היי חבר'ה, שאלה על טלוויזיה

sronis

New member
היי חבר'ה, שאלה על טלוויזיה

קודם כל שלום לכולם, ובמיוחד לארנון ורפאל (ומי שעוד זוכר אותי
) עוזרים פה גם בקשר לטלוויזיות, אני מקווה... אני צריך המלצה לטלוויזיה סטנדרטית למדי, כאשר יש שלוש דרישות: 1. 29 אינץ' או 32, לא יותר ולא פחות 2. רמקולים באיכות טובה - לשמיעה של מוזיקה בטלוויזיה, נניח מ-MEZZO. 3. הכנה טובה לקולנוע ביתי שאולי יהיה בעוד כמה חודשים - כלומר איכות תמונה טובה. המחיר - לא קריטי, אבל עדיף כמה שיותר זול. כלומר אם יש משהו ממש טוב ב-6000-7000 ש"ח, אז בסדר. אם ההבדלים לא קריטיים ואפשר לקנות גם ב-3000-4000, עדיף. תודה!! רוני

ahadar

New member
המלצה

ממליץ על philips 32pw6006 באיזור ה- 5000 ש"ח. 32" מסך רחב 50hz. תמונה מצוינת. מרב החיבורים הנדרשים (יש rgb אין component). אם אתה רוצה למתוח את התקציב עוד קצת לך על ה- sony 32ls35 (באיזור ה- 6000 ש"ח)

sronis

New member
תודה לכם ושאלות נוספות:

האם עדיף 32 אינץ' 50 הרץ או במחיר דומה (נניח) 29 אינץ' עם 100 הרץ? עד כמה זה קריטי? האם יש טלוויזיות שידוע שאיכות הצליל שלהן לא טובה במיוחד? אני זוכר פעם שהייתה איזו השוואה בין טושיבה לסוני, נדמה לי, וציינו שאחת מהן מעולה בתמונה וגרועה בסאונד והשניה ההפך. וכן, אני עדיין עם הצרפתיה, שמח וטוב לב
(הצרפתיה השניה, דרך אגב...) רוני

י.לוי

New member
בדיוק ההפך

עבור 29 אין צורך לדעתי ב- 100 הרץ כי קשה קשה מאוד להרגיש בהבדל. עבור 32 וצפונה אולי כדאי להשקיע ב- 100 הרץ כי יתכן וניתן להרגיש הבדלים. ושוב לדעתי ומנסיוני רק פנסוניק. יואב

למעלה