היי, התארחנו במלון קראון פלז'ה באילת, והרי החוויות.

אלאורלי

New member
היי, התארחנו במלון קראון פלז'ה באילת, והרי החוויות.

אני שמחה, אז אני כותבת לכם, למה אני שמחה? כי הגעתי הביתה למלון של מליון כוכבים ואת זה אני יודעת וגם בעלי רק לאחר שעברנו סבב של סבל במלון קראון פלז'ה באילת.

הגענו בתאריך 25.1 מכיוון שבעלי חוגג יומולדת ב-23.1 ואני ב-11.1 (התארחנו אז לילה בקראון פלז'ה תל אביב , היה נפלאאא) ויום נשואין ב-14.1 , זה חודש מלא שמחות ורצינו להתפנק, לפני שנסענו למלון באילת, צילצלתי למלון ושאלתי אם הם ערוכים לאנשים שלא אוכלים גלוטן, אמרו לי שכן וכשאגיע למלון לדבר עם הטבח. הגענו למלון וקיבלנו את החדר, אז כך, באמבטיה בכיור אי אפשר היה לשטוף זוג גרבים כי היה שבור המתקן שסותם את החור בכיור, נכנסתי להתקלח , לא היה מקום לשים את הסבון ואת השמפו כי בסבוניה היתה רק מסגרת ללא תחתית, בסלון הספה היתה מגועלת בשתן ובדיסה או משהו לבן אחר, יש תמונות, הכל צולם, שקית לכביסה מלוכלכת לא היתה בנמצא, הודעתי את כל זה בקבלה ביום ההגעה בשעה 19.00 אמרו שזה יטופל וכלום לא קרה עד למחרת בבוקר, ואז ארזתי את המזוודות וירדתי לקבלה וביקשתי שיזכו אותי ואני נוסעת הביתה, כי הגעיל אותי להישאר בחדר, לאחר שעמדתי בקבלה ובכיתי בכי מרורים כי נדפקה לי החופשה אמרו לי שמיד עכשיו נקבל סוויטה נשיאותית, אכן קיבלנו, בסוויטה לא דלק האור ליד המיטה של בעלי, כמו כן היתה נורה שדלקה וכבתה בסלון מעל הטלוויזיה , וחוזר חלילה עד שהחליפו אותה, התחזוקה במלון היא מתחת לכל ביקורת, האוכל היה בלתי אכיל אני במשך 4 ימים אכלתי אורז ותפ"א שעשו לי צברת. דיברתי עם הטבח וביקשתי פסטה ללא גלוטן הוא אמר שאני יכולה לאכול גם תפ"א וגם אורז, מה שנכון, אך באנו לבית המלון לחגוג שמחות שלנו ולהתפנק עם אוכל טוב, אותי רשת קראון פלז'ה לא תראה יותר לעולמי עד.

מצלמה

למעלה