היי אני חדשה

היי אני חדשה ../images/Emo13.gif

אז ככה קוראים לי נוי וקיבלתי לא מזמן צו ראשון ל5.7 עכשיו אני ממש לא מעוניינת להתגייס יש לי דברים יותר טובים לעשות ואני רוצה לבנות את העתיד שלי וללכת לאוניברסיטה כמו שעושים צעירים בכל מדינה נורמאלית בעולם! אבל אני כן מתכננת לתרום למדינה ולעשות שירות לאומי... חשבתי בהתחלה להצהיר שאני דתיה כי זאת פשוט דרך קלה יותר לא לשרת עבור בנות אני חושבת.. הרבנות מיד חותמת לך שאת שומרת מצוות גם אם את דופקת צ'יזבורגרים במקדונלד ביום שבת. אני פשוט לא מוכנה להיות חלק מהצבא המזופת שלנו! אני אסביר את עצמי, אבא שלי דוד שלי ואחי הגדול הם נכי צה"ל אני יודעת שגם אם אתגייס בסופו של דבר אני לא אהיה לוחמת ובכל זאת אני לא מוכנה לתרום שום איבר שלי למען מטרה מסריחה! בנוסף אני לא רואה שום הצדקה לכך שאנשים שיקרים לי ועוד רבים אחרים נלחמו למען כמה דונמים שממילא ויתרנו עליהם ושלא היו שלנו לעולם.. אני אל אומרת שאין רגעים שלא צריך להילחם אני פשוט לא מוכנה לתרום לכל העניין! אני אתרום בדברים אחרים! אתם יכולים לקרוא לי פצפיסטית אבל לא נראה לי שזאת ההגדרה הנכונה... בקיצור אני צריכה הדרכה מא' ועד ת' מה ואיך לעשות כדי שצה"ל פשוט לא ירצה אותי! למי אני שולחת מכתב מה אני כותבת בו איך אני מגיעה לוועדת המצפון שראיתי שכתוב עליה פה בפורום (ולא ידעתי שקיימת חחחח) תודה מראש נוי

אני לא בדיוק מבינה

למה את רוצה לצאת מסיבות מצפוניות כשאת אומרת- "אני אל אומרת שאין רגעים שלא צריך להילחם אני פשוט לא מוכנה לתרום לכל העניין" את חושבת שצריך להלחם אך את לא מוכנה להלחם ורק אם הבנתי נכון, את לא מוכנה להלחם, בגלל שגם כשנלחמנו וכבשנו, החזרנו את זה בסוף, אז את לא מוכנה להלחם ושהשטח הזה בכלל לא יהיה שלך?אני מבינה נכון? האם את יודעת מהו פציפיזם? אני אישית, לא אקרא לך פציפיסטית, ואף מיליטריסטית. הפורום הזה לא קיים כדי להוציא אנשים מהצבא. אם היית פציפיסטית, היינו מכינות אותך לוועדת מצפון, אבל כדי לעבור אותה, תצטרכי לרכוש לעצמך מערכת אמונות חדשה, או לפחות להתחיל מזה, שתביני מהו פציפיזם. את מוזמנת להגיע לפורום פרופיל חדש http://newprofile.org/forum/forum_topics.asp?FID=2&PN=1

תקשיבי אני רוצה להסביר את עצמי

אני פשוט חושבת שיש מקרים מאודדדדדדדד חריגים שאין מה לעשות וצריך להגיב לדוגמא כשמישהו נותן לך מכות רצח ואתה יודע שאם לא תחזיר אפילו קצת אתה תמות אז כן כדאי לך להגן על עצמך ושאם יש מחבל שאת יודעת שיתפוצץ ו12 אנשים ימותו בגללו ויש לך הזדמנות לתת לו מכה על הראש לדוגמא ולהמם אותו וע"י כך למנוע פיגוע כזה אז כן אני בעד!ואני לא מתביישת בזה שאני חושבת שיש מקרים שמכריחים אותך להשתמש באלימות זה לא אומר שבכלליות אני בעד! או לא אגיש את הלחי השניה שלי ואני אשב ואצפה בחיים של יקרים לי נלקחים! ובקשר למלחמות גיניתי את העובדה שלחמנו למען מטרה שנראית לי מאוד מטומטמת! אני לא חושבת שהיה צריך את כל המלחמות האלה! כ"כ הרבה אנשים הלכו ולמה!? לחינם!באמת שאני לא ואה הצדקות למלחמות האלה! וכבישת שטחים היא אינה תירוץ ללחימה! אני לא הייתי נלחמת! ואני לא מוכנה להילחם! זאת היתה כווני! ונראה לי שלא כל כך הבנת..! אולי אני לא פצפיסטית גמורה ואני מוכנה להבין אנשים שכן לוחמים... כי אני בנאדם כזה שמתפשר ולא נלחם כי אני מעריכה את האנשים האלה במקומות מסוימים הם גיבורים!!! ובכל זאת כןןןןןןןןןןןןןןןןןן ישששששששששש ליייייייייי מצפוןןןןןןןןן שלא מאפשר לי ללחוםםםם! או להשתתף באירגון לוחם/שלחם! שפגע! שהרג! שהרס משפחות! בקיצור תודה על הקישור אני אשמח אם תעזרי לי ואם לא.. אז חבל לי.. תודה בכל מקרה!

סליחה

זה ממש לא היה מובן ממה שכתבת את כל מה שרשמת עכשיו. בכל מקרה, אני ממליצה לך לקרוא קצת יותר על פציפיזם, תוכלי למצוא על כך יותר בקישורים ואני מפנה אותך גם לויקיפדיה. מה שכן, אני חייבת להוסיף ולומר, יכול להיות שעד שתלכי לועדה, תעברי שינויים אידאולוגיים, כמו שאני עברתי.. עקרונית, אני אומרת את זה הכי גלוי שיש, הצבא מצפה ממך להיות פציפיסטית אולטרה יפת נפש שלא מוכנה לפגוע בזבוב, וכמובן שאחרים לא יפגעו. זה פשוט נשמע מאד מגונן ומאד מפוחד להגיד שאת עצמך לא היית נלחמת, אבל יש מלחמות צודקות, ויש אלימות מוצדקת. את צריכה לדעתי לקרוא קצת יותר, לחשוב קצת, ולגבש יותר את דעותייך. אני באמת ממליצה, שאם את רוצה ללכת בכיוון ועדת מצפון, תרחיבי את הידע שלך בנושא. אז לויקיפדיה ולקישורים. סליחה שוב, יום נעים, אסיה.

למעלה