היי אני חדש כאן (בתולה) ויש לי שאלה

• פותח הנושא H O G
  • פורסם בתאריך

H O G

New member
היי אני חדש כאן (בתולה) ויש לי שאלה

אני מתכנן כבר זמן רב טיול לארה"ב. החלום שלי הוא לחצות את הייבשת על אופנוע. הוצאתי רשיון עד 500 לפני כחודשיים ונתנו לי ריון בין לאומי. השאלה שלי היא האם משתלם יותר לשכור אופנוע באמריקה (הטיול שלי הוא ל 44 יום) או שעדיף לקנות והאם אני יכול להשתמש באופנוע שהוא מעל 500 בארה"ב (הארלי) כי הרי ברשיון הבינלאומי לא מצויינת הגבלה כלשהי.. אשמח אם תחזירו לי תשובה זה מאוד חשוב לי...

מנשה ש

New member
פותח הימורים על כמה ימים (שעות)

הבחור מחזיק על האוכף. הוצאת רשיון לפני חודשיים וכבר אתה רוצה לחצות יבשת על אופנוע? לך תהמר בלאס ווגס. שם תפסיד רק כסף.

C O L T

New member
לא בטוח, קצב רגוע, אופנוע שקט

יכול לשרוד. אני נותן לו סיכוי אחד לשלוש
כמה שידוע לי המגבלה של הרשיון הישראלי חלה גם בחו"ל, אבל אולי אני לא מעודכן. לא אמורים להציג את בינלאומי יחד עם הישראלי או משהו כזה? לגבי לקנות או להשכיר קשה לי לומר.

asparagos

New member
חלום נחמד

אבל לא מציאותי לאור חוסר הניסיון ברכיבה. תקנה אופנוע בארץ, תעשה קורס אופנוען מאומן, תטייל ותצבור קילומטרג'. אח"כ תחליט אם מתאים לך בכלל לטייל ככה... אם הכל הלך טוב ויפה, נראה לי הכי טוב לקנות שם אופנוע בסוכנות תוך סיכום מראש שיקנו ממך חזרה במחיר מופחת.

H O G

New member
תודה על התמיכה חבר'ה

אולי זה חלום לא מציאותי אבל אני אנסה בכל זאת את הניסיון שלי נראה לי שהכי טוב לרכוש זה שם. כבישים ישרים בלי סוף. זה לא נראה לי כזה סיפור. מקסימום אני טועה אז אני אחזור הביתה עם הזנב בין הרגליים

למעלה