היי בננות מה קורה?

chenwest

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif גם לא חח

איך שלא ראיתי ת'שם שלך?

וואי לודשיתתתתתתתתתתתתתתתת

התגעגעתיייייייייייייייייייייייייייי מה קורה מאמייייי?????

לודשית

New member
../images/Emo7.gif אני מרותקת לבסיס שבוע

מה איתך מורוש?? לא שומרת על קשר הא??

וואי איזה באסה מאמייי מקווה שהשבוע

יעבור לך מהררררר אמממ... אצלי?? חדש?? אין הרבה האמת... אממממ.. מחר אסיפת הורים8 *אנשים תאחלו לי בהצלחה ושאני יחזור בחיים חחח* -{ ומסיימים ללמוד מוקדם *כי צריך לנקות תביצפר בשביל הדאווין להורים מה שלא עושים בדרך כלל חחח*
וכן אני יודעת אני כל כך גרועה בקטע של לשמור קשררררר
בעעעעע מזה מצטערתתתת ומזה התגעגעתי מאמיייי

לודשית

New member
חחח אסיפת הורים

הלוואי עליי עכשיו. וואי זה נשמע כמו מסדר מט"ם או מב"ס חחחחחחחח קטלני לנו יש גם דברים כאלה בעיקר לפני פסח!!! אהההההההה מורוש הכרתי בצבא את חבר שלי , וביום ראשון אנחנו כבר 11 חודשים ואני מרותקת איזה ביאוס!! ואני כל-כך מתגעגעתתתתתתתתתת!!!! אאההה ועברתי לגור בראשון עם חבר שלי , עזבתי את הבית באשדוד , וגם הפכתי להיות קרובה לבסיס שלי בראשון

IrIsH BaBe

New member
שניה אם את בבסיס אז איך את

כותבת פה? דרך צה"ל.נט? *או משו כזה....* ומזל טוב על החבר, גמני מקווה למצוא לי איזה חייל
בצבא

לודשית

New member
נראה לך צהל"נט אצלינו

פתחו לנו ספרייה עם אינטרנט וספרים , משהו פצצתי את יודעת חיל-אוויר מפונקים ועשירים!!

את יכולה לקחת תאסיפת הורים שלי

אם את כ"כ רוצה חחחחחחח למרות שכנראה שמחר לא יהיה כזה גרוע... אחרי שיכנועים רביםםםםםםם *אין לך מושג כמה חח* שיכנעתי את אבא ללכת במקום אמא ... וישר אחרי זה הולכים לראות הצגה :))) מגמת תיאטרון רולז :))) ייייייאאאאאאאאאאאאאאאא 11 חודשיםםםם!!!! מזל טובבבבבב!!! ובית חדששששש!! אאאאאאאא באמת הרבה התחדש אצלךךך :))) שמחה בשבילךךך :)))

rachelMcfadden

New member
שלוםםםם../images/Emo24.gif

יאא היום ביקרו אותנו הרבה איזה כיףףףף
את בטח לא מכירה אותי...אני רחל
מקווה שתבואי לבקר יותר הרבה
ומה זאת אומרת מה חדש? אצלנו או אצל ווסט?

לודשית

New member
נעים מאוד רחל

וואי אני זוכרת איך שהפורום הזה היה יבש חבל"ז מה חדש גם אצלכן וגם על ווסט!

rachelMcfadden

New member
אחח ווסטטט../images/Emo99.gif

לא יודעת מה את זוכרת...אבל ניקי ושיין נשואים קיאן עם ג'ודי שהיא מהממת ומדהימהה
מארקי עדיין רווק מבוקש
אממ ווסט הוציאו לפני 3 שבועות אלבום חדש- allow us to be frank שזה אוסף של שירים ישנים מאודד של פרנק סינטרה וחבורת הראט פאק שלו והאלבום נכנס למקום 3 במצעד האלבום- אלבום ממכר בטירוף
אממ בריי וקרי התגרשו
קרי צבעה את השיער לחום, מולי ולילי גדלו ונהיות יפות מיום ליום, בריי גידל זקן והאריך שיער, ואתמול הוא הוציא את האלבום שלו, ולטופ 10 הוא לא ייכנס אנחנו מקווים שלפחות טופ 20 ואוטוטו ווסט מתחילים סיבוב הופעות חדש השני בלי בריי, ואנחנו מנסים להביא אותם לפה זהו בערך הדברים הגדולים שאני זוכרת כרגע

לודשית

New member
מה באמת? הם התגרשו? אבל למה?

בראין עם שיער ארון אני לא מתארת לעצמי , יוווווו תגידו איפה קארין???

rachelMcfadden

New member
הם התגרשו לפי מה שבריאן אמר

בגלל שהקסם שהיה להם התפוגג
נכון שבחיים לא היית חושבת שהם ייפרדו? הם היו זוג כזה מושלםם ואומרים שקרי עדיים מאוד מאוהבת בבריי ובריי אומר שהוא עדיין אוהב את קרי אבל הם נפרדו אולי יום אחד הם יחזרו

למעלה