היי... אני חדשה!

WestlifE BaBy

New member
היי... אני חדשה!

היי... אני הילה! הכרתי את הלהקה בשנה האחרונה.. ונורא אהבתי את השירים שלה..

amirbilu

New member
ברוכה הבאה הילה!

אז... נעים מאוד, חן הוכמן המנהל שלנו מאוד מאוד מאוד מאוד שמח שהחלטת להצטרף אלינו ועוד יותר מאוד מאוד מאוד מקווה שתישארי איתנו
אז ככה: את מוזמנת לעיין לך ברחבי הפורום וכמובן גם להגיב על הדברים השונים כאן בפורום מאמרים - מומלץ מאוד מאוד מאוד לקרוא את כל המאמרים. מאמרים בעלי ידע רחב מאוד, ומעמיק!!!! אם יש לך איזשהו מאמר שאין לנו, או משהו שאת כתבת וכו'... נשמח אם תשלחי את זה אליי ואני אשים במאמרים ניתן לשלוח אליי דרך האימייל או האיי סי קיו המצורפים בסוף ההודעה. גלריות - קיימות בפורום שלוש קטגוריות של גלריות : 1. "גלריית התמונות של "מוניקה סקס" - זוהי בעצם גלרייה ענקית, ומלאה תמונות... וכמו כן גם ללא ספק הפינה הגדולה והמפותחת ביותר בפורום! הגלרייה מכילה מלא תמונות של מוניקה, אם זה מהופעות ועוד... 2. "גלריית התמונות של חברי הפורום" - בגלרייה זו מופיעות תמונות של החברים בפורום בעצם! נשמח מאוד אם גם את תרצי להופיע שם ובשביל זה, את שוב צריכה לשלוח לי את זה דרך האיי סי קיו או דרך האימייל המצויינים בסוף ההודעה. 3. "רקעים לשולחן עבודה" - גלרייה זו לא עוסקת בעצם רק ברקעים לשולחן עבודה... אלה גם בכל הדברים שהמוכשרים שבפורום הכינו. אך כמו כן... גם יש בה רקעים יפים לשולחן העבודה. אם גם את מוכשרת כזו ויודעת להכין דברים יפים... את מוזמנת לשלוח אותם אליי ואני כבר אדאג שהם יופיעו בגלרייה! שוב... לשלוח דרך האימייל והאייסיקיו המופיעים בסוף ההודעה. לוח אירועים - הלוח אירועים של הפורום מתעדכן לעיתים קרובות... ובדרך כלל גם מתעדכנים בו הופעות, וכמו כן גם תאריכי ימי הולדת של חברי הפורום. אם את מעונינת שגם התאריך שלך יופיע שם... שוב.., אז שלחי לי אותו... כמו כן..., את מוזמנת גם לעיין בדברים השונים שלא הזכרתי וכמובן גם מופיעים בעמוד הראשי!!!! כמו הסקר, הודעות נבחרות וכו'.... ועוד משהו אחד.., את לא צריכה לפחד לפתוח שירשורים אז.., מקווה שקארת עד הסוף ו... מקווה מאוד מאוד מאוד שתהני כאן אז.. שוב תהני שלך אמי. אגב, אלו הפרטים של המנהל שלנו. חן הוכמן אייסיקיו - 154979156 אימייל - [email protected] ובנימה צינית זאת, זה מה שחן כתב לך, לא אני:)

fushi e

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo95.gif

jingle bell

New member
חחחחחחחח אמירררר../images/Emo6.gif

הרגת אותי עם היציאה שלך1 אעלקקקקקק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותייייי

למעלה