היי אשמח לקבל תשובות וייעוץ

user1111

New member
היי אשמח לקבל תשובות וייעוץ

אני מחפש רכב במחיר של עד 30,000 ש"ח, כמובן שיהיה חסכוני בדלק, רוב הנסיעות שלי הן בתוך העיר אך אני צריך רכב שיידע לעמוד מידי פעם בנסיעות לבאר שבע.
העדיפות שלי היא כמובן לרכב יפני...אשמח לדעת גם מה דעתכם לגבי יונדאי גטס שנת 2007 ומעלה?

אז מה הייתם מייעצים לי?
תודה מראש :)

מספר עצות -

1.כשנוסעים רק בתוך העיר זה אומר נסועה שנתית נמוכה (6-8-10K ק"מ) וזה אומר שאין משמעות לצריכת הדלק כי ההוצאה החודשית תהיה נמוכה מאד (נגיד 600-700 שח).אפשר לקנות אפילו S קלאס ולא תפשוט רגל בגלל הדלק.
2.יונדאי זה לא יפני - זה קוריאני.
3.כדאי מאד לצאת מהסרט ה"יפני" - כי זה יותר יקר(באותו המחיר תמיד תקנה רכב אירופאי משנה יותר מתקדמת),זה יותר עלוב מבחינת אבזור ועיצוב ובקניית רכב משומש אין שום משמעות למיתוס על "אמינות" של רכב יפני.הכל תלוי איך טפלו ברכב הבעלים הקודמים שלו.אם הזניחו - אתה תכנס למוסך כמו שעון וסמל תוצרת יפן לא יעזור לך.

אם בכל מקרה בא לך על גטס - תבדוק איזה רמת אבזור אתה הולך לקנות.יש דגמים עם רמת בטיחות ירודה - אפילו ABS אין בהם.

M o l

New member
למה דווקא יפני
גיר ידני הולך

אם אתה מחפש

יונדאי גטס אז כדאי לבדוק את הדגם GLI שצריכת הדלק בו משופרת והוא בטיחותי ומאובזר יותר ,כמו כן זה גם רכב די אמין ,קח בחשבון שצריך לעשות יישור קו\תיקונים נדרשים אם יש.
אופציה אחרת יכולה להיות גם רכב שנתון 2013 מהניילונים עם 0 ק"מ,מדובר במודל ליסינג פרטי חדשני שמוצע בחברות הליסינג במסגרתו אתה מקבל רכב "מהניילונים", למשך שנתיים וחצי, ומשלם את שווה הערך של ירידת הערך של הרכב ובתום התקופה מחזיר את הרכב לחברת הליסינג.
אשמח לתת פרטים נוספים בפרטי.

בהצלחה

מחזיר

פשוטו כמשמעו. כמו בליסינג תפעולי – משתמש בו שנתיים וחצי ומחזיר, אם רוצה – מבצע עסקה נוספת (עם מקדמה ותשלומים) ואם לא – לא.
ואם הלקוח אוהב את הרכב ורוצה להמשיך להשתמש בו גם לאחר סיום העסקה, הוא תמיד יוכל לבקש לרכוש את הרכב כמשומש.

user1111

New member
לאחר בדיקה עלו בפניי כמה הצעות למספר דגמים..

1) מיצבושי לנסר (05-08)
2) סוזוקי ליאנה
3) סובארו אימפרזה ניו אייג'
4) יונדאי גטס (07 ומעלה)
5) אופל קורסה (06)
6) פורד פוקוס
7) טויוטה קורולה שנת 2004 (הבנתי אבל שיש להם בעיה שנקראת בוצה במנוע?)

מה דעתכם??

למעלה