היי בנות! אני פה!!!

mimor2

New member
היי בנות! אני פה!!!

אז היום חזרתי הביתה אחה"צ עם הילדים (אחרי שבשני-שלישי-רביעי לא אני החזרתי אותם והגעתי הביתה ממש מאוחר) וישבתי לי רוב אחה"צ מול המחשב (כשהגדולה והקטנה משחקות לידי והבן אצל חברה...) והיה לי כ"כ כיף לקרוא כאן!!! יא! זה כ"כ קשה להתנתק מהפורום! איזה אכזרי זה! אז אני סיימתי את השבוע הראשון שלי בעבודה... אתמול כתבתי את כתב ההגנה הראשון שלי! איזה כיף! היום כבר כתבתי עוד שניים... בסה"כ - ממש כיף לי (בנתיים... חוץ מהעדר האינטרנט...) אז רציתי להגיד לכן שאתן חסרות לי מאד! שיהיה לכולן סופ"ש נעים!

איזה חמודה שאת../images/Emo24.gif

את לא תאמיני, אבל הלילה חלמתי שלוקחים לי את המחשב מהעבודה
בהתחלה בכלל לא היה מחשב, ולא מזמן סידרו לי אחד.. ות'שמעי, החלום היה מבהיל
אז אני יכולה להבין את החוסר האינטרנט ביומיום.. זה באמת לא קל במיוחד כשאתה רגיל אליו כלכך

הווו כל הכבוד לך, נשמע שעבר עלייך שבוע טוב../images/Emo9.gif

שימשיך להיות מוצלח ונעים

mimor2

New member
הווו!!! שלום גם לך נעדרת פורום שכמותך...

מה שלומך? מה התחדש בזמן העדרותך מבין כתלי הפורום שלנו??? הכל טוב?

יש טוב ויש רע...

לפני חודש ניצלנו מתאונת דרכים, ממש בנס יצאנו בחיים וכמעט ללא פגע. מאז אני לא במצב משהו מבחינה רגשית אבל מתגברים לאט לאט
. כרגע נמצאת בשגרה די עמוסה, כל יום יש שיעורים פרטיים והלוואי וימשיך ככה- אוהבת להיות פעילה
והיום בדיוק קנינו מכונת כביסה סופסוף, אז חסל סדר נסיעות להורים לשם הבאת ולקיחת כביסה באמצע השבוע - הללויה

mimor2

New member
הרוב טוב!

אין ספק שתאונה זה דבר מפחיד בטירוף - אבל יצאתם ללא פגע ועל זה יש להודות כל יום! תתחדשו על המכונת כביסה! איזה כיף זה עצמאות... וסחטיין על השיעורים הפרטיים! באיזה מקצוע?

בהחלט מודה על כך כל יום...

כרגע בעיקר מתמודדת עם הפוסט טראומה שזה עשה לי- קשה לי לנסוע בכביש מהיר, אני חרדה מאוד בכל נסיעה למעשה בתוך מכונית, כל הזמן פוחדת שמשהו יקרה לבחור והיסטרית מזה. מחפשת קבוצה טיפולית מתאימה ובנתיים פתחתי קומונה שמיועדת לכך- הפרטים בחתימה שלי
. לגבי השיעורים הפרטיים- זה בכל המקצועות, האמת שאני פניתי לגבי הכנה לכיתה א' ובית ספר יסודי אבל התלמידים שלי כרגע הם רק כאלה בכיתות ז' ו-'ח - קטע הזוי ולא ברור
, אני מראש אבל הבהרתי שלא את הכל אני אדע ואזכור אבל בנתיים סה"כ אני מסתדרת טוב, זה בעיקר ללמד אותם איך ללמוד.

שולה78

New member
פרפרוש../images/Emo24.gif

מצטערת לשמוע על התאונה. מרגיש כאילו יותר מחצי מהמדינה הזו היא פוסט טראומטית מהסוג הזה. תחזיקי מעמד
ושיהיה בהצלחה עם התלמידים..

../images/Emo24.gif

וואו, מפחיד. העיקר שאתם בסדר.
אני מבינה שאת כבר מחפשת, אבל ממליצה באמת לטפל (למצוא משהו שמתאים לך, קונווציונלי או אלטרנטיבי), לטפל בפוסט טראומה. (מנסיון של אשתו של זה שהדחיק עד שזה עבר, אבל זה לקח הרבה זמן.
. הוא גם נפצע, אז זה בכלל יותר מורכב) מאחלת ימים טובים ושקטים.

תודה ../images/Emo13.gif

כן, אני מחפשת אבל בגלל שרק נפצעתי בגב ובצוואר זה לא מספיק לקבוצות התמיכה, לא שאני מבינה למה זה כל כך משנה- הרי לא כל תאונה דומה לתאונה אחרת, וכל אחד חווה מבחינה רגשית דברים אחרים אז מה זה משנה כמה נפצעתי אם מדברים על הרגש ולא על הפיזי...

הממ... אם כבר מדברים על זה ..

אני עדיין עם רגשות אשמה, כי הלכנו לומר תפילת הגומל אחרי התאונה ביום שבת שלאחריה ולא הרגשתי שבאמת זה משהו שצריכה לעשות כי לא מאמינה באלוהים (בלי לפגוע באף אחד פה) אבל כולם שיכנעו אותי שזה מה שצריך לעשות... ולא יודעת, מרגישה שזה לא היה נכון לעשות אם לא מאמינים.

אהבת M

New member
אני מתחילה לדגול בכך שלא תעבדו...../images/Emo13.gif

חסרונך מורגש לאלתר

למעלה