היי ,טוב אז ככה

NIKESTYLE

New member
היי ,טוב אז ככה

אני חדש במשחק מפקדי צבאות,נכנסתי היום שם המדינה שלי זה CANALARD ואני מעוניין בסיוע ככל שניתן הן במסגרת הברית בה אני נמצא (POLICE) וגם מעבר לכך. מעניין אותי לדעת איך ניתן להגדיל את שטח המדינה שלי ,התעשייה וכן את מספר התורות שאני יכול לשחק (זה כמובן אחרי שכבר הצבעתי לטובת המשחק באתרים השונים) אם יש מדינה/מדינות שמעוניינת/ות לסייע ולערוך משא ומתן על חלוקה של כסף/חיילים/צבא וכו' אשמח מאוד. הראייה שלי היא לטווח ארוך ומדינה שתסייע תזכה בנאמנות אין קץ וסיוע מסאיבי בעת הצורך. ביי בינתיים.

lidor747

New member
קרא את ההוראות...

וחילים זה חרא על תיקנה לא שווה לך ועם אתה רוצה לעשות שכר בתומכים (אתה קונה ואני שולח כוח...) דבר איתי מסן החתימה זה לא יהיה עכשיו ביגלל המילחמה אחרי המילחמה עם תירצה...

גבר טיפ חשוב.

1)לעולם אל תפרסם את המספר מדינה שלך או השם שלה ברבים . 2)מומלץ להצטרף לברית שיש לה סיסמא כדי להכנס אליה ברית ללא סיסמא או ברית ללא פורום לרוב היא ברית לא רצינית ואפשר בכוחות נמוכים להיות בה ולהלחם ולהיות מושמד ושוב לפתוח וחוזר חלילה אבל בשביל ממש לגדול כדאי ללכת לברית רצינית יותר. 3)כנס לפורום השני שם יש מלא הסברים בחדר מלחמה קרא אותם 4)קרא את ההסברים שיש במשחק עצמו.

כמה טיפים^^

*על תפרסום את המספר מדינה שלך יכול להיות שיחסלו אותך.. *תחפש ברית מוכרת וחזקה

xDoleVx

New member
היי.

אתה מוזמן ל-MGH. MGH חלק מאיחוד DEMT (הוא לא במלחמה כרגע...
) MGH הברית הכי ישנה ומעוטרת במשחק. MGH היא הברית עם המנהלים והאנשים שתמיד יעזרו לך. להצטרפות תפנה לאחד מין האנשים הללו. [email protected] [email protected] [email protected]

למעלה