היי בנות. עשיתן מפגש הבוקר. אפשר לשמוע רשמים?

krembo31

New member
המפגש

האמת שאני הייתי הפוליציסטית היחידה בסוף... היה ממש נחמד, אבל יצא שהרגשתי שהבעיות שלי חמורות יותר משל כולן כולם עושות מעקבים ועניינים ורק אצלי אין כלום
היה כיף אם היינו יכולות לעשות משהו שבאמת יפגיש פוליציסטיות בכל אופן, תודה רבה לסוויפט שארגנה ולבנות החמודות שהגיעו!

מצטערת שהשארתי אותך לבד...

אני נקראתי לעבודה ועבדתי עד 14:00 לכן לא באתי... לא יודעת אם זה היה מנחם אותך אם הייתי באה - איקקלומין+אוביטרל+הזרעה זה "בעיות" מספיק חמורות?

פינליש

New member
אעטוף אותך...

אני רק יכולה להגיד לך שאחת הסיבות שלא חשבתי אפילו לא לרגע ללכת למיפגש הוא כי מראש הוא לא היה של פגישה פורום "בעייתי"
בלי לקפוץ עלי כן... אבל אני למשל לא יכולה להיכנס להריון בלי עזרה של טיפולים כאלה ואחרים. זאת עובדה. לבוא למיפגש שבו בנות ידברו על ביוצים (מה זה? לא היה עדיין), על בדיקות הריון ביתיות (אני לא משתינה על כסף
) או על כל מיני דברים שהם לא מנת חלקי (כמו הורמונים, מעקבים ועוד מיני דאגות). גם בפורום פוריות לא קל לי לכתוב כי שם זה "המתקדמות". לפעמים הן לא מבינות שמהצד לי זה נראה כמומשהו שאם אגיע אליו זה יהיה אחרי כל כך הרבה נסיונות ויש שם לא מעט בנות שהגיעו ישירות להפריה ולא עברו בדרך הורמונים שונים ומשונים חודש חחרי חודש. לאף אחת לא קל. גם לקחת איקקלומין ואוביטרל (רק עלק
זה קשה נורא ודרוש המון מאמץ נפשי ופיזי. וגם לבנות ההפריה ששם זה דקירות, הרדמות והמון הורמונים וחיטוטים. המסע של כולנו דורש כל כך הרבה... שיהיה לכולן בהצלחה.

אני אנסה לא לקפוץ עלייך

אבל בתכלס, אני גולשת שם כבר המון זמן (יותר מידיי
מקווה שזה ישתנה בקרוב!) ויש שם נשים שמנסות להיכנס להריון סביב השנה ואפילו יותר. לא שאני חושבת שזה המדד וצריך לחפש רק את ה"מסכנות" כי כל אחת מתמודדת עם ה"סל" שהיא קיבלה. כשאני נכנסת לפורום פוריות אני מרגישה שאני במצב קל יותר (למרות שגם מה שאני עוברת אפשר להגיד כטיפולי פוריות) ודווקא שם אני מרגישה פחות בנוח כי לא בא להתלונן על מצבי... "המסע של כולנו דורש כל כך הרבה..." - בדיוק! ולכן לדעתי המפגש היה במקום.. והלוואי שיכולתי ללכת...

פינליש

New member
רק שיהיה ברור

אני בעד כל מיפגש שבו נשים מוצאות מכנה משותף ושמחות להיפגש. אני חושבת שזה נורא כייף לפגוש אנשים חדשים. דיברתי על עצמי שאני לא הייתי מוצאת את עצמי שם כי הנושאים לא מתמקדים בבעיות שלי. ואם תשימי לב שוב גם אני כתבתי שפחות נוח לי לכתוב בפוריות כי אני עוד לא עליתי לשלב (מקווה להצליח להיקלט עוד קודם). בקיצור אני מקווה שיהיו לך עוד הזדמנויות למפגשים. ולפי רוח העניינים נראה לי שיש פה בנות מאוד חברויות ומחבקות. והעיקר שיהיה המון המון בהצלחה!

krembo31

New member
פינליש, הגדרת את הבעיה במדוייק!

אני חייבת לאמר שוב שיש לי המון כבוד לזה שלכולם קשה וברור שעבור כל אחת הבעיות שלה נראות מאוד רציניות. העניין הוא שאני באמת מרגישה לאחרונה שלכל מי שכן מבייצת יש נכס אדיר שלי פשוט אין. באמת שאין לי איך להשתתף בשיחה על ערכות ביוץ או על מחזור לא סדיר... כנראה הייתי צריכה לחשוב על זה לפני שהלכתי. כמוך, פיניליש, אני לא מרגישה שאני באמת שייכת לאף אחד מהפורומים כאן (חוץ מזה, הקצת פחות פעיל). למעשה גם את רופא הפוריות הרגשתי שאני מתסכלת. הדרך היחידה בה אני מקבלת את תחושת ה"צרת רבים" הכה נחוצה לפעמים היא באמצעות הפורום האמריקאי של שחלות פוליציסטיות שיש שם ה-מ-ו-ן נשים שעוברות דברים דומים.

minimousegi

New member
דדוקא לא מסכימה עם הגישה, גלשתי בלקראת 3

שנים, עידכנתי את הרשימה שנתיים וחצי ואף פעם לא הרגשתי "מקרה קשה" דרך אגב אני השתנתי על המון המון ה-מ-ו-ן- כסף חחח (אהבתי את הביטוי)

פינליש

New member
נו זה מה שכייף לא?

שכל אחת ואחת מוצאת את הפורום שמתאים לה. בלקראת הריון אני לא מוצאת את עצמי מהסיבה הפשוטה שאני בעלת שחלות פוליציסטיות שעוברת טיפולי פוריות. אומנם לא טיפולי הפריה אבל טיפולי פוריות. כל השירשורים של הספירות של הביוצים וכאלה קשים לי בתור צופה מהצד ואני בטח לא יכולה להשתתף בהם. רק כאן אני עוד איכשהו מרגישה בנוח. העיקר שיש מקום לכולנו.

Gesund

New member
אוי קרמבו

דווקא שאבתי ממך המון כח! אמנם זה נכון שהגיעו למפגש הבנות הפחות "בעייתיות" אבל לדעת שיש מישהי שרק מחכה למחזור ושמחה כשהוא הגיע גורם לך לחשוב, שכל תהליך בגוף שלנו חייב להתקבל בברכה! אני חושבת שאת בחורה מאוד מיוחדת!! ושמחתי להכיר אותך

בבקשה../images/Emo140.gif

גם אני לא זהיתי ביוץ-המחזור האחרון שלי היה ב 14/2 וגם הוא עם פרוברה מנחם אותך
אני לא יודעת למה לא הייתה הענות מהפורום הזה-כנראה צריך מפגש נפרד אני והבנות מאוד שמחנו להכיר אותך,בהמלצתך אני שוקלת ללכת למדקר על מנת להסדיר את המחזור והביוץ. תודה על ה-
(מקווה שהסתדרת בדרך חזרה)

minimousegi

New member
תמיד אמרו לי שזאיזה כיף לי לפחות אני יודעת מה

הבעיה...לא ממש נכון אבל סבבה...

למעלה