היי חברים, הכוונה למי שעוד זוכר אותי... וגם

היי חברים, הכוונה למי שעוד זוכר אותי... וגם

למי שלא, כי זה בהחלט מובן. נעלמתי להמון המון זמן. אני באזרביג'אן עכשיו. התחלתי לעשות חרוזים שוב, בסטודיו שלי, אחרי המון זמן שלא נגעתי במבער. חישוב קצר: 5 חודשים!!!!!!!. אני לא מאמינה פשוט. אבל כמו שאומרים, ופרקטית הפתיע אותי עד מאוד - זה כמו אופניים, לא שוכחים. מהרגע שהדלקתי את המבער וציפיתי את השיפוד הראשון, זהו זה. חשבתי שאיבדתי את זה לנצח. אבל לא! הדבר היחידי שאיבדתי זה את ה USB של המצלמה שלי, אבל ברגע שאני אגלה איפה אני יכולה למצוא אחד חדש - אני אראה לכם על מה אני מדברת. התגעגעתי לכולכם, לזה שאתם שם כדי לענות על שאלות, לפרגן ולתמוך. מקווה שבין הסטודיו (שם אין לי מחשב) לבין הילדים, אני גם אוכל לתרום לפורום. במהלך החודשים האחרונים, אחרי מעבר לאזרביג'אן, חודש וחצי של מגורים במלון וחודשיים שבהם עברתי דירה ופרקתי מכולה, ריהטתי אותה, הכנסתי ילד לכיתה א' וילד לגן - בשפה זרה ובמסגרות זרות, ומצאתי לעצמי סטודיו והתארגנתי
, פו, אין לי אוויר - -- - מצאתי לעתים רחוקות מדי - זמן להיכנס ולהינות מהעבודות ולפעמים להתעצב מהאנרגיות השליליות שמפתיעות גם אותי מאוד (אני אומרת את זה ללא ביקורת, זה קורה לכולנו). אז, מקווה שתקבלו אותי חזרה למרות העלמות.

לא שכחנו אותך ושמחים שחזרת לפורום...

חמישה חודשים עברו או יותר נכון - ממש טסו... שיעבור לך מהר בהתאקלמות ועם הרבה כייף לחרוזים... איפה זה בדיוק אזרביגאן? ומה השעות שם? והמזג האויר? לכמה זמן אתם נשארים שם? בהצלחה ורק כייף אריאל

אמנון אלבז

New member
מנהל
איך שהזמן מתגלגל לו.........

מה פתאום שכחנו ? איך אפשר לשכוח את הנציגה שלנו בארצות הקור ? רק אל תשכחי לבוא אל חלונינו לעיתים יותר קרובות.

אזרביג'אן-סקירת מקום, למי שמתעניין:

המון תודה, אריאל. המיקום של אזרביג'אן: צפונית לאירן, על שפת הים הכספי. מזרחית לג'ורג'יה ולתורכיה. אין לנו מושג עדיין כמה זמן נהיה פה. היינו פה קודם 5 שנים, חזרנו לארץ לשנה (מזל, כי בשנה הזאת התוודעתי לזכוכית), ופתאום מצאנו את עצמנו שוב פה. ההיכרות שלנו עם המקום ועם השפות באה לטובתנו ופתאום, בלי הרבה תכנונים, תראה מה קרה. כשעזבנו לא חשבתי שאני אראה שוב את המקום הזה. אם אתה זורם ונותן לחיים לגלגל אותך, אתה מופתע כל פעם מחדש מהדברים שהחיים מזמנים לך. גם בליבריה היינו כדי לבחון את המקום למגורים, אבל משם ברחנו כל עוד נפשנו בנו... לשם לא נראה לי שיש משפחה שהיתה מוכנה לעבור. באקו, בירת אזרביג'אן, כאן אנחנו גרים עכשיו, היא עיר אירופאית לכל דבר היום. נורא מזכירה במראה שלה את חיפה. מזג האויר קר אבל לא בטירוף, השבועיים האחרונים היו בין 2-12 מעלות במהלך היום. זה לא זוועה.תלוי אם יש או אין רוח ובד"כ יש רוח. הפירוש של המילה "באקו" זה "עיר הרוחות" (לא יודעת באיזו שפה) ותאמין לי, זה לא סתם שזה השם שתקעו לה. אתה רוב השנה מרגיש כשאתה בחוץ - שאתה תכף עף אם אתה לא שם אבנים בכיסים. משום מה את הקור באזרביג'אן הרבה יותר קל לסבול. כשהיינו מגיעים בעבר בחורף לארץ לחופשה, תמיד הרגשנו שהקור בארץ הרבה יותר קשה, אפילו שמבחינת טמפ' זה אמור להרגיש פחות קר. הפרש השעות: כשבארץ נאמר 18:00, כאן 20:00. סביר לגמרי. נורא קל לשמור על קשר עם הארץ בשל כך. השפות המדוברות: רוסית ואזרית (משהו בין תורכית לפרסית). אני למדתי כאן רוסית, מצאתי את זה יותר קל ונעים לאוזן, בחיי (אתה צריך לשמוע אזרית), בעלי למד אזרית, כי המדינה היום מדגישה יותר את הלאומיות וחוזרת לשפה הלאומית שהיא אזרית. מקווה שעניתי על הכל, ותודה על קבלת הפנים החמה.

נשמע נפלא!

תודה על הפרטים... זה תמיד מעניין לדעת על מקומות בעולם אבל מה לעשות שאין אבל אין כמו המדינה שלנו!!! יש תאריך חזרה לארץ? האם את מצליחה למכור שם עבודות שלך? ברמת הגולן הערב יש 4 מעלות וממש קר והתנור דולק לו... אולי יכנס כבר החורף כמו שצריך... שיהיה לך קר בעיר הרוחות אז כנסי לפורום ויהיה לך חם...
אריאל

נראה לי שהקור פה מזכיר את הקור ברמת הגולן

או ירושלים, בערך. תאריך חזרה לארץ אין, ולא כל כך נורא לי עם זה, בינתיים. הזמן עושה את שלו ומתרגלים. אפשר להגיד שממש טוב לי פה, מעבר לגעגועים לארץ. חוץ מזה, באמת יש כאן את הפורום הזה, זבאמת מחמם את הלב

חגיתלהב

New member
וואווו!!! הספקת הרבה ../images/Emo13.gif מאוד מעודד אותי כי ג

גם אני בהפסקה א ר ו כ ההההה! איך מזה"א אצלכם? כל הכבוד על האומץ והנחישות.

תודה, ותתעודדי כי באמת, זה יחזור אלייך בצ'יק!

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! דרך אגב. תהני! אל תחשבי על זה עכשיו. הזמן עובר מהר והיא גודלת לה וגודלת. הזמן לא חוזר אחורה. לזכוכית בסוף תמצאי את הזמן.

אוסיש

New member
חגית יקרה אני מבטיחה לך שתחזרי

למרות שזה נראה נ-צ-ח. אני כבר מתגעגעת לחודשים הראשונים של הינקות.....תסניפי, תסניפי ועוד תסניפי ככל יכולתך, זה עובר מהר.

היי!! איזה כיף שחזרת! בטח שזוכרים!

חוויות ההתארגנות נשמעות לא קלות...לחשוב כמה התלוננתי על מעבר מת"א לרמת גן
ולי יש בנתיים רק בנזוג וחתול...
מקווה שתמצאי זמן לעבוד, תמצאי את הכרטיס ותשלחי קצת תמונות ואת האנרגיות השליליות-את יכולה לתעל לתוך היצירה -מעניין איך תיראה שרשרת חרוזים של אנרגיות שליליות? אולי מין תכשיט עוצמתי ביותר שהמכשפה הרעה יכולה לענוד בנשף?

תודה! היי חמודה! אני ראיתי קצת דברים שלך כאן

בפורום, ונפל לי הפה מתדהמה! אני חייבת להגיד שחרוזים שלך הורסים! אגב, העלית רעיון מעולה שמעורר השראה - בואי נעלה כל פעם נושא, נגיד פעם בשבוע, ובמהלך השבוע כל אחד יעשה עבודה בהשראת הנושא. אני מדברת על נושא ערטילאי, כמו רגשות או משהו מופשט אחר שיכול לתת לכל אחד להתבטא כרצונו, ושיצאו דברים לכל הכיוונים ככל שמאפשר הדמיון. אני יודעת שכשמדליקים אותי ככה, זה או כשמזמינים ממני משהו לא מפורש, זה ישר מריץ אותי למבער ויוצאות התוצאות הכי מקוריות. מה את אומרת? נפתח בשרשור חדש?

נשמע מעולה !

אבל קחי בחשבון שאני נורא מוגבלת עכשיו בזמן אז אני אגביל את עצמי לחרוז אחד לכל אתגר, בסדר? (אני מניחה שעד שיהיה אחד שאהיה מרוצה ממנו יכול לקחת כמה נסיונות...) אז מה הנושא הראשון? ולמתי? .

|זהירותמה, זה לא ברור? חרוזים לתכשיט של מכשפה

או כל אביזר או חפץ אחר שיכול להתאים למאורה/מערה שלה (למי שלא חורז). אפשר גם תכשיט שלם אבל אני עושה הנחות למי שעמוס

ברשר

New member
הי, ממש לא שכחנו אותך, יש לך כאן חבורה תומכת

אם לא נגעת בחרוזים זה בטח קשור בהתארגנות הלא פשוטה, אני מעריצה את יכולתך לתמוך בבן זוגך ולהשתלב במרחב, כל הכבוד! ביחס לפחד ששכחת, גם אני עברתי חוויה דומה בחודשים האחרונים וכמו רכיבה על אופניים, ברגע שמתחילים מיד נזכרים ולפעמים אפילו יש תובנות חדשות..... עם קצת סבלנות בטח תמצאי את הUSB ונוכל לראות ולהנות מחרוזיך החדשים. תחזיקי מעמד, שמחתי לשמוע ממך, תמיד אהבתי לקרוא את תגובותיך ורשמיך, יש לך כתיבה קוחת ומהנה. שבוע טוב ברוריה

למעלה