היי חברים

ינשופית

New member
היי חברים

רציתי לשתף אתכם ביום מאד מרגש שעבר עלי היום, ביתי הבכורה התגייסה לצבא, ואני נרגשת, בוכה, מוזר לי לחשוב שהיא לא תגיע שבועיים הביתה, הפיטרית שלי הלכה להיות מדריכת תותחנים והיא עושה טירונות בנים, אני כבר מתגעגעת אליה ומרגישה בחסרונה, מה שבטוח שיהייה קל לרדת עכשיו במשקל אין תאבון, זהו פשוט בא לי לספר לכם, לילה טוב חברים מתוקים

רוייקו

New member
פיייטרית אמיתית.. המון גאווה היא

עבורך. באמת כל הכבוד.. וגם ניראה שאתן גם חברות טובות מעבר ליחס אם-בת.. אפשר רק לקנא.. עכשיו ינחמו הטלפונים והביקורים של שבת... הגעגועים מעצימים את הקשר. ולגבי התאבון, הלוואי עלי. הגעגועים שלי דווקא הגבירו אצלי את התאבון.. לילה טוב

לוסיג

New member
גיוס קל שיהיה לה. ../images/Emo66.gif

אני מאוד שמחה בשבילך שהבת שלך התגייסה....תשמחי ותתגאי בה כל עוד את יכולה ...הלוואי עלי...אבל לצערי צה"ל לא מקבלים מתגייסים עם עודף משקל.. (החוק הכי טיפשי ששמעתי!)

ronnymp

New member
ובאותו העניין ..... ../images/Emo101.gif

אתמול שוחחתי עם איזושהי רופאה - בדרכינו לשער היציאה מביה"ח כשמבחוץ הגיע אמבולנס צבאי ...... ( מראה שיגרתי ושכיח לחלוטין - לדאבונינו ..... ) הערתי , שזה ממש צובט בלב לראות את האמבולנס הזה ( כל אמבולנס הוא צביטה נוספת ב-
, אבל במיוחד הצבאיים ) היא שאלה אם יש לי ילד בצבא - עניתי שלא והיא העירה שלה כן ...... וככה זה נשאר מן תלוי כזה באויר ...... ולא יעזור - מן הסתם יגיעו עוד צביטות מידי יום ינשופית - חלילה ולהבדיל מגיוס ביתך מאחל לה שרות נפלא ומהנה - לפייטרית

למעלה