היי, אני סנדי ואני נרקומנית נובית.

BADbob

New member
אפשר להתמסטל מדבק מגע ?

פעם אמרו לי שאפשר מטיפקס ניסיתי סתם להריח תבקבוק של הטיפקס כמה דקות וזה לא עשה כלווווווווום

dashaa

New member
../images/Emo5.gifדבק מגע! לא!!!

אל תנסי שום דבק מגע קודם זה מגעיל ברמות שאי אפשר לתאר... ושנית זה מוחק לך כל כך הרבה תאים במוח שזה פשוט לא שוהה

lilit jam

New member
../images/Emo66.gif

זה דווקא לא כ"כ מגעיל... ונכון, זה מוחק תאים במוח(אבל מה לא...?), פשוט עדיף לעשות את זה פעם ב... ולא יותר מידי...

j i m m y

New member
דבק מגע גורם..

דבק מגע גורם לטימטום ואלימות. הוא עושה לך שכל של פרחה רפת-שכל, פורסט גאמפ פרופסור להנדסת הגרעין לידך כשאת על דבק מגע, וגם חלק מהטימטום הזה נשאר אחר כך. כמו כן, זה גם ממכר.

lilit jam

New member
../images/Emo4.gif

לי זה לא עשה שום דבר כזה...! זה לא עשה אותי אלימה בכלל ובנוסף לכך, למדתי תחת ההשפעה... ואני מצליחה לשרוד יפה מאוד גם בלי זה...

neglektedBong

New member
תראי...

הדבק מתאדה, הוא נדיף ולא יציב וחלק מהאדים האלה מקבלים את הצורה המקורית שלהם כשהם במח שלך- כלומר כן! יש לך בצקות של דבק בתוך הגוף, אולם מעטות אבל אם תמשיכי זה יהפוך לגושים, עזבי אותך מה זה עושה למחשבה שלך, מצידי תיהי גוש בשר שבוהה באוויר, אבל אם תמותי מיזה, או תקבלי מחלה וההורים שלך יצטרכו להתמודד עם זה גם? הסטלה פה נובעת מהריסת הגוף, הדבק גורם לך לחשוב שהריסת הגוף היא מהנה, ברור שיש פה משהו שגוי, תפסיקי !

dashaa

New member
חחחח

אתה רוצה להגיד לי שאתה אוהב להסניף דבק מגע?! זה ממש אבל ממש מגעיל!

ELP

New member
עזבי דבק מגע..

תעברי ישר לשתיית אקונומיקה! סתם סתם!! אני צוחק!! רק חסר לי שילדים יתחילו לשתות אקונומיקה בגלל פליטת פה שלי
אקונומיקה לא ממסטלת!!! זה רעל!! שתייה תוביל למוות!!

bercko21

New member
2 דברים,

דבר ראשון, 2 ההודעות שהיו פה נמחקו. מי שכתב אותם, יתאר לעצמו למה. דבר שני, דבק מגע זה לא סמים קלים. זה שזה חוקי לא אומר כלום, עדיף לעשן גראס, יותר בריא.

neglektedBong

New member
תלוי...

אם מדברים על בריאות הנפש- זה הרבה יותר בריא... לפחות מבחינתי, הכל יחסי

asaphxiix

New member
זאת בעיה כשאתה מוחק הודעות

כי אז אי אפשר לדעת מה היה בהן אז תספר לנו! בכלל, אני לא בעד מחיקה, אני לא מבין מה הטעם בזה

EmGee

New member
הוא מחק את ההודעות כדי שלא נדע

מה יש בהן, כנראה שההודעה לא היתה ראויה לפורום.

asaphxiix

New member
למה למנוע מאנשים לדעת?

מה רע בלדעת? הדבר הכי אנושי בעולם זה לבחור ובשביל לבחור צריך לדעת ואז נוכל לבחור אם זה טוב לנו או לא

bercko21

New member
יש הבדל בין לדעת,

שפה אני מסכים איתך, לבין לכתוב דברים שילד או מישהו רואים פה ויכול לקבל רעיונות מסוכנים, כי אתה אף פעם לא יודע מי קורא מה, ומה הוא יודע.

asaphxiix

New member
טוב, כאמור, אני לא יודע מה היה רשום

so i can't be the judge of that

j i m m y

New member
בחיים אל תגעי בדבק מגע!!

בחיים לא! סנדי, אל תתקרבי לחרא הזה, זה הורס את המוח, זה גורם לטימטום ולהתנהגות אלימה! פאק...

למעלה