היי הרבה זמן לא דיברנו

איתיצוף

New member
היי הרבה זמן לא דיברנו

היי לכולם מה שלומכם היי סי אז ככה סטוף כל סוף יש לי מחשב בבית אבל אני מבואס רצח אני מת להגיע להופעה של סי בתאריך 7/1 אבל אני כנראה אתגייס למילואים ומצד שני אני מנסה לבטל אותם בגלל סיבות רפואיות. אז ככה סי התגעגעתי נורא ואני חייב לך פעמיים חג שמח אחד על חג חנוכה והשני הערב ערב ראש השנה הנוצרי אבל בכל מקרה אנחנו ישראלים שאוהבים לחגוג אני מקווה שתהיה לך אחלה שנה שבעולם ואני מקווה שתהני הערב ותצאי ותבלי כי זה מגיע לך אחרי מאמצים של עבודה זה הזמן להרים רגליים רק להיום ולנוח קצת מהעבודה. אני מאד מתגעגע לראות שוב אותך סי ולמי שלא יודע לפני חודש צולם ערב לזכרה של דפנה אילת וסי ביצעה את השיר סולווג הביצוע הכי יפה היה שלך זאת אומרת שאם זה היה כישרונות זמרים סי הייתה לוקחת מקום ראשון. וכעת סי אנחנו מחכים שתייצגי אותנו באורוויזיון השנה 2005 מאחל לך המון המון אושר ובהצלחה ונדבר...... ביי בנתיים

actress

New member
שלום שלום אפרופו טלויזיה יש כמה עיד

עידכונים, יום ב קפה טלעד סי מתארחת השכם בבוקר יום א אדע שעה מדויקת וביום ג בשעה 1 בצהרים חלק ב של המופע שנערך לנחצה אשתקד ויש עוד הפתעות השבוע אעדכן בהמשך... ואיתי געגעתי אליך שלחתי מייל, בטח ראית.

actress

New member
לא ציינתי שהכל בערוץ 2 , וביום א

אבדוק סופית אם קפה טלעד מתקיים, כמובן שתקבלו smsים יום לפני וחצי שעה לפני השידור...

actress

New member
טוב אנשושים קפה טלעד לא מתקיים אבל

ביום ג' בערוץ 2 בשעה 13:00 החלק השלישי של המופע שנערך לכבודו של נחצ'ה ב26.10.03 בהיכל התרבות פ"ת אל תפספסו

למעלה