היי בנות!!!!

חן פילן

New member
היי בנות!!!!

אז.. אני רושמת לכן כמה שעות לפני שמתחיל לי הביתצפררררר.. אז רק רציתי לאחל לכולכן שנה טובה!! שתצליחו בלימודים.. ו......אל תשכחו שיש לי ולנוי יומולדת..ב-9.9 אני מבקשת שתעשו מאמץ ותיהיו פה..
) טוב..זהו..עכשיו אני צריכה ללבוש ת´חולצה המכוערת של הביתצפר וללכת. ביי

lovecrime

New member
חופש!!!!!!!

עוד יום של חופש איזה כיף לי חחחחחחחח הבית ספר שלי שובת ושל אחיות שלי לא אז היה כיף לצחוק עליהם חחחחחח:)

גם ממני כול מה שחן אמרה...יש לנו

לימודים היוםםםםםםםםםםם!!! תאחלו בהצלחה ... אממ...טוב עוד בע שעה אניי יוצאת מהבית..אז..סייה...צ´או, ביי,גוד-ביי..

חן פילן

New member
יש לי שביתה??

אני לא יודעתתתתתתתתתתתתתתתתת.. יש כאלה שאומרים שיש וכאלה שאומרים שאיןןןןןן.. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!

lovecrime

New member
תתקשרי לבית ספר

התקשרתי אמרו לי אין:) איך אני אוהבת אותם חחחחח

חן פילן

New member
התקשרתי!!!

ותפוססססססססס.... מלא זמן!!! בקיצר אני לא אלך..סה"כ יתחילו את שנת הלימודים בלעדיי.. חיחיחיח

lovecrime

New member
יא איזה צחוקים

אחותי עולה לכיתה ח היא הלכה היום לבית ספר אז הקיצר היא מתקשרת אלי אחרי איזה 10 דקות ואומרת לי שהמנהלת אמרה לכמה בנות לנקות את כל בית ספר כי הם באו עם חולצה קצרה כאילו גופיה....אז היא אמרה לי לבוא להביא לה חולצה עכשיו אני ישנתי אני בשיא העצבים הלכתי ואני אומרת לה שניה אני הולכת למנהלת להגיד לה משהו: אני אומרת לה מה נראה לך אחותי מנקה של בית ספר מה היא עבד המנהלת היתה בשוק היא עושה לי זה חולצה לא נאותה משהו כזה אז אמרתי לה שלא מעניין אותי היא לא עבד בשביל זה יש מנקים.... היא שואלת אותי איזה כיתה את אני אומרת לה אני לא בכיתה ואני לא יגיד לך ...עכשיו אני צועקת עליה שזה היום הראשון ולא מעניין אותי מה היא לא מנקה עכשיו המנהלת היתה בשוק שאלה אותי איך קוראים לי אמרתי לה לא קוראים לי אני באה לבד והלכתי.... אני עדיין בשוק ממה שעשיתי נראה לי זה היתה השפעה של אי שינה בלילה אבל זה היה כיף:)

למעלה