היי אנשים מה ניש?

• פותח הנושא mor 5
  • פורסם בתאריך

mor 5

New member
היי אנשים מה ניש?

טוב אז ככה.. יש שיר שמשגע אותי כבר הרבה זמן... ולא מצאתי אותו בשום מקום.. הוא באנגלית ומישהי שרה אותו.. בפיזמון היא שואלת :"were hever my cowboys go" (סליחה על שגיאות הכתיב) היא מדברת גם על זה שהיא מנקה את הבית והוא הולך לשתות בירה עם חברים וזה מה שאני זוכרת בערך... יש סיכוי שמישהו יודע איך קוראים לשיר המהמם הזה? ויוכל לעזור לי? נ.ב עם זה עוזר ניראה לי שיר ישן לא עכשווי.. אולי שנות ה-80 תודה מראש....

mor 5

New member
אם כבר אז אני אשאל על עוד שיר...

שמעתי שיר באנגלית.. והדבר היחידי שאני יודעת זה משהו על שמש עולה בסן פרנסיסקו.. יש סיכוי שמישהו יודע? מודה מראש...

המממ

New member
אני מכירה משהו עם סן פרנסיסקו...

אולי זה זה? If you're going to San Francisco Be sure to wear some flowers in your hair If you're going to San Francisco You're gonna meet some gentle people there For those who come to San Francisco Summertime will be a love-in there In the streets of San Francisco Gentle people with flowers in their hair All across the nation such a strange vibration People in motion There's a whole generation with a new explanation People in motion people in motion For those who come to San Francisco Be sure to wear some flowers in your hair If you come to San Francisco Summertime will be a love-in there If you come to San Francisco Summertime will be a love-in there יומטוב ושקט שיהיה לנו!

emh

Member
Scott McKenzie - San Francisco

Scott McKenzie - San Francisco שיר ידוע, נדמה לי שהוא היה גם בפסקול של פורסט גאמפ, זה שיר משנות השבעים אם אני לא טועה.

למעלה