היי חברים אשמח לקבל ייעוץ והכוונה..

lovelove25

New member
היי חברים אשמח לקבל ייעוץ והכוונה..

אז ככה אני בת 25 ובן זוגי קטן ממני בשלוש שנים ואנחנו שנתיים וקצת יחד , התחלנו לקיים יחסי מין לאחר 8 חודשים של זוגיות כאשר הוא הגבר הראשון איתו חוויתי יחסי מין. עד שהכרתי אותו הייתי נמצאת בקשרים עם נשים וביחסי מיניות עם בנות (מעולם לא השתמשתי באביזרי מין תמיד הרתיעה אותי החדירה..) בן זוגי יודע על עברי בתחילת הקשר היה לי קשה להודות שטוב לי עם גבר ושאני נהנת מהאינטימיות,הקירבה,המיניות ומהאהבה שיש בינינו, לכן מעדתי ובגדתי בו והייתי במגע מיני עם בחורה מעברי. לאחר מספר חודשים לא יכולתי לסבול את השתיקה והכל התגלה... אני מעדכנת אתכם שוב בשלב הזה עוד לא קיימנו יחסי מין והוא חיכה בסבלנות והתחשב כל הזמן וגיליתי שהוא בעצמו עדיין לא חווה יחסי מין מלאים לפניי. מאז שאנחנו מקיימים יחסי מין החשק שלי ירד לגמרי בגלל הסיבה הפשוטה לא פשוטה שהוא גומר מ-ה-ר !! נוצרו מצבים שהוא מצליח להצית אותי ואני מאוד רוצה לשכב איתו ולעשות אהבה עם אהוב ליבי אך אני לא יודעת איך בלשון עדינה להוריד אותו מהעיניין במילא זה נמשך דקה וחצי לכל היותר. אני מפנטזת שזה יהיה כמו בסרטים, אני שמה מוזיקה רגועה ושירי אהבה ברקע נורא חשובה לי האוירה , אבל בגלל שזה נמשך זמן קצר ביותר אני מבקשת ממנו להמתין עד שניצור גירוי בדגדגן ורק שאני ארגיש שאני עומדת לחוות את האורגזמה רק אז שיכניס את איבר מינו וזה מה שקורה ואז אנחנו חווים אורגזמה יחדיו. אין ספק שזה כיף "לגמור" יחד. אך הדרך לתוצאה הזו לא כיפית ולא נעימה... לי לוקח שעה לגמור אני מפסיקה כמה פעמים אני תמיד פוחדת שהוא כבר גומר ואני נלחצת ,מתבאסת, מפסיקה, מתייאשת. אם אין כל גירוי של הדגדגן .. תוך דקה וחצי הוא גומר אני קמה ,מתנקה והולכת להתקלח.. הוא תמיד קורא לי לחזור כדי לעשות לי ביד.. אבל אני כבר בלי חשק מיני בכלל ומרגישה מדוכאת,לא סקסית, פשוט תחושה של חוסר אונים ואפילו אשמה. לפני תקופה הוא הלך לפסיכולוג שאמר לו שהבעיה נגרמה מאחר והוא בטראומה מזה שבגדתי בו פעם אחת בתחילת הקשר ושהוא באמת האמין שאני לא אחזור להיות עם בנות וזה קרה ומאז הוא מדמיין אותי עם בנות ופוחד שהוא לא מענג אותי מספיק והוא בלחץ ומזה הוא גומר. ואחרים אמרו לו שזה גם בגלל בעיית עודף משקל שיש לו ויש לחץ על איזור האשכים והאיבר. כרגע הוא לקראת ניתוח קיצור קיבה או טבעת.. אנחנו ממש מצפים לראות אם יהיה שינוי לאחר הירידה הדרסטית במשקל.. אולי אז אני אוכל להרגיש את בן זוגי כמו שאני חולמת להרגיש אותו ומקווה שעדיין תהיה משיכה כמו היום למרות השינויים הפיזים. תודה שנתתם לי מקום לספר לכם קצת על הבעיה שלי אשמח לקבל תגובות וכמובן עצות והכוונות מהמומחים בדבר.

lovelove25

New member
אני חייבת להוסיף ש..

אנחנו מתכננים להתחתן בעתיד.. ואני כל הזמן שומעת מסביב חברות ובכלל נשים שאומרות שסקס זה כמעט הדבר הכי חשוב בקשר!!! אני שומרת את זה בסוד שאני כבר לא בתולה חונכתי בדרך שמורה לחכות עד החתונה.. ולמרות שהיה קשה לי לעשות את זה אני לא מתחרטת אך מאידך גם לא מדברת על זה עם אף אחד כך שכל הנושא של הבעיות במיניות בינינו נשאר רק ביני לבינו .. והנה רק כאן אני מוציאה את פורקני . אז איך אפשר למצוא פיתרון לבעייה הזו? איך אפשר להעצים את האינטימיות ואולי להאריך את מצב הזיקפה? דרך אגב אני לא נותנת לו לגמור בפנים.. לא נעים לי עם אמצעי מניעה, אני לא משתמשת בגלולות אני בהכחשה מוחלטת שאנחנו מקיימים יחסי מין. אז הוא מסמן לי שזה הגיע ואז הוא תופס את איבר המין בחוזקה על מנת שלא ייצא זרע ואני יודעת על כאבים עזים שיש לו כשהוא עושה את זה מחזיק את זה לכמה שניות.. הוא מתוק והוא באמת מנסה לא לגמור מהר והוא מתוסכל מזה אולי יותר ממני וכשזה קורה הוא מבקש סליחה ומתנצל ומתנצל שוב ושוב ואני מבינה ולא כועסת ויודעת שזה לא בכוונה.. אבל לפעמים אני שואלת את עצמי.. אם כשנתחתן בליל הכלולות זה יהיה ככה.. ואם במשך הזמן זה יהיה ככה כי אין ספק שזה גורם להרבה מתח ואוירה עכורה למדי. אני לא חושבת על בנות ולא מעוניינת להיות בקשר מיני עם בנות. טוב לי במצב שאני נמצאת בו , מה שמפחיד אותו שבגלל המצב הזה אני אחפש להגשים את המיניות שלי עם בנות. אני מוצאת את עצמי משוטטת באתרי פורנו ומאוננת ותאמינו או לא ממש לא מעניין אותי מה אני רואה ברקע אני חושבת עליו ואפילו עוצת עיניים.. הסרטונים באתר רק מגבירים את החשק המיני הירוד שלי, הוא יודע מזה וזה מאוד מעליב אותו... חברה מעכשיו אני פה להקשיב לתגובות אני אובדת עצות.

את מתארת מצב המורכב מכמה חלקים

תראי את מתארת מצב לא פשוט שמורכב מכמה חלקים, שווה להתייחס אל כל המצב הזה באופן רציני ומקצועי על מנת שתוכלי לחוות הנאה מינית וזוגית מלאה. ראשית יש את הדואליות שלך ביחס למיניות בכלל, כתבת על שמירת המיניות בסוד, על כך שאת בהכחשה מוחלטת שאתם מקיימים יחסיי מין, קצת קשה ממש מהנות במצב הזה. עוד יותר קשה המצב כשתשומת הלב מופנית לחשש מגמירה. שווה לך לבחון מדוע אינך משתמשת באמצעי מניעה כלשהם דבר שהיה יכול מאוד להקל, אם קנדום לא נעים לך יש עוד אפשרויות. לא כתבת למה את מסרבת להשתמש בגלולות למשל. הנטיה המינית שלך שהיא גם לנשים איננה בעייתית כלל, נטיה מינית אומרת למי האדם נמשך, האם הוא נמשך לגברים או לנשים? גבר שנמשך לנשים נחשב הטרוסקסואל, גבר שנמשך לגברים נחשב הומוסקסואל ויש כאלה שנמשכים גם וגם ונחשבים לדו מיניים. אישה שנמשכת לגבר נחשבת להטרוסקסואלית, אישה שנמשכת לאישה נחשבת כלסבית ויש כאלה שנמשכות גם וגם ונחשבות לדו מיניות. השאלה היא האם את שלמה עם הנטיה המינית שלך שהיא גם לגברים וגם לנשים או שיש לך באזור הזה גם כן כל מיניי לבטים מבחינת הבחור, שפיכה מהירה זה משהו שניתן ללמוד להתגבר עליו במיוחד כשיש שיתוף פעולה מצד בת הזוג. העובדה שיש לחבר שלך עודף משקל משמעותי גם היא אולי מוסיפה לעניין אך לא זה הדבר הקריטי. גם העובדה שבן זוגך צריך כל הזמן להיות מועסק בגמירתו עקב העובדה שהוא לא יכול לגמור בפנים רק מסבכת את המצב עוד יותר. בקיצור, נראה לי שטיפול מיני-זוגי יכול לעזור לכם להתגבר על הבעיות. מציע לכם בחום רב ללכת יחד לטיפול כזה שם כל אחד מכם יעבוד על הקשיים שלו והשני יוכל לתמוך בו בתהליך כך ששניכם תצמחו. שיהיה לכם בהצלחה

lovelove25

New member
היי תודה על התגובה.בהחלט מצב מורכב

אז ככה .. אני שומרת את נושא המין בסוד בגלל כמה דברים.. תחילה אולי הדרך שבה חונכתי השפיעה עלי מאוד שנושא הסקס הוא מה שנקרא תכלית האיסור.. המשפחות של שנינו פרימיטיביות ודתיות . אני לא לוקחת גלולות אני שומעת כל הזמן על תופעות לא נעימות מחברות שלי שנוטלות גלולות כל מיני תגובות הורמונליות מה גם שאיך אסתיר את העובדה בבית שאני נוטלת גלולות .. האם אפשר להסתפק בתירוץ שאני רק רוצה להסדיר את המחזור? חברותיי נוטות לדבר הרבה ולשתף מידע על הסקס שהן חוות עם בני זוגן , אני פתרתי את עצמי מהשיחות על ידי כך שהן רק מטיפות לי מוסר שאני כבר צריכה לקיים יחסי מין.. כך אין שאלות ורצון לדעת פרטים כי הן בטוחות שאין לי משהו "מעניין" לספר להן. בנוגע לדואליות במיניות.. אני מרגישה מאוהבת,אוהבת ושלמה עם הגבר עמו אני נמצאת בקשר ואין לי רצון או משיכה לבנות אמנם לפני שהכרתי אותו ממש לא חשבתי בכיוון של קשר עם גבר במיוחד לא מיני ובמיוחד לא על חתונה , אבל לשמחתי המצב השתנה הבעיות המיניות לא גורמות לי רצון לחפש סקס מזדמן עם נשים ותוך כדי יחסים עם בן זוגי אני לא חושבת כלל על נשים. אני מאוד רוצה לנסות לשפר את המצב שישנו כרגע ואני מוכנה ללכת לטפל בזה למרות שמה שכל הזמן מהדהד בראשי אלו שאלות שנשאלות כל הזמן כשאני חושבת ללכת לטיפול מהסוג הזה .. "אנחנו לא נשואים וכבר ללכת לטיפול זוגי-מיני" /"ואם יגלו שאנחנו בטיפול מיני" /"אולי משהו בי לא בסדר וזה נופל עליו" כל מיני מחשבות כאלה.

חסר לי המון פרטים על הרקע שלך

משפחות פרימיטיביות ודתיות, למה כוונתך?? לגביי גלולות: כמעט כל אישה יכולה למצוא סוג גלולה שלא יהיו לה איתה בעיות של תופעות לוואי. תני עוד פרטים על הרקע שלך ונוכל לכוון אותך יותר.

חופ שיה

New member
נראה לי שהקיבעון שלכם

לצורת הגמירה של בן זוגך לא תצליח להוביל אותכם לפתרונות (פשוטים) בנושא השפיכה המהירה, אתם חייבים לשחרר את העניין הזה אחרת לבן זוגך אין יכולת לנסות לעבוד על עצמו בעניין הזה שכן הוא מחוייב להתנהלות מסויימת במיטה. מה קורה במשגל השני והשלישי ? האם גם אז הוא גומר מהר? האם את מענגת אותו אוראלית ? כי אם כן- תני לו לגמור פעם ראשונה מאוננות או מסקס אוראלי ואז בפעם השניה אולי תזכי למשגל ארוך יותר, שווה בדיקה. למה שלא תגמרי כמה שאת רוצה לפני שהוא חודר ואז תאפשרי לו להתנהל כמו שהגוף שלו רוצה ולא כפי שהמוח מאלץ את הגוף שלו לרצות ? זה יכול להיות פתרון ללחץ שהוא צריך לעמוד בו בעת האורגזמה שלו. לבחור שלך יש בעיות בעניין השפיכה שהוא צריך להתמודד איתם(עבורך), זה אומר להתמודד גם עם זה וגם עם ההמתנה לאורגזמה שלך, שמגיעה הרבה יותר לאט מהאורגזמה שלו- נראה לי שזה קצת קשה ולא פלא שאתם חווים קשיים וחוסר הנאה. רוב הנשים לא גומרות מחדירה ועיקר ההנאה שלהן הוא מהדגדגן , לא ברור לי אחרי מה את רצה ? שכן אם יש לך כמה אורגזמות ביחסי מין שלכם , מה זה משנה איך הן מגיעות? אני בטוחה שבמרוצת הזמן והניסיון שלכם , תדעי עוד הרבה סוגי אורגזמות , בנתיים אפשר להנות ממה שיש. גם אני חולמת על חדירות ארוכות ומהנות -לצערי לרוב זה לא קורה (מה שמראה שהבחור שלך לא שונה מרוב הגברים) אבל יש לזה פתרונות ואין צורך להיות מתוסכלים כל פעם שמקיימים יחסי מין.

lovelove25

New member
אז זהו שאין ...

אין משגל שני ושלישי כפי שפירטתי בהודעה הראשונה לקראת סופה. אנחנו מתוסכלים הוא עוד רוצה להמשיך לענג אותי במידה והתחלנו משגל ללא גירוי דגדגן תוך כדי, אז הוא גומר ורוצה לעשות לי ביד. אבל אני מייד מתלבשת וממש לא בא לי להמשיך אני לפעמים מדליקה את הטלויזיה ומנסה להסיח את דעתי, לפעמים פשוט מחבקת אותו ולפעמים כשאני ממש מתבאסת אני מתלבשת ויוצאת מהחדרץץ משתדלת לשחק אותה כמה שיותר שהכל בסדר אבל אני בעצם ממש מבואסת כי אני רוצה להרגיש אותו קרוב אלי כמה שיותר אבל באותם רגעים אני פשוט לא רוצה להיות שם וכאילו רק אחרי שהוא גומר אז אפשר להתפנות אלי. אולי בגלל שהוא הגבר היחיד עמו קיימתי ואני מקיימת יחסי מין אני לא יודעת הרבה ואולי אני באמת מפנטזת יותר מידי על שלמות אחרת. לכן יש משגל אחד שגם אליו אני מגיעה עם תשוקה ענקית ,אהבה גדולה ובלי חשק בכלל רק כי אני יודעת איך זה נגמר תמיד.

חופ שיה

New member
ברגע שחיי הסקס שלך ישתפרו

החשק יגיע איתו , אבל זה לא יקרה אם לא תעשי דבר בנדון, כמו לנסות להגיע למשגל שני ושלישי, כמו לא להתעקש על האורגזמה שלך בזמן שהוא חודר אליך אלא להגיע אליה בדרכים אחרות (עד אשר תצליחו להגיע לאורגזמה שאת מייחלת לה). על פניו נראה לי שאת משדרת לבן זוגך חוסר שביעות רצון מהסקס וזה מכניס את היחסי מין שלכם לפלונטר שקשה לצאת ממנו (כשמראש נכנסים למיטה עם אכזבה - אין פלא שלא נהנים מהסקס). נסי לפרגן לו על הדברים הטובים שבו (גם הוא זקוק למילה חמה ממך כדי לבנות את האגו הבריא שלו שיגרום לו לא להלחץ בסקס). נסי למצוא לו ולך דרכי התנהלות במיטה ששניכם תהיו מרוצים. יש המון דברים שאת יכולה לעשות ויש המון דברים שבן זוגך יכול לעשות על מנת לא לתת לשפיכה המהירה לקלקל לכם (ובעיקר לך) את חיי המין- כי זה אפשרי. :) בהצלחה , יש תמיד עוד הרבה להתפתח בסקס , מה שמהווה עבורך בעיה היום לא יהיה בהכרח בעיה בעתיד כי גם את תתפתחי ותהי מנוסה יותר והמיניות שלך תתפתח עם הגיל והניסיון,תהי אופטימית.

lovelove25

New member
תודה תודה על העידוד

כמובן שאשמח אם עוד יגיבו מנסיון או מידע

אכן כפי שכתבו לכם, טיפול זוגי-מיני

יכול לאפשר לכם לשפר במידה משמעותית את היכולת המשותפת שלכם להנות ממיניות אינטימית, עשירה ומספקת יותר. אין כל פסול מללכת לטיפול מיני לפני הנישואין, לצערי, בדר"כ הזמן לא פועל לטובתנו בדברים האלו - יותר כעסים, תיסכולים, התרגלות, ציפיות מראש וכדומה. כמו כן, טיפול מיני זה לא משהו שאתם צריכים להסביר לאחרים, זה דיסקרטי ואמור להיות משהו ששיך לפרטיות ולאינטימוית הזוגית שלכם.

mickymouse2

New member
תראי

אני בדיוק במצב שלך (טוב בערך) גם לי הייתה את אותה הבעיה גם התחלתי את דרכי בסקס עם נשים בלבד עד שהכרתי את האחד אמנם לו לא הייתה בעיה כזאת אך היו לנו הרבה בעיות ויכול להיות שהתסכול שלך נובע מדברים אחרים אחרי שעשיתי הרבה מאוד חושבים הגעתי למסקנה שאחרי הכל ולמרות שאני ל אחושבת או מפנטזת על סקס עם נשים אני עדיין נמשכת לנשים וכשהבנתי את זה ידעתי מה לעשות ידעתי איך לטפל בענייין השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא לא אם את חושבת על נשים אלא אם את באמת אבל באמת עם עצמך נמשכת אליהם ????? ויכול להיות שירידה בחשק נובעת מזה !! וגם הלחץ של החבר כי גברים יכולים להרגיש שאת נכנסת אתם למיטה ללא חשק !!

lovelove25

New member
תגובתי אלייך..

במה זה מתבטא אם את לא פנטזת על נשים, לא חושבת על נשים אבל נמשכת אליהם... ?! ז"א לא היית בטוחה שתוכלי להמשיך להיות בקשר עם אותו בחור? אני כבר מעדתי פעם אחת בתחילת הקשר.. אני יודעת מה זה גרם.. ואני בטראומה מזה שבגדתי לא פחות מבן זוגי שחווה את הבגידה ונפגע ממנה מאוד. ניתקתי קשר כמעט עם כל הבנות שהייתי איתן בקשר מהקהילה.. זה היה בין התנאים שלו שנחזור להיות ביחד. אין ספק שזה מגביר את הלחץ תמיד מחדש כשנכנסים למיטה מבחינתו זו העובדה שהייתי עם נשים והוא עדיין לא נותן אמון ומלא ופוחד תמיד שאני אחזור להיות עם נשים. והלחץ מבחינתי שאני תמיד חושבת על זה שאני חייבת שהוא יבין כבר שאני נמשכת אליו מאוד ורוצה בקרבתו יותר מכל דבר אחר. בכל מקרה שכבר מדברים לכיוון חתונה.. הכל נהיה כבד על המאזניים וכל דבר קטן מקבל משמעות גדולה וזה צעד שצריך לפתור בלי שום קשר למה שמתרחש בחדר המיטות אלא גם מחוצה לו. הזהות המינית שלי והחוסר אמון שלו אלי.

mickymouse2

New member
כן אבל תחשבי על זה !!

את בעצמך כתבת שאת מפחדת שהמצב הזה יגרום לך לרצות אישה !! זאת אומרת שיש בך עדיין חלק שכן רוצה את זה השאלה היא אם את לא רוצה נשים כי את לא רוצה או כי את מפחדת שמה שקרה יקרה שוב ואת שוב תפגעי בו ! ! ! לפי דעתי כמי שעברה כבר את הסרט הזה תחשבי טוב טוב לפני החתונה כי באמת חבל לגלות את זה אחרי !!!!!! כי לפי מה שאת מתארת אולי את לא חושבת עליהם אבל את עדיין נמשכת לנשים ! יכול להיות שאני טועה אבל בכל מקרה כדאי לך לבדוק את זה טוב כי בסופו של דבר כשאת במצב כזה ולא נוח לך ואין לך חשק ולו יש את הבעיה הזאת ויכול להיות כמו שאמרת שהיא נבעה בהעבר שלך כמו שאמר לו הפסיכולוג וכל העניין שלך והחוסר רצון וחשק רק מוסף אני בטוחה שברגע שתהיה בטוחה לגביי הזהות שלך יהיה לך הרבה יותר נוח גם אם זה לכיוון השני והדרך היחידה היא לדעת אם את נמשכת לנשים או לא !!!

lovelove25

New member
כתבתי שהוא מפחד שארצה להיות עם נשים

לא שאני מפחדת שארצה להיות עם נשים. אני לא רוצה להיות עם נשים. ואני לא מביאה את עצמי למצבים של לבדוק אם אני נמשכת לנשים אני נמשכת אליו וחושקת בו ומאוד רוצה שהזוגיות שלנו תפרח ותצליח. אבל אין ספק העבר הזה רודף כל הזמן אותי ואותו בדרכים שונות כל אחד מאיתנו אבל רודף.

למעלה