היי בננות !!!!!!! עידכונים חמים !

שורצמן

New member
היי בננות !!!!!!! עידכונים חמים !

טוב בשעה טובה הרירית שלי הגיעה לגיל המצוות.....היא עומדת על משהו כמו 10 מ"מ והפסקנו למדוד. הרופא קבע שאנחנו מחזירים עוברים ביום שישי הקרוב בעזרת השם בלי נדר... (אני כבר פוחדת לדבר...) בינתיים מיום שני אני מקבלת פעמיים ביום זריקות בישבן....פעמיים ביום תחשבו...... פעמיים ביום להגיע לקופ"ח בוקר וערב...אז......קיבלתי הדרכה והתחלתי להזריק מהיום לבד וזה הרבה יותר קל לי!!! יש טכניקה קלה מאוד שבה שמים את הרגל על הכיסא (כך שהשריר רפוי) מסתובבים עד לאן שמגיעים עם הראש מודדים עם העיין והופ ...מזריקים!!! מהיום בבוקר נהיה לי יותר קל, יותר זמן פנוי , ובלי כל הריצות לקופ"ח. אחרי ההחזרה אחזור להזרקה של פעם ביום ואז בכלל יהיה לי יותר קל! בינתיים אני משתעשעת בגילוי החדש....לא האמנתי שאני מסוגלת להזריק לעצמי.... אז זהו בינתיים בנות הרבה טוב ביי סיגל

א י נ ס

New member
סיגלגל

בלי נדר חמסה חמסה מלח מים טפו טפו טפו מחזיקה אצבעות חזק חזק ליום שישי
איזה אמוטיקונים מדהימים. לא יכולתי להתאפק. הכי חשוב שיהיה:

מירבי*

New member
סיגל יקירתי, בהצלחה ענקית, לכי על

זה, היזכרי מה היה בטיפול המוצלח ההוא ועשי בדיוק אותו דבר.. מחבקת אותך ומאחלת בהצלחה..

סיגלייייייייייייי../images/Emo50.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

בהצלחהההההההההה מחזיקה אצבעות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מירבי העוברים שלה גם מוקפאים אני יודעת שמחזירים שלושה היא אמרה לי) סיגלי אמן אמן אמן וילך כמו שצריך שמרי על עצמך אוהבת מאוד מאוד מאוד

gfyg

New member
סיגל מתוקה בהצלחה -מכל הלב../images/Emo23.gif../images/Emo45.gif

למעלה