היי אתם יכולים לעזור בבקשה?

SuN ShaN 15

New member
היי אתם יכולים לעזור בבקשה?../images/Emo9.gif

אמממ בקשר לילד שאני דלוקה עליו!!! ושכמו שאמרתי לכם...התביישתי להגיד לו שלום והכלל... אז ככה...חברה שלי אמרה לי..לא להתייחס אליו היום בכלל ולראות מה הוא יעשה!!.. ופתאוםם באמצעע היוםם למרות כל הביישנות שלוו הוא בא ונתן לי נשיקהה ואמר לי שלום!!!...===> אני אישית הייתי בשוק!! אח"כ...באי סי קיו..הוא רק נכנס וכבר קרא לי ת'אוואי! ואז שמתי את עצמי על אונליין..ופתאום הוא שלח הודעה של: "ממצב?" ודיברנוו!!! והואא היה כזהה מושלםםםםם אבל אחרי איזה חצי שעה זה כבר היה תקוע...אז אמרתי לו שאני צריכה ללכת.. אז הוא אמר : "טוב מותק!! דברי איתי..." כאילווו דיי מה אני אמורה לעשות מפה? אניי נורא רוצה לצאת איתו לאנשהואא...כי בבצפר אנחנו נורא מקובלים ואין לנוו זמןן לבד...כי שנינו עם החברים שלנו!... {אני ביישנית!!} ואיך אני יוצרת מצב...שבו נחליט שוואלה נצא לדייט או משהו!! איך?? מה אני אומרת??...ואל תגידו לי להגיד לו ישר ככה... אני לא מסוגלת...אני לא רוצה שזה יהיה שקוףף מדיי!!!... בבקשההה תעזרוו לי!!1 סליחה על החפירה ותודהה לכל מיי שיענה!! =]

רניקקק

New member
סתם שאלה...

את בטוחה שאת בת 15?? כי לפי הדיבור שלך וההתלהבות את נשמעת פחות..בכל מקרה אל תפתחי יותר מידי ציפיות,פשוט זרמי עם העיניין-שלחי הודעות מידי פעם(אבל שזה יהיה הדדי ולא רק שאת תשלחי),תשאלי מה עושה ואם הוא אומר שכלום אז תשאלי אם בא לו להיפגש וכו'.. אבל בגדול בלי להראות יותר מידי התעניינות והתלהבות כי אז הוא ירגיש מעלייך...

נראה שהוא מעוניין בך

כדאי שתעשי עם זה משהו אם אתם מדברים באיסיקיו זה יעזור לך אולי
כדאי שתנסי להתגבר קצת על הביישנות בקטע הזה כי חבל לפספס!

למעלה