היי אנשים

riktal

New member
היי אנשים ../images/Emo13.gif

למרות שהייתי אמורה לחכות עד שאגיע מחר לסן דיאגו, לא יכולתי לחכות וקניתי לי מחשב (למי שמכיר אותי זה לא יבוא בהפתעה כי אני מכורה למחשב ולאינטרנט
). ממה שאני רואה חסרוני לא ממש מורגש ואני שמחה שזה המצב (תודה מוריה על כל מה שאת עושה בשביל הפורום
). כמה פרטים טכניים: השעה פה כעת היא 16:40. אני מעבירה את הזמן עד השעה 19:00 כי אז ברחוב שמעלי תהיה אנג'לינה ג'ולי!! כן, הגברת הראשונה של הקולנוע (ואולי גם בעלה - אחד ששמו בראד פיט - אנחנו עוד לא יודעים) תהיה פה עוד מעט לכבוד הקרנת בכורה של הסרט החדש שלה SALT. אנשים תופסים מקומות ברחוב כבר מהשעה 10:00 בערך. משוגעים אמיתיים. בחמשת הימים שאני פה הספקתי להיות באולפני יוניברסל (ולראות סצנה קטנה שצילמו בדיוק לסדרה עקרות בית נואשות), לשבת במסעדה מול אשטון קוצ'ר (שלא הפסיק לדבר בפלאפון לאורך כל הארוחה), לבקר באולפני האחים וורנר ולראות סצנה שצולמה בדיוק למנטלס (מאוד רציתי לקנות חולצה שלהם, אבל כמעריצה של PSYCH זה אסור לי אז התאפקתי ולא קניתי. מזל שהחבר'ה שלי ב-PSYCH לא יודעים את זה כי אם לדוגמא הייתי מגיעה לקומיקון עם חולצה של המנטלס היו רוגמים אותי באבנים.
), לראות מקומות שכולנו רואים בטלויזיה - כגון: המזח בסנטה מוניקה שרואים תמיד בסדרות האמריקאיות - עם הלונה פארק, הטיילת בסנטה קרוז ועוד מקומות מדהימים, ולבקר בדיסנילד (אבל נשבעתי לעצמי שזהו זה - אין יותר דיסנילנד/יורודיסני וכדומה. ממש סבלתי שם. יחסית לכל הכיף שאני עושה במשך הטיול הזה - זה היה המקום הכי פחות כיפי מבחינתי). בקיצור - אני עושה חיים, לא מתגעגעת בכלל
ונהנית מכל רגע. את הבוקר אני מתחילה תמיד עם שני פרקים של על טבעי שמשודרים בערוץ TNT וכאשר מתחילים את הבוקר עם ג'נסן וג'ארד - אתה יודע שהיום שלך יהיה מדהים
. אז זהו בינתיים אנשים - תמשיכו לעשות חיים ולהחזיק את הפורום הזה חי וברגע שאוכל אתחבר שוב לבדוק מה קורה.

riktal

New member
מה שמצחיק זה

שמרוב שהתרגשתי - שכחתי איך להפעיל את המצלמה שלי!!! פשוט שכחתי איך מצלמים!
בסוף ביקשתי ממשהי שהיתה על הכתפיים של החבר שלה לצלם את התמונות בשבילי והיא עשתה את זה בכיף (זה משהו שאתם צריכים לדעת על האמריקאים אבל אני לא יודעת אם זה כל האמריקאים או רק אלה שפה - אבל כולם כל כך נחמדים וידידותיים).

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifזה ככה בwest coast

הם האנשים הכי מדהימים בעולם. בניו יורק למשל, המצב שונה. כל אחד לעצמו כזה.. ואין הרבה סבלנות. אני מקנאה בך בטירוף. תלכי לווניס ביץ'! זה גם תמיד בסרטים.. (באותו יום שהיינו שם ראינו איזה סרט עם מארשל מאיך פגשתי את אמא, והם הלכו על הטיילת של ווניס ביץ' עם הכלב והוא גם גר קרוב לשם ועוד שניה התעלפתי מהתרגשות של -עכשיו הייתי שםםםםםםםם! חח) ואיזה כיף לך! אשטון!

יאווו איזה קנאה !!!!

איזה כיף לך יקרתי !! אני ממש שמחה שאת עושה חיים משוגעים שם! ופאק אנג'לינה כזו מושלמת
(אני יותר אוהבת אותה מאשר את בעלה .. הנה אמרתי את זה שוב !) תמשיכי לעשות חיים ומחכים לעוד עידכונים ממך

limors2

Active member
איזה כיף!!

גם אני רוצה לראות את אנג'לינה ברחוב.

sivan3004

New member
איזה כיף!!!

ממש שמחה שאת נהנת
גם אשטון קוצ'ר וגם בראד פיט? כיף כיף כיף!

sukrazit

New member
יואווו מקנאההה!

נשמע אשששש, תמשיכי להנות ולעשות רק כיף :) ותחזרי אלינו עם עוד חוויות!

enigma14

New member
יואו איזה כיף לך!

זה בטח מרגיש מה זה מוזר להיות במרחק של מטר וחצי מהכוכבים ההוליוודים הכי גדולים שעד אז רואים רק בריכילות...אבל אני בטוחה שזה מוזר כיפי!!!

riktal

New member
אני אגיד לך איך

כי הוא היה פשוט מעצבן! לא סתם את הפה לרגע וכל הזמן דיבר בטלפון! אומנם יצא לי להקשיב לכל השיחה שלו (אנחנו מדברים על מעל חצי שעה) ואני חייבת להודות שזה היה מאוד מעניין - אבל עדיין - נודניק אמיתי.
אבל הוא חמוד - אני מודה בזה. הוא ממש חמוד.

shaharory

New member
חחחח../images/Emo6.gif

יש לך משהו להדליף לנו? באמת יש משבר בזוגיות עם דמי כמו שאומרים?

riktal

New member
לא ממש

איזה מצחיקה אני - כמעט עניתי לך באנגלית
- אני כבר כל כך רגילה לדבר ולכתוב באנגלית
. אני לא יודעת עם מי הוא דיבר בטלפון כי הוא לא אמר את השם אפילו לא פעם אחת, אבל השיחה שלו גלשה לכל מיני נושאים - לא משהו מסוים. דרך אגב - בין השאר הוא דיבר על לינזי משהו (לא זוכרת את שם המשפחה כרגע...יכול להיות שלינזי לורנס?) שאולי תאבד את רישיון הנהיגה שלה וזה הוביל אותו לספר שגם הוא איבד פעם את רישיון הנהיגה כי הוא נהג כמו מטורף ונתפס. על זה, דרך אגב - הוא דיבר חצי שעה!!!

למעלה