היי! אני חדש פה

daeve1

New member
היי! אני חדש פה ../images/Emo13.gif

ורציתי לשאול: זה נכון שיצאו לסדרת הטלוויזיה של "אינויאשה" פרקים חדשים? ומה קרה בפרק האחרון של המנגה של "אינויאשה"?

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifברוך הבא..D:

לא, זה לא נכון. ואני לא קוראת את המנגה, אז אני לא יכולה לענות לך על זה.

בנוגע למנגה, כתוב לך כאן --> (עקוב אחרי החץ.)

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1240&msgid=118047661 פה בדיוק. רק תעשה "העתק", "הדבק". מדהים, נכון?
תהנה.

daeve1

New member
לא רשום שם מה בדיוק קורה בפרק האחרון.

אני התכוונתי לפירוט. איך זה נגמר?

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifהנה קיצור של הדברים..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

לפי מה שאני זוכר 3 שנים אחרי שקאגומה ביקשה מהאבן שתעלם וכך השמידה אותה, קאגומה בתקופה שלה ואינויאשה בתקופה שלו. סאנגו משריצה ילדים, מירוקו עובד על אנשים וכך מפרנס את המשפחה. רין מתלמדת אצל קאדה. אח של סאנגו מטייל בעולם ומשמיד מפלצות(רואים את טוטוסאי מביא לו איזשהו נשק ענקי ומוזר) שיפו מתאמן חברות של קאגומה וקאגומה סיימו איזשהו תיכון או מכללה או מה שזה לא יהיה
פעם ב3 ימים אינויאשה מקפיד להגיע לבאר - בתקווה שהוא ימצא שם את קאגומה. מסתבר שאחרי שהאבן הושמדה, קאגומה ואינויאשה הגיעו לתקופה של קאגומה מיד אחרי זה אינויאשה נשאב חזרה לתקופה שלו. קאגומה פתאום נורא מתגעגעת לאינויאשה ומחליטה שהיא חוזרת לתקופה שלו איכשהו מצליחה לעבור בבאר. ואז היא חופרת על ההחלטה שלה. ולמה היא עברה חזרה לעבר. וכמה היא אוהבת את אינויאשה. ובלה בלה בלה... רואים את סשומארו עובר עם ג'אקן ונותן מבט מאיים לאינויאשה וקאגומה.(אני מניח שהרבה פה מהפורום היו מבינים אותו, היא באה אליו ביציאה של "אח שלי!") מסתבר שהוא שומר על קשר עם רין ומביא לה כלמיני מתנות מידיי פעם... ואז אינויאשה וקאגומה חיים ביחד ועוד קצת ריגשי של קאגומה, וזהו. הסוף

למעלה