היי אני חדשה

Lil low

New member
שם יפה יש לך...............

גם לי קוראים ליאור....... ואיך הגעת למקסנה הזאת שאהבה זה חרא??

../images/Emo12.gif חרא...למה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אהבה זה לא דבר חרא.. אהבה טכנית זה הדבר היחיד שמחזיק אותנו בחיים..

למה חרא?

כי אני רק סובלת מזה... אני הורגת את עצמי מיום ליום בגלל זה ... ברובבבב המיקרים זה רק גורם לי לרצות למות או להרוג מישהוא אחר... עד עכשיו אני רק נפגעת ממנה .... ואני פצועה קשה... כבר שנה וחצי אני לא מוצאת דבר אחד באהבה שמעלה בי חיוך לצערי

ברוכה הבאה! ../images/Emo24.gif

מקווה שתהני בפורום! ותסבירי למה אהבה זה חרא לדעתך? (לא שאני לא מסכימה..)

וואו

חמודה כמה שאני יכולה להבין אותך אני גם כמוך.. כבר בערך שנה לא מצאתי מישהו.. אבל..(תמיד יש אבל) אני מסכימה שיש תקופות... למשל אני עכשיו בתחילתו של קשר וכמה שאני יודעת שקשרים ואהבה פורחים ויפים בהתחלה.. הרי בסופו של דבר יצטרך לבוא הכאב... הוא תמיד בא. ומה שבעצם אני מנסה להגיד זה שלמרות כמה שנראה לנו שאהבה זה חרא, עדיין יש את הרגש המתוק הזה שמושך אותנו אליו. אז בעצם המסר שלי הוא שאין אהבה בלי הקרבה. והרי בסוף מוצאים את המישהו הזה שיגרום הכי הרבה פחות כאב. בכל מקרה את תמיד ידולה לסמוך על הפורום! נעזור לך בכל בעיה!

הקטע שלי כן יש מישו

חח הוא לא יודע
הוא גם במיקרה אקס של חברה שלי, ובמקרה שניהם כנראה עדיין רוצים אחד ת'שני.... ובמקרה אנחנ ו ידידים מאוד טובים... אז לאהוב זה חרא!

אוקיי

זה בסדר גם לי יש מישהו.. הקטע הוא שעד שהגעתי למישהו שגם מחזיר לי אהבה באותה המידה .. לקח המון זמן ובאמת היתה חרא תקופה. מה שבאמת מבאס זה שהוא ידיד שלך.. ואני מבינה אותך כמה שזה נורא לאהוב מישהו שלא יכול להחזיר לך באותה מידה... אבל אם הם אקסים אז תשאלי את החברה הזאת מה היא בטוח מרגישה כלפיו, כי עובדה שאם הם נפרדו כנראה שמשהו לא הלך... כשתבררי את זה אז יהיה לך קל יותר לדעת מה לעשות...

איכס... שונאת את זה

נמאס לי כבר לחקור ולרגלל ולשאול ואוף.. אני רק רוצה להפסיק להיות מאוהבת בו... ניסיתי לצאת עם טובים ויפים וחכמים ממנו אין לא עוזר כלום! אני רוצה להיות ידידה שלו....אבל אנלא מפסיקה לאהוב אותו... וגם אם אני אשאל אותה.. והיא תגיד שלא הלך ולא ילך.. הוא אוהב אותה עדיין והיא אותו...

למעלה