היי אנשים, חדשה פה...

miss sumshine

New member
היי אנשים, חדשה פה...

אני במגמת תאטרון בבצפר שלי ואני משחקת כבר כמה שנים. השנה יש לנו בגרות דיאלוגים, ואנחנו כולם עושים דיאלוגים ומונולוגים של גדול המחזאים- וויליאם שייקספיר(!). אני עושה דיאלוג מתוך המחזה חלום ליל קיץ (הלנה ודמטריוס). אני בדרך כלל לא עושה קטעים קומיים, ואני בכלליות לא חושבת שאני בנאדם מאוד מצחיק
קשה לי גם להתחבר לדמות ולרגשות שלה, וגם שזה יהיה מצחיק... מה עושים? בגלל שזאת בגרות אין לנו במאי ואנחנו צריכים לעשות הכל לבד, לכן אין לי הרבה מאוד ביקורת בונה.. בעע זה כזה מעצבן!!

היי

קודם כול ברוכה הבאה=) דבר שני גם אני עשיתי קטע מהמחזה חלום ליל קיץ זה מחזה ממש קשה חחח ובכלל של ווילאם שייקספיר אבל אל דאגה ...! אני כדי שיהיה לי יותר קל להבין מה קורה וכדומה ראיתי את הסרט וגם בגלל שזה לא היה לבגרות אז הייתה לי המון עזרה בכול מקרה חפרתי תראי את הסרט אולי זה יעזור לך { קצת מבלבל אבל} בהצלחה

צול1

New member
נסי להביא את זה למקום שלך

ולא למקום של ווילאם שייקספיר היקר. אם קשה לך להתחבר לקלאסיקה ואת לא נהנת ממנה, אז בשביל מה לעשות את זה קלאסי? תלמדי את הטקסט בע"פ, ותני לדימיון שלך להתפרע וקחי את זה לאיזה מקום הזוי שאת רק רוצה. כשני חתולי רחוב, חולי סרטן, צבי ים, תנינים, כבאים, תלחינו את הטקסט, תעשו אותו בריקוד. חפשו דרכים לקרב את הטקסט ואת הסיפור כמה שיותר אליכם, במקום להביא את עצמכם לשם. זה גם יצא בעייני מעניין יותר. בהצלחה

מעניין זה יהיה בטוח

השאלה אם זה לא יהיה מסוכן? בגרות, בוחנות, שייקספיר בכל זאת... אני הייתי נזהרת מלקחת את זה רחוק מדי במקומך. דני.

למעלה