היי, ברצוני להוריד סרטון על ביתה של מאריה קרי

רונה לי1

New member
היי, ברצוני להוריד סרטון על ביתה של מאריה קרי

מה עליי לרשום בהורדה בכדיי לקבל את הסרטון שבו מראים את ביתה של מאריה קרי את ארון הבגדים שלה ואת המספרה בביתה אני כל כך אוהבת לראות אותה אשמח אם תעזרו לי תודה מראש

mc lyte

New member
אני אשלח לך במסר

בעיקרון משאת צריכה לרשום זה Mariah Carey MTV Cribs

ForeverMC

New member
וזמנים לרשום את הרשמים שלכם על ה-DVD../images/Emo23.gif

השבוע כידוע יצא The Adventures Of Mimi - מי שכבר צפה וראה את המופע המלא + התוספות, מוזמן לספר... לפי מה שהבנתי שהמארז מאוד מושקע ומרשים ביחס ל-די וי די הקודמים של מאריה, המחיר איך לומר קצת פחות סימפטי

lee 86

New member
כולי ציפייה ל-10 לחודש!

ברגע שהמשכורת נכנס אני קונה את ה-DVD ! עד אז אני שומע את האודיו...

EmancipationBoy

New member
יש לי את הדי וי די

קיבלתי אתמול את האודיו אני מכיר לפני זה אני ח-י-י-ב לציין שקניתי גם את הדי וי די של ביונסה והוא פשוט שווה, זה שעתיים רצופות של חתיכת הופעה שלא נדבר על הבחורה שהיא חיית במה אמיתית,מושלמת ניראית מדהים מההתחלה עד סוף המופע,פשוט מהפנט מעורר השראה,מקפיץ,מרגש ואין מילים אחר כך לראות את הדי וי די של מאריה זה קצת "מבאס" חחח אבל שטויות, המופע של מאריה הוא בקונספט שונה לחלוטין ממה שביונסה מציגה.. בעיקרון אחלה מופע שירים ,קצת מאוכזב שלא היו יותר עריכות קוליות ,כי הם קצת חיפפו הפעם,אבל אני בטוח שעשו את המקסימום כי הקול שלה שם היה כבר שחוק,אז מאריה ניראית נחמד,היא ניראית מדהיםי עם הגינס שהיא מופיעה עם FANTASY, יש מאחורי הקלעים שזה נחמד ומאריה כהרגלה מהנה, יש הסבר על המופע איך עשו את הבמות ומאריה מסבירה על כל שיר ושיר, יש עוד את הסרט הקצר של ספייק לי שהוא חמוד ללאלה,ויש את הקריוקי שזה מאוד שווה למי שאוהב,כי זה ממש קריוקי של המופע ושרים לצלילי הלהקה של מאריה,ועם זמרי הליוי שלה... מגניב כזה וזהו, המחיר יקר אבל עד שכבר יוצא לה מופע בדי וי די לא נקנה??!

Nadav נדב

New member
ראיתי אותו כבר -

הוא מאוד מושקע, תפריט פרפרים חמוד כיאה למאירה
הצילום מעולה והבמה מדהימה. האינטרו רכבת הרים הורס
התוספות שיער מהממות, שיזוף מלאכותי שהולם אותה אבל התלבושות...עדיף שלא נגיב. :S סה"כ הופעה ממש מושקעת והופתעתי מרמת ההפקה - רק להוריד מהTACKYיות של הרקדנים/תלבושות וזה ישפר פלאים. הסאונד הוא די החוליה החלשה של כל העסק, לדעתי היו יכולים לערוך הרבה יותר טוב, להוסיף ריוורב איפה שצריך וקצת לשפץ קטעים פחות טובים. את דעתי על הקול הנוכחי של מאריה כולם כבר יודעים פה ככה שאין טעם להוסיף יותר מדי - אבל באמת שסה"כ נהניתי מהמופע כמכלול ומאריה הורררררררררררררררררררררררסת.

yotem 17

New member
גם כמו ליעוז, מחכה למשכורת../images/Emo83.gif

עוד שמונה ימים, הידד

למעלה