היי וצהריים טובים.

היי וצהריים טובים.

היי וצהריים טובים.
מה שלומכן/ם? אני לא ממש זוכרת אם כתבתי כאן בעבר או לא . רציתי לדעת האם אפשר להצטרף אליכם לפורום אפילו שאני לא א-מינית? ועוד דבר - אני יודעת שזה לא אתר הכרויות ואני מתנצלת על כך מראש אבל האם יש כאן מישהו שמעוניין להכיר מישהי כמוני שהיא לסבית שמחפשת מישהו למטרת חיפוי, קשר והבאת ילדים משותפים? אם כן אז אני אשמח ואודה אם תוכלו לפנות אלי לפרטי ובלי קשר לזה אני תמיד שמחה להכיר אנשים חדשים.
ביי בנתיים ושיהיה המשך יום טוב. קשת

snoopytush

New member
את בטח לא תסכימי אבל

אני אמינית והייתי מעוניינת להתנסות עם אישה אז אם את מוכנה לנסות צרי קשר. אבל בטח תעדיפי פרטנרית מינית.

Berethor

New member
אבל היא לא בדיוק מחפשת פרטנרית

היא מחפשת גבר למטרת ילדים, אני משער גם שהיא תמשיך להיות עם מישהי אחרת למטרות מיניות, לכן היא מחפש מישהו א-מיני אבל גם מישהו שלא אכפת לו מזה(כמו לחלק מה-מיניות בפורום) ומעיקר מעוניין בילדים וחיפוי. בנוגע עליך סנופי, לא יצא מזה ילדים וכנראה שגם לא מין..

snoopytush

New member
ואני מתוסבכת לגמרי

המוח שלי החליט סופית שנשים זה לא בשבילו

Berethor

New member
אם חשבת שעם נשים זה אפלטוני, תחשבי שוב

אומנם ביחס לגברים בדרך כלל נשים רוצות פחות ולוחצות פחות, אבל אם נשים מיניות לא היו מעוניינות במין בכלל, אז היה אפשר להגדיר את כולן כא-מיניות. זה לא המצב.

snoopytush

New member
זה בסדר נמאס לי משני המינים

אני כנראה לא באמת רוצה זוגיות כרגע

מקמיקא

New member
את מוזמנת להצטרף ../images/Emo13.gif

אני לא חושב שלמישהו כאן יש בעיה עם זה שיהיו כאן אנשים מיניים - כל עוד שומרת על נימוס
היו כבר כמה גברים הומואים שהעלו את ההצעה הזאת כאן, אבל אני חושב שאת הבחורה הראשונה...

למעלה