היי אנשים

שעמומון

New member
היי אנשים

היי אנשים! אני די אוהב ת´סגנון של In Flames...יש לכם המלצות על עוד להקות בסגנון המעולה הזה (לא רק מטאל)?

Manic Subsidal

New member
להקה גדולה

הסגנון של אין פלאיימס נקרא "מלודיק דת´ מטאל", ואם אהבת אותו אז תנסה את שתי הלהקות הבאות: children of bodom dark tranquillty

a_duck

New member
מה בדיוק דאת´ אצלם?

המוזיקה שלהם מלודית מדי וגם התופים ממש לא מתאימים לדאת´...וזה חלק די חשוב בסגנון...

HelloweeN

New member
דת´ ? מה הקשר ?

אין לאלקסי קול של דת´, אין תופים של דת´ ובמיוחד אין מלודיות של דת´. איך בכלל הגעת לזה שהם דת´ ??

*Dark Of Night*

New member
כבר דשנו בנושא יותר מדי פעמים...

ואף פעם לא הגענו להסכמה, חבל לפתוח על זה דיון שלם ומיותר שיסתיים בדיוק כפי שהוא התחיל. לי הם נשמעים כמו פאוור עם השפעות בלאק (הקול של אלקסי) אבל אין לי זכות דיבור מאחר ואני לא מתה עליהם... כ"מ ל: Nevermore - Believe in Nothing Dark

חולוני

New member
הם בלאק. נקודה.

כבר סיכמנו מזמן על הנושא הזה, בואו לא נפתח אותו מחדש. מי שמעוניין, שיחפש בארכיון דיונים שלמים על הנושא. עכשיו די.

Upon The Ashes

New member
ARGH!!!

hulony, u suck! i really dont want to talk about it now... but COB maby have 1-2 riffs in their all albums that remaind black! they have no connection to black! so... if u dont know, just SHUT UP!

חולוני

New member
לא רוצה לפתוח את זה מחדש.

הכל כבר נאמר מזמן, ואני לא רוצה לחזור לזה. תחשוב מה שבא לך, לא איכפת לי.

voodoo

New member
בלה...

At The Gates Edge Of Sanity Hypocrisy Amon Amarth (?) Soilwork אחלה בחלה להקות של דת´ מלודיקקי...לא בטוח ממש בקשר לאמון אמארת´..למרות שדי נראה לי שהם כן...

jotun

New member
אתה צודק

אלה להקות מצויינות וד"א לעולם אל תקנה את האלבום האחרון (המלצה לילד ששאל בקשר ללהקות) וגבי amon amarth הם להקה מצויינת רק שאני לא בטוח שהם דת" מלודי.

Upon The Ashes

New member
its...

Viking Metal.. they play swedish death in variations of black(?) if i had hebrew it would be easier to explain generally its swedish death\black but actually, its not really important, what´s importants its that they rule!

למעלה