היי! אני צריכה עזרה!

היי! אני צריכה עזרה!

אז ככה: היה לי וירוס במחשב ופירמטתי אותו, אבל עכשיו אין לו קול משום מה..... אני מצרפת תמונת מסך להראות מה המדייה פלייר רושם לי... ניסיתי לעדכן את הדרייברס אבל הוא לא נותן לי והוא אומר שאין software או משהו כזה..... מה לעשות? ועוד דבר קטן שאולי אתם יודעים איך לתקן: הכל אצלי ממש קטן, הסרגל כלים באינטרנט, החץ של העכבר... אולי מישהו יודע איך להגדיל את זה? אבל כמובן שהבעיה הדחופה היא הסאונד..... תודה מראש!

pcdoctor

New member
אז ככה.. להבא. בשביל וירוס לא

מפרמטים מחשב. את מנהל ההתקן שחסר לך תוכלי למצוא בדיסק של לוח האם שהגיע עם המחשב , תחת תיקית אודיו. אם אינך יודעת איזה דגם כ.הקול תצטרכי להוריד את תוכנת "אוורסט" שתזהה לך הרכיבים. בהצלחה

pcdoctor

New member
.. רגע רגע סבלנות מיד הכל תדע

את איזה דיסק את מכניסה שעולה לך ישר אינסטול ? אם זה הדיסק שהגיע עם המכשף... עשי לו אינסטול , הוא מין הסתם (ומין זה לא סתם אגב... ) יתקין לך גם את כ.הקול בהצלחה

זה הדיסק

של וויסדואוס XP א משהו מיוחד... אין לי דיסק שהגיע עם המכשף.....ואני לא יכולה לעשות אינסטול עם הדיסק שיש לי כי אינסטול בשבילו=פירמוט, התקנה מחדש, לא יודעת איך קוראים לזה בימינו...

duduamar

New member
יש מאמר מפורט

להתקנת הדרייבר לכרטיס הקול. חפשי אותו באחד מ3 פורומי התמיכה (אני אף פעם לא זוכר באיזה מהם הוא מופיע...)

אני לא מוצאת את המאמר...אבל

אולי למטישהו יש קישור אליו או משהו, או אולי ביותר ספציפיות איפה לחפש...

אוקיי אז רגע

קודם כל תודה על הקישור.... דבר שני... הורדתי את התכנה והכל אבל עכשיו כשאני מנסה למצוא את אתר היצרן (motherboard name) אז הוא רושם לי unknown מה לעשות?

למעלה