היי. אני צריכה עזרה בבחירת מחשב בבקשה

היי. אני צריכה עזרה בבחירת מחשב בבקשה

היי, קוראים לי מיכל ואני השנה מתחילה ללמוד צילום בבצלאל ולכן אני צריכה מחשב נייד :)
אני עובדת הרבה עם פוטושופ ועוד תוכנות עריכה (לא הרבה עם וידאו) לכן חשוב לי מחשב טוב וחזק. ואני רוצה את עזרתכם בבקשה

בנוגע למק- הורדתי את זה מהפרק בגלל שזה עולה באמת מלא כסף והרבה אמרו לי שאני יכולה לקבל כמעט אותו ממשק בחצי מחיר עם פיסי
גם כמה וכמה אנשים אמרו לי שעדיף לי ללכת על DELL אבל התייעצתי בפורום השכן ואמרו לי שזה לא נכון ושהחברות האחרות גם מאוד טובות וכדאי לי להתייעץ בפורום הזה.

אני אשמח אם תמליצו לי על לפטופים שיתאימו לעבודה שלי ומאודד אשמח אם זה יהיה בסביבות ה4K..
בנוסף אציין שאני רוצה לקנות מסך גדול שאחבר אליו את המחשב וככה אעבוד מהבית.

אני רוצה מחשב חזק, מהיר (!), עם מסך טוב, הרבה רום וראם וגם שהסוללה לא תלך אחרי 3 שעות..
כמו שהצלחתי להבין קצת מחיפושים באינטרנט אז ככה: 8GB (יש גם אמרו לי 16. זה לא יותר מידי?), 7200RPM, מעבד i7 או i5 (במה ה7 יותר טוב?), כרטיס מסך NVIDIA, מסך מט "15.6 ברזולוציית FULL HD (לא דחוף לי 17" בגלל המסך שאקנה).

בגלל שחברים שלי המליצו לי על דל כבר יצא לי להיות באיבורי ולהתלבט בין 2 מחשבים הבעיה היא שכל אחד מחפה על השני וככה אני לא מקבלת את כל מה שרציתי.
בשל היותכם גאוני הלפטופים אשמח לשמוע את דעתכם

שיהיה לכם שבוע טוב וסוכות שמח
מיכל

Y. Welis

New member
סוללה זו בעיה, כי המחשב יזלול חשמל

במפרט שציינת.

המפרט צריך להיות אכן i7, זיכרון 8GB, דיסק 750 (לא משנה מהירות הסיבוב); וכרטיס מסך סביר של NVIDIA, עם זיכרון משלו ('דיסקריט').

בארץ DELL מסידרת אינספיירון תשתלם יותר מאחרות. לדעתי הם סבירים (יותר מבעבר) ועם אחריות טובה.

אז אתה אומר רק דל?

בחנות מחשבים המליצו לי על 2 מחשבים של דל:
1. מחשב נייד "15.6 Dell Vostro 3560 i5-3230M הינה הקישור למפרט - http://bit.ly/191np6J
2. Dell Inspiron 5521 קישור למפרט- http://bit.ly/183Tuur

אבל לכל אחד יש חסרונות מהותיים..

בחור מהפורום השכן המליץ לי על: ASUS N56VB-S4023H
מעבד i7 מרובע ליבות דור 3 של אינטל, כרטיס מסך מהסדרה החדשה של
NVIDIA דגם GEFORCE GT 740M, מסך מט "15.6 ברזולוציית FULL HD בטכנולוגיית IPS
וזויות צפייה רחבות, מערכת שמע מתקדמת הכוללת יציאת סאבוופר ייחודית, אפשרות להרחבת
זיכרון RAM עד ל- 16GB, מומלץ, מינמ' 8GB זיכרון RAM.

מה דעתך על המחשב הזה? האם ASUS חברה טובה?

תודה!
מיכל

עץ אלון

New member
תשובה

תרדי מDELL, הם סבבה והכל אבל - האינספירון באיכות בנייה בינונית פלסטיקית, וגם הווסטרו במראה די מיושן

הASUS שהציעו לך מעולה, גם נראה טוב, מעבד מרובע ליבות חזק, ואחד היתרונות שלו עבורך זה מסך full hd עם פאנל איכותי - את הולכת להתעסק בגרפיקה - אז המסך עניין גדול עבורך
אני גם ממליץ לך עליו

בכל מקרה שתהיי בענינים - מחשבי 15.6" כאלה מחזיקים על סוללה 4 שעות בלחץ...

ומה זה כמעט אותו ממשק בחצי מחיר?

אם את מתכוונת שתהיה לך את המערכת ההפעלה של המק על הנייד פיסי, אז אני ממליץ לך לוותר על זה, מדובר בצורת התקנה שדורשת ידע נרחב, אני עסקתי בזה ופרשתי מהתחום, זה לא פשוט, וכאשר יש בעיות הן עלולות ליפול למצב של חוסר ידע כי זה לא מק ואז מתבלבלים.

וגם ברוב הניידים אי אפשר להתקין את המערכת.

בקיצור או שאת קונה מק, או שאת קונה נייד פיסי עם חלונות 8 ולדעתי זה בהחלט מספיק ומשרת את המטרה.
בהצלחה!

התכוונתי מבחינה טכנית

איכות מסך, מהירות וכו.

ברור שאני לא אתקין מק על פיסי. אני אשתמש או בווינדוס 7 או 8

מבחינת איכות חומרה

בפיסי תוכל לקבל יותר באותו מחיר (הרבה יותר!)
וממליץ לך על חלונות 8, שאגב אוטוטו יש כבר 8.1

אני אמשיך איפה שנקטע הדיון בפורום המקביל

את הבאת את הדגם הזה של ASUS K550CC-XX748H , הוא אופציה מצוינת ,
קחי בחשבון שהמעבד הוא אמנם i7 אבל מסדרת U זו סדרה מוחלשת וחסכונית,
ולא המעבד 4 ליבות כמו בדגמים השהצעתי לך.

אני חושב שהדגם הזה הוא הכי טוב שתוכלי לקבל בתקציב של, פחות או יותר,
ASUS N56VJ-S4008H , מעבד i7 מרובע ליבות, דיסק קשיח 750GB
מהיר 7200 RPM , כרטיס מסך של NVIDIA, GEFORCE GT 635M,
מסך "15.6 FULL HD עם זוויות צפיה רחבות, מערכת שמע מתקדמת
הכוללת יציאת סאבוופר ייחודית.

ההבדל בינו לבין ה- N56VB שהצאתי לך בפורום השכן, הוא בכרטיס מסך, שם
הוא מסדרה 7 החדשה של NVIDIA, הבעיה איתו היתה דיסק קשיח איטי,
אז אני חושב שהדגם הזה הוא הכי טוב שאת יכולה לקבל במחירים האלה.

היי אנטרקטיקה!

דבר ראשון בכלל לא שמתי לב שיש VB וVJ ואתה צודק בהחלט מה שהצגת הרבה יותר טוב ואפילו מצוין. מה שכן, אם אני ארחיב גם ל8G זה יגיע כבר ל5 אלף וזה דיי יקר בשבילי.
חיפשתי מחשבים לפי המפרט שהצגתם בפניי והגעתי למחשב הזה: ASUS K550CC-XX748H
מה דעתך עליו? i7, 7200, 8GB, 750GB

שבת שלום

מיכל

תראי מה מצאתי לך

את הדגם החדש הזה של ASUS S551LB-CJ022H, עם מסך מגע מתקדם "15.6, מעבד i5
מדור 4 של אינטל עם מצב טורבו , ההארד דיסק מפוצל לשניים 750GB + 24GB SSD , כרטיס מסך
מהסידרה החדשה של NVIDIA GEFORCE GT 740M, זיכרון RAM 8GB.

mirushka2400

New member
היי אני חדשה כאן מישו מוכן להסביר לי כיצד

כיצד אני משאירה הודעה בפורומים? וסליחה שאני נדחפת פה באחת השאלות זה ממש חשוב פשוט. תודה וחג שמח:)

למעלה