היי היי

Buba88

New member
היי היי

אני צריכה המלצות על שירי אהבה ישראלים מהתקופה האחרונה וגם שירי היפ הופ ישראלים.. תודה מראש !!

כמהאופציות

כמובן(1) "אהבה" של דניאל סולומון. (2)החידוש של אושרי כהן ל-"האם להיות בך מאוהב". באמת הוא עשה את זה מקסים. (3) "מי אוהב אותך יותר ממני" ארכדי דוכין/שלומי שבת. (4) "מלכת היופי שלי" (5)לא כל כך חדש אבל בהחלט יפה- "זה תמיד אהבה" עברי לידר ואביב גפן. (6) ואם בעברי לידר עסקינן אז כמובן - "זכיתי לאהוב"... זה הפייבוריטים שלי...מקווה שגם שלך...

הגיגלס

New member
תשובה..

מירי מסיקה.. לשם שירי מימון השקט שנשאר.. הדיסק החדש של קובי אוז.. מצוין.. שירים רומנטיים אפרת גוש דניאל סלומון- אהבה כמובן ארכדי .. מי אוהב אותך.. היפהופ יש לך הרבה.. 1אגו מנופח - אבי מסיקה ודנידין 2. גבי ודבי - הדג נחש 3. דוקטור די ג'יי - אלון ז'אן 4. האור - סאבלימינל והצל 5. הבת של השכן - צמד גולדה 6. הדג נחש - הדג נחש 7. הורה אלפיים ואחת - להקת אמורא 8. היינו עשינו - סאבלימינל והצל 9. הפינאלי - סאבלימינל והצל 10. הקזבלן של שנות התשעים - סאבלימינל והצל 11. זזים עם הבאס - סאבלימינל והצל 12. יריית הפתיחה - כלא שש 13. לא מפסיקים - סאבלימינל והצל 14. מתפלל - סאבלימינל והצל 17. רוקדים על קצב - אבי מסיקה 18. ריקוד השורטי ביגי - הישראלים 19. תמיד קדימה - כלא שש

Buba88

New member
הכל מצויין ותודה

אבל אני צריכה שירי היפ הופ מהתקופה האחרונה

למעלה