היי אנשים ! מה נשמע?

naty la loca6

New member
היי אנשים ! מה נשמע?

אז אפשר להגיד כבר שהחורף הגיע ואני לבד עם אבא בבית. אימא בחופשה בחו"ל. אני רוצה להכין פשטידות ואין לי מושג איך מכינים. יש לך אולי מתכונים לפשטידות קלות לעשייה כי אני סך הכל בת 16 ולא צברתי הרבה ניסיון במטבח למרות שעד היום הסתדרתי דיי בסדר בהתחשב בנסיבות (שאבא גם תמיד שוכח לקנות מה שאני מבקשת שיקנה למטבח). הקדמתי ואמרתי כמו כולם שהחורף הגיע בגלל שהפשטידות זה דבר שמאוד עוזר לי להתגבר על הקור בחורף.

silvey

New member
הי נטי, ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

יש חלון בצד שמאל למעלה. תרשמי בו פשטידות ותלחצי על חפש. אם לא יספק אותך, תלחצי חיפוש מתקדם ובדף שייפתח תקישי פשטידות כנושא או כתוכן. אחרי זה תצטרכי רק לבחור מה נראה לך קל להכנה ותכיני! מחכים לשמוע ממך איך יצא...מה שהכנת. אם לא תסתפקי במה שתמצאי. אצרף לך בבוקר מתכון לפשטידת תירס + צילום עדכני...

silvey

New member
והנה פשטידת התירס שהכנתי אמש...

פשטידת תירס - סילבי -4 ביצים -4 כפות שמן קנולה -4 כפות חלב 1% -4 כפות גדושות קמח אוסם -1 גביע גבינת קוטג' 3% (250 גרם) -1 גביע גבינה לבנה 1/2% (250 גרם) -1 קופסת גרעיני תירס ללא הנוזלים -1 כוס גבינה צהובה מגורדת (כל הסוגים כולל גבינה בולגרית ודומיה) -מלח לפי הטעם / 1 כף אבקת מרק עוף -פלפל לבן/שחור גרוס טרי -קצת עשבי תיבול כמו טימין, אורגנו, שמיר ועוד אופן ההכנה:- -לחמם תנור ל-180 מעלות - חום בינוני -לערבב בקערה היטב את כל המצרכים, לפי הסדר. את הביצים אפשר לערבל במקצפת יד ואחר כך לערבב הכל ביחד. -למזוג לתבנית מלבנית ח"פ משומנת ומעל פירורי לחם כדי כיסוי התחתית. -לאפות עד שמזהיב מלמעלה וקיסם הננעץ במרכז לא יוצא רטוב...בערך 50-60 דקות. הערה:- לקח לי לרשום את המתכון יותר זמן מאשר להכין את הפשטידה. קל ומהיר להכנה במיוחד אם מגיעים אורחים בהפתעה... ועוד הערונת קטנטונת:- את פשטידת התירס הראשונה שלי אפיתי ממתכון של ניקולאי שף שהביאה מירבלי. במשך הזמן שיניתי, שיפרתי לפי טעמי, וזו הפשטידה האחרונה בסידרה...

למעלה