היי בנות..

tehila79

New member
היי בנות..

נעים מאוד, תהילה. אני לסבית מזה 12 שנה. לצורך מחקר בשביל פרוייקט גדול, הייתי מועניינת לדבר עם לסבית במגזר החרדי, זוג אמהות לסביות (תרומת זרע) וקצינה לסבית קרבית בצה"ל המחקר הוא סודי לגמרי, ולא יחשוף פרטים אישיים. פרטים נוספים ימסרו למועניינות בלבד. אני מאוד אשמח לדעת שיש בנות שרוצות לתרום למען הקהילה שלהן ולנדב מידע אך ורק לצורך מחקר. תודה מראש.
לפרטים: [email protected]

בהצלחה
-להבא יש לבקש אישור במסר

לפרסום ההודעה הנ"ל. ממליצה להיכנס לאשכול גאווה בפורומים ולבקש מהמנהלים במסרים לפרסם שם.

נראה לי שהיא טעתה בפורום

כלומר התכוונה באמת לפרסם באחד מפורומי הגאווה ובטעות "התפלק" לה פה. (אני מבינה את זה מניסוח ההודעה שלה). מה שאני רק תוהה לגביו הוא מה זאת אומרת "לסבית 12 שנה"?
תהייה דומה עלתה לי כששמעתי שאמרו על מישהו שהוא "רווק טרי"...

נטע קצת תמוה בעייני תגובתך

מה לא הבנת היא לסבית 12 שנה זה כל הסיפור לא צריך להיות בכזה הלם היא פרסמה כיוון שחשבה אולי יש כאן אנשים שמכירות נשים לסביות דתיות או זוג שהביאו ילד מתרומת זרע לפי תגובתך יש לך משהו נגד לסביות שרק אבין נ.ב. אני גאה בלהיות לסבית

SleeplessBeauty

New member
לא מתכוונת לשים לנטע מילים בפה,

אבל נראה לי שהיא התכוונה לזה שלסבית זו לא החלטה מודעת שאת עושה ומחליטה יום בהיר אחד להיות לסבית, ולכן הניסוח קצת מצחיק, הרי אם את לסבית, כנראה שאת כזו כל החיים...(לפחות ככה נראה לי). אני מניחה שכותבת ההודעה המקורית התכוונה שלפני 12 שנים היא גילתה שהיא לסבית או שהיא יצאה מהארון, אבל הניסוח לא מבטא את זה באמת. הייתה יכולה לכתוב למשל: "אני לסבית, 12 שנה מחוץ לארון" (סתם לדוגמא). אני לא ראיתי בתגובה שלה שום דבר נגד לסביות, וגם את לא צריכה לראות

אכן זאת הייתה הכוונה שלי (חשבתי שזה יהיה ברור מהדוגמא של "רווק טרי") נטיה מינית לפחות ככל הידוע לי היא דבר שנולדים איתו, לא משהו שמחליטים עליו ביום בהיר אחד. כנראה שהכותבת המקורית באמת התכוונה שלפני 12 שנה היא גילתה את הנטיה שלה. זאת הייתה כל הכוונה שלי ואין צורך להיכנס לפרנויה או להתעצבן לחינם

אז כאן הטעות שלך נטע

נטיה מינית לא משהו שנולדים ראשית לא נולדים לא לסבית ולא הומו זה דבר שמתגלים לו במשך השנים כוונתה הייתה שהיא כבר לסבית 12 שנה ואת מבינה שגם את לא הבנת נכון בכדי להכיר את העולם הגאה מציעה לך לקרוא מדי פעם בפורמים שיש בנושא הנ"ל

כתבת בעצמך:

"זה דבר שמתגלים במשך השנים" ברור שאף נטיה מינית לא באה לידי ביטוי בגיל הילדות אלא מגיל ההתבגרות ואילך. אבל יש הבדל בין מתגלה לבין משהו שקורה ביום בהיר אחד. הנטיות מולדות. בדיוק כמו שסטרייטים בדר"כ מממשים את הנטיות המיניות שלהם החל מגיל ההתבגרות ולא לפני.

ראשית בנתיים את לא

מחליטה מה אני צריכה לראות הכותבת לא היה לה כוונה לפרוס את סיפור חייה כאן ונכון זה לא הפורום המתאים אינך מכירה את העולם הזה אז אין טעם בלנסות להסביר ובטח שלא אספר כאן למה אני אוהבת נשים חוץ מזה אני הבנתי היטב ואת אינך צריכה להיות סנגור של אף אחד כאן נטע עם רצתה הייתה מגיבה בשם עצמה הדברים מכוונים ל- SleeplessBeauty

מלכה

אני חושבת שאת תוקפת את נטע באמת לחינם, זה עניין של חוסר הבנה נטו. תנסי לראות מבעד למה שכתוב ותראי שבאמת לא היה לה כוונה לפגוע.

מנהלת יקרה

אני לא צריכה שיגידו לי לקרוא שוב בנתיים אין לי בעיה בהבנת הנקרא הכותבת לא הבינה ולא תבין את העולם הגאה לכן הצעתי לה ללכת לקרוא בפורמים שיש בנושא הזה ורק אח"כ תביע את דברייה לבנתיים חבל לי לכתוב ולנסות להסביר כי היא חושבת שהיא מבינה יותר טוב אז שיבושם לה

למעלה