה ..מצלצלת ממש טוב ונוחה מאוד...

איחוד

New member
שמע

שאלת אם כדאי לך לקנות אמרו שלא אם אתה יודע יותר טוב מכולנו אז למה את שואל? עם כל תשובה אתה מתווכח קיבלת את עצת הפורום, לא לטעמך אז תקנה אותה

Supra Man

New member
אז מה אתה שואל אותנו בעצם?

אתה מחפש את האישור שלנו לקנייה שלך? ואז אם אומרים לך שלא היו נוגעים בגיטרה עם צוואר פגוע אז אתה מנסה לשכנע אותנו שהוא לא? אני כבר איבדתי אותך לגמרי...

SOMEN

New member
בואנה אתה ממש מעצבן, שאלת שאלה

עונים לך, אתה לא מתייחס לתשובה ואחרי זה תבוא לבכות שאתה מצטער שקנית את הגיטרה הזאת AND SHIT. נראה שאתה רוצה לקנות את הגיטרה, לך, תקנה אותה, כל אחד אמר לך שהוא לא היה נוגע בגיטרה עם פגם בצוואר, סדק, או ווטאבר, אתה את ההחלטה שלך כבר עשית, אתה לא צריך אותנו.

hiawf

New member
2 דברים..קודם כל כבר קניתי.. ודבר

שני..שוב התייחסו לזה כאל שבור ..ובגלל זה התעצבנתי.זה לא שבור זה פגע ..סדק קטן שתוקן כבר..ככה זה בא מהחנות..סוג ב..קיבל מכה במשלוח או משהו... אז מה שכבר שאלתי אם כבר זה לדעת אם דפקו אותי או לא..שילמתי 1150 שח...חדשה עולה 4340...

Compulsive

New member
אי אפשר לדעת בלי לראות את הגיטרה,

וא תהאיזור הפגוע, או לפחות תמונה. אבל פגיעות בצוואר זה דבר לא בריא בכלל שלא מומלץ להתעסק איתו, לכן סביר להנייח שאילו הייתי משלם גם 200 שקל הפסדת, כי הגיטרה סביר להניח תדפק לך. אולי תנסה להעלות תמונה ואנשים מנוסים יותר ממני ינסו לעזור לך.

hiawf

New member
אני אעלה תמונה אבל כנסו בבקשה...

בפעם המי יודע כמה אני אומר שוב.... עצם זה ששלחתי אותה לספ אטצמאוחר מדי כבר... ושוב אני אסביר ..הגיטרה באה ככה מהחנות..שם סידרו אות באופן מקצועי לפני שלוש שנים... לכן..הרצל הסתכל ואמר..שאם זה החזיק מעמד שלוש שנים ..רק אם אני אדפוק אותה ברצפה..אז זה ישבר....כל עוד זה החזיק מעמד..אין סיבה שיהיה משהו...

למעלה