היי, חדשדשה

היי, חדשדשה ../images/Emo13.gif

אני מאוד אוהבת את מוניקה, תמיד אהבתי... הם כ"כ טובים. אה.. שכחתי, קוראים לי טובי [tovi] אני בת 16 מירושלים :) ממ, ברכוני
לילה טוב.

../images/Emo121.gifברוכיישנית הבאיישנית!!!

מאיפה בריקושלים? פרטים על עצמך... מנגנת על משהו? אם כן על מה? בעלי חיים? אחים? דברי

חח

אני מהפסגה, לא מנגנת על כלום אבל רוצה להתחיל ללמוד לנגן על גיטרה.. [הבעיה היא שאין לי גיטרה חח] בעלי חיים? אין לי... רוצה כלב :( יש לי 2 אחים אחד בן 10 השני בן 6 [זה מעניין מישו?]

mayooosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

איזה עוד להקות/זמרים/זמרות את אוהבת חוץ ממוניקה?? יום נעים

גם לך :)

לכתוב לך בדיוק מה אני שומעת? חח זה יהיה ארוך... Ash Blackfield Evanescense Good Charlotte Green Day InMe John Petrucci Nirvana Papa Roach Simple Plan Sum 41 System Of A Down useless-id אינפקציה איפה הילד אלג'יר אפרת גוש אתניקס בוטן מתוק בקרקס בית הבובות ברי סחרוף דניאל סלומון חמי רודנר ירמי קפלן מוניקה סקס מופע הארנבות של ד"ר קספר מירי מסיקה משינה עברי לידר פאנקייק שייגעצ מממ ועוד...

hodayoyo

New member
אז אני אעשה קצת יחצ"נות..../images/Emo60.gif

בואי לפורום של דניאל!!!!!!!!! וד"א- יכול להיות שאני מכירה אותך?!
אני מכירה טובי ואני חושבת מי-ם... המממ

hodayoyo

New member
המממ סיפור ארוך../images/Emo60.gif

כי זה היה לפני כמה שנים טובות
אמממ את דתיה במקרה, או לא?

hodayoyo

New member
יאאא../images/Emo60.gif

אז יכול להיות שיש לך קרובי משפחה במודיעין...?! ובמקרה נסעת עם הסניף שלנו פעם ללונה פארק ולעוד משהו, אני חושבת...???

לא, אין לי...

מממממ ולא זכור לי שנסעתי עם סניף כלשהו ללונה פארק... אבל הייתי שם פעם כשכל בני עקיבא היו שם משו כזה.... את אולי מהצ'אט של נענע ? חדר דתיים...

hodayoyo

New member
הייתי בצ'אט של נענע פעם../images/Emo60.gif

מזמן... אמממ טוב, אז את לא הטובי שחשבתי חחח

hodayoyo

New member
כן, נו... רק בדתיים../images/Emo60.gif

אני חושבת שקראתי לעצמי שירי שם חחחח את בטוחה שאין לך קרובי משפחה- קליין ?!?

בטוחה....

טוב אז אולי זו לא אני, יש הרבה טובי .. :) ממ את מכירה אנשים מהצ'אט ?.. כל התימנים שהיו?

למעלה