היי אני חדשה פה

היי אני חדשה פה

אני רואה כבר מעל 10 שנים את הסידרה משהו יודע מה יקרה עם קריסטין יהיה להם ילד או לא ועוד משהו מה קורה בן מקנזי לבן של ג'יל

b o t t e n

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif

תתעדכני ב
- ורצוי וכדאי ומומלץ בחום להשתשמש באייקון הזה בכל פעם שמדברים על מה שירקה בעתיד, ולא שחר מוחק הודעות, ובצדק
עידכונים יש תמיד באתר החם

Dawn12

New member
ברוכה הבאה

אני רואה שכבר התמקמת והגבת בכמה שרשורים אז השתלבות מהירה!

תודה רבה

אני מתלהבת כי אני מכירה את כל הדמויות הם כמו בני בית אצלי בסלון לפעמים אני מרגישה שהם מכירים אותי ואני אותם אישית מעל 10 שנים תחשוב על זה זה המווווווווון התחברתי לדמויות אחד אחד

junny

New member
ברוכה הבאה!

בהחלט השתלבות מהירה. אני גם רואה כבר כמה חילוקי דעות יהיו לי ולך על ויקטוריה המעולה, אבל הרי בשביל זה אנחנו כאן לא?

לג'יני המתוקה

קודם כל תודה על ההתחייסות שלך ובהחלט אני אוהבת מאוד את הסידרה הזאת אני רואה אותה כבר מעל 10 שנים את ויקטוריה לא אהבתי מהתחלה כי לפני דעתי היא סתם פלצנית והיא בחיים לא היתה מצליחה בלי אבא שלה ותמיד יש לה את כל הגברים הכי יפים והיא עוד משחקת אותה שהיא לא מעוניינת אהבתי את זה שקול זרק אותה לטובת אשלי תמיד שרע לה טוב לי.... איזה זבל אני אה..??????? ודווקא אני מאוד אוהבת את דאיין כי היא מחנכת את ויקטור אחרי הרבה שנים שהוא התעלל בנשים שלו תזכרי בכמה כמה נשים הוא הוציא להם את הנשמה ועזב אותם עכשיו הגיע משהי שחיכתי לה הרבה שנים גם יש לי הרגשה שהיא בכלל לא אוהבת את ויקטור היא סתם אופססיבית עליו מה את אומרת?

ברוכה הבאה לפורום!

ברוכה הבאה ונחמד שיש מישהי עם דעות כאלה נדמה לי שאת היחידה שאוהבת את דיאן ושונאת את וויקטוריה. זה יוסיף פלפל לדיונים

junny

New member
תשובה

את בהחלט צודקת- ויקי בהחלט משתמשת במעמד ובכסף שלה אבל לצערי אני לא רואה בזה שום פסול. היא היתה יכולה להיות כלומניקית עם אבא עשיר ורק לבזבז כסף כל היום כמו ילדה מליונרית והיא יכולה להיות אשת עסקים חריפה ומקצועית כפי שהיא היום. ולכן אני אוהבת אותה- אני אוהבת נשים חזקות. דיאן- לדעתי היא מגוחכת, רודפת אחרי משהו שלא יהיה לה אף פעם.. זו לא אישה חזקה

דיאן מגוחכת? ממש לא

אתם בכלל לא זוכרים איך הכל התחיל, הרי היא כמעט התחתנה עם ג'קי המחייך לא? ואז ויקטור היה חייב להרוס לה את החיים ולנסות בכל הכוח לגנוב אותה ממנו, אתם זוכרים איך הוא התחיל אותה איך הוא שיכנע אותה לעזוב את ג'יק ? אתם זוכרים את הטיול הרומנטי שלהם במטוס הפרטי אתם זוכרים את כל זה ואתם אומרים שהיא לא אשה חזקה? מה? למה? למה אתם אומרים שהוא לא היה שלה אף פעם מגיע לויקטור כל מה שהיא עושה לו מגיע לו שהגיע סוף סוף אשה שלא נותנת לו לדרוך עליה ולהשפיל אותה בצורה כזאת כמו שהוא עשה לכולם דיאן מאוד חזקה שהיא היחידה בכל הסידרה הזאת שעומדת מול ויקטור בלי לפחד... אבל חבל שהיא בסוף לא מצליחה אני אוהבת מאוד את דיאן כי היא מחנכת את ככככככולם

אור2221

New member
אין לי שמץ סימפטיה לדיאן

ג'ק ואשלי שניהם הזהירו אותה, הרבה לפני שהיא פגשה את ויקטור - לגבי מי הוא - אלף נשים לשעבר ויחסים מסובכים עם ניקי. לג'ק היתה בקשה אחת ויחידה אליה - תתרחקי מויקטור. במקום זה היא החליטה לעשות בדיוק הפוך. הוא קנה אותה בכמה מתנות יפות, צמיד יהלומים וטיסה.בשמי הארץ. ויקטוריה עשתה לה פרצופים, ניקי עשתה לה פרצופים, אפילו אשלי קראה לה טיפשה. הוא לעולם לא היה של דיאן, בערב שבו הוא התחתן איתה הוא עוד נישק את ניקי. הוא עשה ניתוח עיקור כדי לא לעשות ילדים איתה (לא שהיא לא היתה צריכה לצפות את זה, הוא גבר לא צעיר עם שני ילדים גדולים וילד בקנזס שהוא לא רואה וגם לא רצה במיוחד - מה גרם לה לחשוב שהוא יעשה ילדים איתה?). היא בלתה 8 חודשים בלאמלל את ויקטור וניקי אחרי הנישואים שלהם, יצאה מזה מליאנית (אחרי נישואין של 9 חודשים) והצליחה להשניא את עצמה על כל GC בתהליך, כולל על ג'ק. אין לי טיפה של כבוד אליה, בטח לא אחרי גניבת הזרע.

junny

New member
תודה אור

הסברת בדיוק מה שאני חושבת! חסכת לי המון עבודה.

אור

לא חשוב מי היא ומה היא מרגישה ויקטור היה רע איתה, הוא לא אהב אותה אף פעם הוא סתם רצה אותה בשביל שג'ק יקנא נכון? הוא חשב שהיא עוד אחת שהוא ימרר לה ת'חיים ויזרוק אותה ומשיך בחייו בשקט לאאאאאא ... ממש לא הוא לא ידע על מה הוא נפל ואני שמחה מאוד עכשיו לפני שהוא פוגע בעוד במישהי שידע שזה עלול לגרום לו לצרות

תודה רבה על העידוד

האמת שלא ידעתי שיש פורום כזה סתם נכנסתי בגוגל בחיפוש של צעירי חסרי מנוח לראות מה כותבים עליהם ואם יש עידכונים לגבי הסדרות ואז מצאתי את הפורום המשגע הזה שנותן לי חופש התבטאות לגבי האהבה שלי לסדרה הזאת. תודה לכולם ובאמת כולכם נחמדים חג שמח

ים כחול

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה../images/Emo140.gif

בהחלט דיעות שונות ומרעננות , בדיוק ההיפך משלי אבל מאתגר לנסות לשנות את דעתך
תהני פה אני בטוחה

למעלה