היי חברים

שלגיה**

New member
היי חברים ../images/Emo142.gif

אז נעלמתי מכל מיני סיבות. זה התחיל בכך שמבחינה טכנית לא יכולתי לגשת לאינטרנט,לא בעבודה ולא בבית וזה המשיך בגלל שכבר התרגלתי להיות מחוץ "לבית" (לפורום)... אז לא נעלמתי ממש. אני חיה ונושמת אפילו היטב. רזיתי עוד...(לא נשקלת ממש) אבל יש הערות מהסביבה והן בהחלט חיוביות... עשיתי גוונים בהירים בשיער וזה נורא יפה ולכן אני מרגישה נהדר... אני נמצאת על פרשת דרכים בכל מיני תחומים..ומקווה שאהיה החלטית ויותר מכך שההחלטות יהיו נכונות ובעיקר שאהיה שלמה איתן. אני עוברת תקופה מוזרה...טובה ולא טובה ...משהו שמראה על שינוי ואולי אפילו חיובי. כל שנותר לי הוא לאחל לכוללללללללללכם שהשנה הקרובה תהיה יותר טובה מזו שעברה עלינו ושהדבר היחידי שיעסיק אותנו הוא לא צער מפיגועים,אבטלה,תאונות דרכים אלא כמה קלוריות יש באפרסמון...(אופס זה לא העונה).. אז שיהיה לכולנו רק טוב ותחייכו הרבה כי זה גורם לאחרים לחייך אליכם חזרה !!!

boolee

New member
שלגיה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה כיף לראות אותך כאן. תתחדשי על ה-
בטוח שיפה לך !!! יקירתי שתהיה לך שנה הכי טובה שבעולם, וגברת, תחייכי המון גם את, שומעת??? התגעגעתי אליך המון ובהחלט חסרת כאן. כמה רציתי לראות אותך במפגש
הפסדת אותי בג´ינס ... אחרי שיותר משנתיים לא לבשתי ג´ינס ... שלגיה, עוד נדבר ואני מתה לראות אותך עם הגוונים ... ד"ש לחבר והרבה איחולי שנה טובה. אוהבת המון,

"לא מאמינה"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלגיה, יהיו לך חיים ארוכיםםםםםםםםםם כאלה ומאושרים... היום עמדתי להרים אלייך טלפון. הרגשתי שהגעגועים גוברים אליך. חשבתי עלייך יותר ויותר (וזה בטח עבר בטלפטיה)... ידעתי שאת זקוקה לשקט תרתי משמע. אז כיבדתי את זה. אבל שלגיה, את יודעת איזה חלק יש לך בלבי ...ואת בטח מתארת לעצמך מה זה עכשו היה לראות אותך פתאום. רגע מתוק. נשיקה שהגיעה אליי ממלאך. מתרגשת ואוהבת אותך נורא, דליה.

שלגיה היקרה !!!!!

יש בך כלכך הרבה חוכמה ומודעות לגבי תהליכים שעוברים עלייך ועל הסביבה ואני בטוח שיהיה בך את היכולת והתבונה לעשות את הדברים הנכונים שיגרמו לך לאושר. הבחירה איך לראות את הדברים באור חיובי או בשלילי היא בעיקר שלך. בפעם האחרונה שראיתי אותך נראית פשוט נפלא ואני בטוח שהפירגון שקבלת מהמבטים של הסובבים אותך גרמו לך לתחושת הישגיות וסיפוק אדירים. הרווחת את ההרגשה הזו ביושר !!!!!! ענקון

אלוניס

New member
שתהיה לך שנה מהממת../images/Emo24.gif

ואפילו שאלתי מה קורה איתך לפני כמה ימים. טוב לשמוע ממך חמודה. כל פרפר הוא זחל, ואז גולם ואז יוצא לחופשי וגם זה אחרי מאבק לא פשוט. ואגב, ידוע כבר שאי אפשר לעזור לפרפר לצאת קודם ממעטפת הגולם. אם עושים את זה הפרפר לא מפתח את הכנפיים ונותר נכה. לכן צריך רק לעודד מבחוץ ולתת לו לצאת בכוחות עצמו. אז אני שולחת לך את כל העידוד שבעולם. ומקווה שנזכה לראותך כאן הרבה יותר עכשיו.

שלגיה**

New member
שוב אין לי מילים !!!!

חברים יקרים שלי כל כך הרבה אהבה אחרי כל כך הרבה זמן אתם ממש נהדרים !!!!!!!!! מתה לראות את כולכם ! נדבר בהמשך... אוהבת

Happy1

New member
יופי לשמוע ממך !!! ../images/Emo140.gif

כל שינוי בחיים הוא קשה אבל הרבה פעמים אנחנו מתרגלים אליו ואז לא מבינים איך יכולנו לחיות אחרת... מאחלת לך שתהיה לך שנה מתוקה ומוצלחת מכל הבחינות ! זרקי מילה מידי פעם...מ ת ג ע ג ע י ם ........ (אין סיכוי שאת מפספסת את הפגישה הבאה ! שמעת ?!) שולחת חיבוקים (אני יודעת שאת שונאת את האייקון של "חיבוק" אז לא מצרפת...
)

שרון ש

New member
שלגיה יקרה אחת!

אין לי הרבה להוסיף , לאחר כל המילים החמות שעטפו אותך בהן ( ובצדק!) רק חייבת להגיד שנפלא לראות את הניק הזה שלך בפורום שוב. שלל חיבוקים שרון

למעלה