היי אני חדש פה.

yosefpol

New member
היי אני חדש פה.../images/Emo89.gif

מה נשמע כולם? אני כבר הרבה זמן מחזיק את זה בתוכי, אבל אני לא יכול יותר להתמודד עם זה. כולם חושדים בי אבל אני מכחיש את זה. אני לא יודע איך לספר, או איך להתמודד עם זה אחרי שאני אספר, אם אני אספר. יש לי עכשיו חבר, אבל אף אחד לא יודע... להורים שלי אני אומר שאני יוצא עם חברים. נואש כבר מלמצוא פתרון. בכיתה שלי כל הזמן יורדים עליי, והמצב כבר בלתי נסבל.

Dream Slayer

New member
שלום :)

דבר ראשון השתלבות נעימה הכחשה זה חביב :) אני חי בהכחשה ^^ שים ז** על הילדים בכיתה שלך תלך עם ראש מורם...אתה מי שאתה ואין בזה שום דבר רע, נהפוכו! אז שוב, השתלבות נעימה אגב אני איתמר רוצה לספר מאיפה אתה בנכמה וכל הבלאט הזה?

../images/Emo132.gif

ברוך הבא
תראה... מהניסיון, אחרי שתפסיק להכחיש את העובדה שאתה הומו אנשים יפסיקו לרדת עליך... כשישאלו אותך אם אתה הומו תגיד בראש מורם בלי לפחד כן ואז זה יפסק... הם יפסיקו לרדת עליך... ובכלל לחיות בהכחשה זה דבר לא טוב הרי למה להתכחש לאמת
ובכלל... למה שלא תספר
זה לא כאילו שעשית משהו רע כי הרי נולדים עם זה לא מקבלים את זה מאיפשהו... וזה לא אמור להפריע... אני בעד שפשוט תפסיק להסתיר... אצלי זה עבד והפסיקו להציק לי וירדו ממני ואפילו פחדו ממני[פחדו להדבק, חשבו שזה מדבק]... זה היה מצחיק... אז לא רק שהם ירדו לי מהגב אלא הם גם לא התקרבו אלי... רק מי שבאמת הייתי חשוב לו והיה חבר אמיתי שלי לא היה איכפת לו... זה גם יראה מי חבר אמיתי ומי לא ואולי תגלה עוד אנשים שבקטע ומפחדים מה אתה אומר
אני אומר... שווה לנסות לא
מקווה שיהיה לך קל ואם תרצה משהו דבר איתי במסרים...

חמודדדדד

היי אני מורן:) ברוך הבא... אם אתה שלם ב-לספר, ספר.. אם לא, תחשוב על זה.. יש לך את כל החיים בפניך :] בהצלחהההההה ומזלטוב על החבר:]

James Hammerton

New member
איך לדעתך ההורים יגיבו אם תספר להם?

ולגבי הכיתה, הם יורדים עליך מהסיבה הזאת?

היי....

צריך להיות אדם חזק מאוד בכדי להכיל כל כך הרבה מחשבות,תחושות,חששות,לבטים ורגשות כשאף אחד מסביב לא יודע. זה בטח לא קל- אהיה גאה בעצמך. אני שמחה שיש לך חבר,מה שבוודאי מגביר את הצורך שלך בלצעוק לכל העולם שאתה מאוהב...(מוכר :)) ועם זאת נותן לך איזושהי תמיכה. ההחלטה לספר אינה פשוט אך אפשרית בהחלט.אל תצפה שזה מה שיפתור את בעייותיך ולכן חשוב שתשקול זאת היטב. במידה וזה הפתרון שתבחר חשוב שתיהיה שלם עם ההחלטה שלך ושתעשה זאת שלב אחר שלב (אולי קודם לספר לחבר קרוב או אח/אחות). אשמח לדעת מה החלטת וגם לענות לך על שאר השאלות בנוגע ל"איך לספר?" או "איך להתמודד עם התגובות לאחר שמספרים"... במידה ותרצה לשתף תוכל לשלוח לי מייל ל- [email protected] .il או באי.סי.קיו- 69817715 נ.ב ברוכים הבאים לפורום :)

למעלה