היי בנות
עדכון מצב:

סימבה ק

New member
היי בנות ../images/Emo13.gif עדכון מצב:

מתחילה היום את השבוע ה-21, באופן כללי מרגישה מצויין. השבוע ביום חמישי התחלתי להרגיש את הנסיך. בהצלחה זה היה כאילו נדמה, ואז החלטתי שאלו התנועות שלו. מן גזים קטנים בבטן התחתונה. שמתי אפילו את הידים שלי על המקום והרגשתי את הקפיצות. אז נרגעתי
אז למה אמרתי שבאופן כללי מצויין? שתי בעיות קטנטנות: 1. טיפה חוסר בברזל. ההמוגלובין שנבדק בבדיקת הדם האחרונה שעשיתי - 9.7 מפחיד. בשבוע הבא קבעתי תור לרופאת הנשים שלי כדי שתגיד מה עושים. 2. כאבי גב. אחרי ישיבה ממושכת, אני מתחילה לחוש בכאבים בכל הטבעת הזו שמתחת לחזה. גב ובטן. ישר נעמדת או נשכבת והכל עובר. זהו. אצלכן הכל בסדר?

משוש30

New member
הי סימבה יופי שהתחלת להרגיש

אותו!! מה שכן ההמוגלובין שלך ממש נמוך אז באמת כדאי לבדוק את זה. אוי אוי אוי התחלת כבר עם כאבי הגב? אני התחלתי להרגיש לסירוגין בחודש השביעי וזה הולך ומחמיר... מקווה שזה חד פעמי

עתליה9

New member
סימבה

איזה כיף לך שהתחלת להרגיש את התינוק. איך אני מחכה לרגע הזה. לא שזה מקל את כאבי הגב אבל תהני לך ממנו ולגבי חוסר הברזל לקחת עד עכשיו כדורים או לא? מקווה שגם את זה תוכלי לסדר בקרוב בבדיקה.

עדי 4

New member
איזה כיף להרגיש אותם,נכון?

את חייבת לטפל בבעית הברזל כדי שלא תקרסי. גם לי יש כאבי גב נוראיים ואני כמעט כמוך,בשבוע 23. המשך הריון קל ונעים

סימבה ק

New member
אני לוקחת סלו-פה + פולית

כנראה שזה לא מספיק. מחר אני הולכת לאחות טיפת חלב שלי לראות מה עושים ובשבוע הבא - רופאת נשים. תודה לכולכן!

cookie1

New member
../images/Emo49.gif לתנועות

בנוגע לברזל - המטרה היא לשמור על רמתו ולהעלותה במידת האפשר. זה אומר לקחת ברזל למשך כל ההריון. אני ממליצה על סלו-פה + חומצה פולית, כי להבדיל מסולגאר לא צריך לקחת הרבה בבת אחת. בכל מקרה זה עניין להתתייעצות עם רופא. כאבי גב - נסי לעשות פעילות ספורטיבית שתחזק את האיזור, מעבר לזה זו אחת התופעות הרעות של ההריון והיא עוברת עם הלידה.

cookie1

New member
סולגאר צריך לקחת

4 כדורים ביום. (זה לפחות מה שאמרו לי אחרי שלקחת 1 בקושי...) מבחינתי זה המון

תתחדשי על התנועות

זה באמת אחד הדברים הקסומים ביותר שיש בהריון. לדעתי לפחות
לגבי הברזל, מן הסתם רופאת הנשים תתן לך כדורים במינון גבוה, חוץ מהם, כדאי לאכול מזונות עשירים בברזל. אני אוכלת משהו שדומה ל"שקדיה" ונקרא "סומסומיה" שמכיל הרבה ברזל וסידן. ירקות עליים נדמה לי שגם מכילים הרבה ברזל וכמובן בשר וכבד. (אם כי לא להגזים עם הכבד). ולגבי כאבי הגב, שיאצו יכול מאד לעזור, וגם יוגה. בהצלחה נעמה

למעלה